کاخ سفید ایران در تقابل بیش بیکاری کمک در ویروس لایحه

واشنگتن (AP) — مذاکرات بعدی COVID-19 نجات بیل در شار جمعه پس از کاخ سفید شناور برش یک مزایای بیکاری افزایش به

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — مذاکرات بعدی COVID-19 نجات بیل در شار جمعه پس از کاخ سفید شناور برش یک مزایای بیکاری افزایش به عنوان کمی تا $100 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به یک اولویت جدید, اضافه کردن پول برای ساخت یک جدید FBI ستاد.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ارسال سناتور خانه, امیدوار کننده جمهوری پیشنهاد می شود در روز دوشنبه. خشم دموکرات ها هشدار داد که زمان هدر رفتن آمریکا و فرانسه بر حل اختلافات به عنوان ویروس بدتر بیکاری کمک منقضی می شود و مرگ و میر افزایش می یابد.

"ما رهبر مک کانل جدی گفت:" مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در بیانیه ای.

در طول یک سر نخ ریسی هفته از شروع و توقف پیشرفت مک کانل ناگهان متوقف رول از جمهوری خواهان' $1 تریلیون طرح که قرار بود برای ارائه یک ضد پیشنهاد به دموکرات ها' 3 تریلیون دلار در لایحه باز پیشنهاد برای مذاکرات است. برنامه های منتقل شده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود مجبور به ترک خود فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد شکستن که حزب او مخالف و کاخ سفید تبدیل به اولویت های جدید.

همانطور که جمهوری خواهان تلاش ملت عفونت صدر 4 میلیون تعداد مرگ و میر افزایش یافت در این هفته چندین هزار نفر به نزدیک به 145,000 و 600 دلار کمک هزینه بیکاری افزایش برای میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها قرار داده شد در مسیر به اتمام می رسد.

به عنوان مک کانل توقیف سنا او وعده داده شده برای بازگشت با "قوی و هدفمند قطعه ای از قوانین با هدف به طور مستقیم در چالش های ما در حال حاضر است."

ایران با رهبر است که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن نقش برآب خانه کنتاکی برای یک رویداد را با این کشور مواد مخدر تزار جیم کارول در بخشی از آپالاچیا مقابله با اعتیاد به مواد مخدر. کنتاکی مواجه شده است و بالا رفتن سرسام آور مصرف بیش از حد مرگ و میر.

یک نقطه چسبیده برای جمهوری خواهان در تلاش برای حل و فصل اختلافات خود با کاخ سفید است که چگونه به قطع $600 هفتگی بیکاری افزایش سود است که انقضای.

جمهوری خواهان تا حد زیادی بر این باورند که add-on که تا به حال تایید شده در اوایل کمک لایحه بیش از حد قوی و تبدیل شدن به یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار. در برخی مواقع افزایش می دهد بیکار پول بیش از اگر آنها مشغول به کار بودند. تحت مک کانل طرح سناتور پیشنهاد برش آن را به 200 و سپس انتقال بیش از چند ماه آینده به یک سیستم جدید بیشتر از نزدیک به دولت خود پرداخت سطح.

یک دولت رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی مذاکرات گفت که کاخ سفید بازدید سنا روحانی پیشنهاد به عنوان بیش از حد "دست و پا گیر" و 200 دلار افزایش به بیش از حد بالا است.

تعدادی از راه حل های مختلف بودند که مورد بحث و رسمی گفت: از جمله حذف اضافه پرداخت به $100.

دموکرات ها هشدار داد که زمان در حال اجرا است. سود رسما منقضی جولای 31, اما با توجه به راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.

تشکر. Richie نیل D-N. J., رییس خانه راه & وسیله کمیته گفت: این کشور در "آستانه یک فاجعه اقتصادی است."

ایالات متحده ثبت شده آن 18 در هفته جدید مدعیان شکوه 1 میلیون دلار با نرخ بیکاری 11 درصد بالاتر از در طول دهه گذشته را رکود اقتصادی ، جدید AP-NORC نظرسنجی گفت: نیمی از آمریکایی ها گذاشته معتقدند که در حال حاضر کار خود را نمی خواهد بازگشت.

"مردم باید روزی از روز به روز زندگی" نیل گفت: در کنگره. او گفت اضافی کمک نه تنها کمک می کند تا بسته های پول در خانواده ها است, اما کلیدی است برای دامن زدن به اقتصاد به عنوان یک آمریکایی بدون حقوق. "بازیابی کند خواهد بود," او گفت:.

بیکاری بحث است تنها یکی از بسیاری از مسائل مربوط به تقسیم جمهوریخواهان به آنها وارد مذاکرات با دموکرات ها بر سر اینکه چگونه به بهترین پاسخ به طولانی مدت coronavirus بحران و ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی.

مک کانل در حال ظهور است مراقبت Act II با نام قبلی تلاش شد انتظار می رود عبارتند از: دور تازه مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها تکرار ارسال پول در بهار همراه با $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس از 25 میلیارد دلار برای ویروس تست و مک کانل اولویت مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار بیمارستان و دیگران در برابر COVID-19 پرونده های حقوقی.

تهمت بود هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد شکستن اما جمهوری خواهان مجلس سنا نمی خواهم به آن باشد چرا که آنها می گویند آن را کمی برای کمک به از کار آمریکایی است. آن را نیز بکشد درآمد به دور از وجوه مالیات امنیت اجتماعی و مدیکر.

رئیس جمهور کوتاه آمد, اما کاخ سفید نیز درج اولویت های جدید — rethinking the بیکاری بهره مند شوند و مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت برای یک ساختمان جدید به جای FBI در پیری J. Edgar Hoover ساختمان در مرکز شهر واشنگتن در سراسر خیابان را از جدیدتر مغلوب ساختن پیشی جستن ،

"این است که بی نظمی" پلوسی روز جمعه گفت در کنگره.

گام های بعدی نامشخص پس از روز بسته-درب توافق مذاکرات در کنگره با کاخ سفید مقامات وزارت خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد.

"ما تا به حال انتظار می رود به کار می شود در طول این آخر هفته" رهبران دموکراتیک گفت.

"این است که به سادگی غیر قابل قبول است که جمهوری خواهان باید به حال کل این زمان برای رسیدن به اجماع در میان خود و در ادامه به شلاق زدن."

عراقچی گفت: مذاکرات ادامه دارد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب