سفید, میشیگان, زن و شوهر پس از دستگیری تفنگ کشیده نژادهای

سفید, زن و شوهر دستگیر شد و پس از حداقل یک تفنگ دستی کشیده شد در سیاه و سفید زن و دختران خود را در طول ضبط روی

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

سفید, زن و شوهر دستگیر شد و پس از حداقل یک تفنگ دستی کشیده شد در سیاه و سفید زن و دختران خود را در طول ضبط رویارویی در یک رستوران و پارکینگ در میشیگان, مقامات روز پنجشنبه گفت.

جیلیان Wuestenberg, 32, Eric Wuestenberg, 42, متهم شدند پنج شنبه با felonious, حمله, Oakland County دادستان جسیکا کوپر گفت: در یک نسخه. آن را بلافاصله روشن نیست زمانی که آنها خواهد بود arraigned و یا در صورتی که وکیل است که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات.

تلفن همراه تصویری اسیر رویارویی روز شنبه در خارج از Chipotle در شهرستان شکارچی در حدود 40 مایل (64 کیلومتر) شمال غرب از دیترویت.

جیلیان Wuestenberg دیده می شود در خارج از وسیله نقلیه خود را فریاد می زدند "دریافت (expletive) دور! دور!" در حالی که با اشاره یک تفنگ دستی.

او در نهایت می شود در وسیله نقلیه است که به دور محور خود ،

کلانتر مایکل بوچارد به خبرنگاران گفت که این زن و شوهر است که از استقلال شهرستان و هر دو را پنهان تپانچه مجوز. نمایندگان ضبط دو اسلحه از زن و شوهر پس از آنها بازداشت شدند شنبه شب پس از روبرو می شوند.

اخبار دیترویت برای اولین بار منتشر شده در سه دقیقه ارسال شده است که نشان می دهد بخشی از این تعامل است. Takelia تپه, که سیاه و سفید است, به این روزنامه گفت که این اتفاق افتاد بعد از سفید کاری ضربه به تپه دختر نوجوان به عنوان آنها وارد رستوران فست فود.

این فیلم شروع می شود و پس از آن در پارکینگ. یک زن پس از شناسایی به عنوان جیلیان Wuestenberg شنیده استدلال با تپه و دخترش. Wuestenberg صعود به خودرو, رول پایین پنجره و می گوید: "مردم سفید نیست نژادپرستانه" و "من در مورد مراقبت از شما" قبل از وسیله نقلیه او شروع می شود به دور است.

شوهر او که تا به حال منجر همسر خود را به خودرو تبدیل به دوربین می کند و می پرسد "چه کسی ... آیا شما فکر می کنم شما بچه ها هستند؟," با استفاده از یک expletive.

سپس به عنوان کسی که ایستاده است پشت خودرو, Jillian Wuestenberg جهش و نقطه a handgun در جهت از کسی که ضبط. او فریاد مردم را به دور از او و وسیله نقلیه خود را. یک زن فریاد "او یک تفنگ بر من!" و خواستار کسی که در پارکینگ پلیس تماس بگیرید.

Wuestenberg سپس کاهش تفنگ صعود به صندلی مسافر و خودرو درایوهای.

کوپر دادستان آسوشیتدپرس گفت که دفتر او مشاهده در دسترس تصویری و نگاه حقایق قبل از پر کردن اتهامات عنوان شده علیه.

"این مجموعه تاسف از شرایطی که طبع بالا اجرا بیش اساسا از یک حادثه," او گفت: از اولیه ادعا جرقه که ناشی از رویارویی است.

بوچارد گفت: مردم "چیدن طرف" و تماس های تهدید آمیز ساخته شد به دفتر کلانتر به مرکز اعزام پس از فیلم های ارسال شده آنلاین.

"ما نمی بینیم طرف. ما دیدن حقایق" او گفت:. "در بسیاری از تنش در جامعه ما بسیاری از تنش میان مردمی و مردم با یکدیگر است. من فقط این را می گویم ما در حال درخواست و انتظار ما پلیس — و به حق تا به deescalate هر وضعیت آنها احتمالا می تواند و ما باید به انجام آن است. اما من می گویند که نیاز به اتفاق می افتد با ما به صورت جداگانه در زندگی خود ما و شرایطی که ما در تعامل با یکدیگر و deescalate آن لحظات."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن