کاخ سفید در رابطه با کروناویروس در L. A. منطقه می پرسد CDC به بررسی

در حالی که برخی از نقاط کشور شاهد پیشرفت مهمی در مبارزه با کروناویروس دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

در حالی که برخی از نقاط کشور شاهد پیشرفت مهمی در مبارزه با کروناویروس دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ در روز جمعه به طور خاص لس آنجلس به عنوان یکی از سه منطقه که در آن مداوم گسترش همچنان یک نگرانی قابل توجهی.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید Birx داد بیشتر خوش بین ارزیابی از کشور در حال پیشرفت است اما به گفته لس آنجلس شهری که شامل اورنج کانتی در ادامه به مشکلات به همراه واشنگتن دی سی و شیکاگو است.

"حتی اگر واشنگتن باقی مانده است بسته L. A. باقی مانده است بسته شیکاگو باقی مانده است بسته ما هنوز هم دیدن مداوم این موارد," او گفت:.

Brix خواسته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به کار با کسانی که در مناطق "واقعا درک که در آن این موارد جدیدی که از, و آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از آنها را در آینده است."

تبلیغات

لس آنجلس است که کانون شیوع کروناویروس در کالیفرنیا حدود 56 درصد از دولت کل مرگ و میر و تقریبا نیمی از نزدیک به 90,000 تایید عفونت. شهرستان تلفات افزایش یافت پنج شنبه به 2,021 با بیش از 42000 موارد تایید شده.

"این بسیار غم انگیز است نقطه عطف برای ما" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: پس از مرگ بیش از 2000.

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس گفت که او امیدوار مقامات راحتی می تواند اقامت در خانه محدودیت به زودی اما خواست احتیاط.

تبلیغات

"من آرزو می کنم که ما می تواند سرعت را," او گفت:. "این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد در حال انتظار برای ما به گارد ما اجازه پایین."

با وجود متوسط روزانه مرگ و میر است که باقی مانده است در یک لجبازی فلات برای هفته جدید وجود دارد نشانه هایی که حتی لس آنجلس آغاز شده است به نوبه خود گوشه ای.

Coronavirus نرخ انتقال در, پرجمعیت ترین شهرستان است که در حال حاضر در بهترین موقعیت از آنجا که میزان شیوع روشن شد در ماه مارس ،

هنوز مقامات باقی می ماند نگران آن است که درجه حرارت گرم و قرنطینه خستگی درایو می تواند مردم را از خانه های خود را بیش از آخر هفته روز یادبود در نتیجه ازدحام در پارک ها و سواحل است که می تواند تهدید به لغو برخی از پیشرفت های دولت ساخته شده است.

تبلیغات

در سان فرانسیسکو, پارک وزارت رنگ 10-پا محافل در چمن از چهار پارک های شهر پیش از تعطیلات آخر هفته به یاد بازدید کنندگان به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این بخشی از یک برنامه آزمایشی بر اساس مشابه تلاش در مهره های بازی دومینو در پارک بروکلین گفت: تامارا باراک Aparton سخنگوی سان فرانسیسکو تفریح و پارک ها.

"این رفتن به گرم آخر این هفته و ما می دانستیم که مردم خواهد بود بنابراین ما فکر این امر می تواند زمان خوبی برای دریافت پیشنهادات و انتقادات در مورد اینکه آیا این کمک می کند" Aparton گفت. اگر موفق محافل می تواند گسترش به مکان های بیشتر, او گفت:.

تبلیغات

در اورنج کانتی چندین شهرهای ساحلی خود را گسترش ساحل ساعت و برنامه ریزی برای باز کردن بیشتر پارکینگ متصل به خط ساحلی پیش از تعطیلات.

مهر و موم در ساحل که در ابتدا اجازه دسترسی عمومی تنها روزهای دوشنبه از طریق پنج شنبه ها از طلوع تا غروب آفتاب است که در حال حاضر استقبال beachgoers از 4:30 صبح تا 10 شب و هفت روز هفته در انتخابات گفت: در اوایل این هفته. برخی از ساحل پارکینگ نیز بازگشایی شد. سواحل باز برای فعال تنها با استفاده از.

چند مایلی جنوب, Huntington Beach, ساحل نیوپورت همچنین اجازه می دهد دسترسی به ساحل در تعطیلات آخر هفته پیش از تعطیلات روز یادبود. نیوپورت در حال حاضر باز 6 صبح-10 شب در حالی که هانتینگتون بیچ باز می شود یک ساعت قبل.

لاگونا بیچ اما حفظ سختگیرانه تر ساعت در روزهای شنبه و یکشنبه با خط ساحلی آن بسته شدن در ظهر هر روز.

تبلیغات

در حالی که لس آنجلس سواحل نیز بازگشایی شد به صورت فعال با استفاده از تنها برخی از پارکینگ ها باز هستند.

علاوه بر کاهش نرخ انتقال L. A. شهرستان دیده است دیگر تشویق شاخص از جمله 12 درصد کاهش در آخرین هفت روز به طور متوسط مرگ و میر در هر روز و 15% کاهش در های اخیر خود را سه روز به طور متوسط برای بستری شدن در بیمارستان هر روز باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز پنجشنبه گفت.

"پیشرفت ما در کاهش گسترش این کاهش در متوسط روزانه مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان و حفظ ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان — این اجازه می دهد ما می دانیم که تلاش های فوق العاده و از خود گذشتگی همه شما در حال کار," او گفت:. "به عنوان یک جامعه ما انجام داده ایم این ها با هم و این پیشرفت انعکاس مستقیم از آنچه که همه شما را در روز خود را به زندگی روز شده اند قادر به انجام."

تبلیغات

او گفت: مقامات ادامه خواهد داد به نگه داشتن چشم و نزدیک در آن معیارهای برای اطمینان از آنها نمی خزش همانطور که بیشتر مردم در این مکان با توجه به کسب و کار و مناطق تفریحی بازگشایی.

"ما از طریق بازیابی سفر به عنوان ما همه از خانه ما بیشتر از آن ممکن است مشکل تر برای کاهش سرعت گسترش, اما از آن است که به دور از غیر ممکن است," او گفت:.

اگر چه کارشناسان می گویند که آن را هنوز هم بیش از حد به زودی برای L. A. شهرستان به حرکت تهاجمی تر فاز بهبودی بسیار کالیفرنیا پیشرفت کرده است به یک نقطه که در آن مقامات احساس می کنم آن را بی خطر برای بلند تر از دولت stay-در-خانه نظم و اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور کاهش یافته و از هفته گذشته و بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته است بیش از 15 درصد از اوج شش هفته پیش به گفته یک بار تجزیه و تحلیل.

تبلیغات

اکثر استان ها دریافت کرده اند تصویب به پیشرفت با سرعت بیشتری از طریق فاز 2 از دولت بازگشایی نقشه راه — به این معنی که آنها می توانند باز رستوران اتاق ناهار خوری و بیشتر کسب و کار خرده فروشی در فروشگاه خرید.

فهرست شهرستانهای استان است که می تواند تا سطح شیب دار بازگشایی مجدد تلاش ها در حال حاضر شامل سن دیگو — دولت دوم-پرجمعیت ترین — Kern, San Luis Obispo سانتا باربارا و ونتورا.

که می آید به مقامات نشان داد که در کالیفرنیا نرخ بیکاری تقریبا سه برابر شده و از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل به دولت از دست دادن بی سابقه ای 2.3 میلیون حقوق و دستمزد شغل در سراسر همه بخش ها از اقتصاد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

ماه آوریل نرخ بیکاری سر به فلک کشید 15.5% از 5.5% یک ماه قبل از جارو گذشته رکود بزرگ را اوج 12.3% یک دهه پیش مقامات دولتی روز جمعه گزارش داد.

طلایی دولت نرخ بیکاری بالاتر از این نرخ در سراسر کشور از 14.7% بازتاب کالیفرنیا تکیه بر گردشگری مهمان نوازی و سرگرمی, کسب و کار است.

هنوز هم برخی از مقامات محلی در حال ترغیب گردشگران به دور ماندن — حداقل در حال حاضر. چند شهرستان ابراز نگرانی مردم از دیدن و احتمالا آوردن با آنها coronavirus به خصوص در آخر هفته روز یادبود.

دکتر پنی Borenstein, San Luis Obispo County سلامت افسر پرسید: گردشگران برای بازدید به این شهرستان بازگشایی شد بسیاری از مغازه ها و رستوران های این هفته است. در حالی که مقامات باید انجام شود "نقطه چک" با هتل ها برای جلوگیری از گردشگری Borenstein گفت: شهرستان خواهد استناد بازدید کنندگان تنها در مورد "نقض فاحش."

تبلیغات

از راه دور باغچه شهرستان خواست گردشگران به دور ماندن هنگامی که این ویروس شروع به گسترش از طریق کالیفرنیا در ماه مارس است.

دکتر ریچارد جانسون آلپ عمومی کانتی افسر بهداشت گفت: در ماه گذشته هیچ مراقبت های پزشکی برای درمان بازدید کنندگان که سقوط بیمار با COVID-19.

"هیچ راهی وجود ندارد ما حتی زمین یا هوا منابع آنها را به" جانسون گفت. "آن را خطرناک فرض که شما می آیند و نگاه ما به عنوان یک پناهگاه امن است. آن است که نا امن پناهگاه."

تبلیغات

جوامع در دریاچه تاهو منطقه که به شدت بستگی گردشگری نیز صادر کرده اند یادآوری قبل از تعطیلات آخر هفته هشدار داد که اوقات فراغت سفر مجاز نیست.

در خود سایت این شهرستان از جنوب دریاچه تاهو گفت که در حالی که صاحب خانه دوم در حال حاضر خوش آمدید بازدید کنندگان دیگر هنوز نه. اسکان در دسترس خواهد بود برای کوتاه مدت اجاره.

"ما چیزی بیش از عشق به هر کس خوش آمدید, به تاهو در حال حاضر اما این امن ترین راه برای مردم را به جنوب دریاچه" شهر مدیر جو Irvin در بیانیه ای گفت. "ما نیاز به مسئول و مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما را برای نگه داشتن همسایگان ما امن و تاهو امن در حالی که پیوستن به فرماندار ماندن در خانه سفارشات."

بار نویسنده کارکنان مارگوت روزولت کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب