که صحبت کردن در مورد غذایی جنوب — و که پخت و پز آن در دنور

آدریان میلر دنور مواد غذایی خود محقق مورخ و نویسنده تعدیل پانل بحث هفته گذشته در "که به بحث در مورد جنوب مواد

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

آدریان میلر دنور مواد غذایی خود محقق مورخ و نویسنده تعدیل پانل بحث هفته گذشته در "که به بحث در مورد جنوب مواد غذایی؟" جیمز ریش بنیاد ارائه وبینار و تمام اعضا و همچنین میلر خود نوشت که غذای روح به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور کابینت آشپزخانه (و در حال کار بر روی یک کتاب در مورد آفریقایی-آمریکایی از کباب) بودند جیمز ریش برندگان جایزه.

بقیه صف متشکل روزنامه نگار سردبیر و مورخ سینتیا Greenlee; لوئیزیانا خبرنگار بتسی شپرد; و کریس اسمیت نویسنده از کل بامیه: جشن بذر به ساقه. اجماع? در حالی که سیاه سرآشپزها نویسندگان و دیگر مواد غذایی-صنعت حرفه ای در جنوب باید مقدار زیادی از دانش و تخصص سفید نويسندگان از انتشارات ملی اغلب این تماس که می شود به داستان طوری سیاه صدای شنیده می شود کمتر است. در نخست مثال Greenlee اشاره کرد که او تنها سیاه جنوبی در یک پانل در مورد سیاه و سفید غذایی جنوب است.

ما خوش شانس به میلر در دنور که در آن غذاهای جنوبی در اشکال مختلف آن است که واردات و نادر درمان و کارشناسان واقعی (فراتر از میلر) هستند سرآشپزها گودال استادان و خانواده هایی که شده است ساخت بزرگ مواد غذایی برای چند دهه. گوشت و سه برای مثال نسبتا ناشناخته در مسیر بالا شهر تنسی بومی مریم آلیسون رایت و McLain هجز به زودی قرار دادن یک چرخش مدرن سنتی کافه تریا-رستوران به سبک با درب جایزه. قبل از رستوران باز می شود آنها را به اجرا یک سری از پاپ آپ ناهار که به نفع سازمان غیر انتفاعی سیاه زنان طرح.

مشاهده کل جیمز ریش بنیاد وبینار "که به بحث در مورد جنوب مواد غذایی ؟" و خواندن توصیه هایی از آن اعضا در جیمز ریش جوایز رسانه ای در صفحه اصلی صفحه وب است. سپس برای ده نفر دیگر در جنوب eateries در اطراف شهر — اجرا توسط هر دو سیاه و سفید صاحبان کسب و کار — که در آن شما می توانید حفاری به Cajun and Creole, آشپزی, غذای روح پایین, کشور, غذاهای مدرن و خلاقیت بر اساس تاریخی تشکیل دهنده و دستور العمل های خواندن:

Boney کباب

1543 چمپا خیابان
303-825-9900


لمانت و Trina لینچ شده است سیگار کشیدن, کشیده, گوشت, دنده و بال مرغ را در زیرزمین رستوران پس 2013, نقل مکان کرد وجود دارد پس از باز کردن در همان خیابان به چند سال قبل است. Boney شده است یکی از سازگار ترین و همواره رضایت بخش — کباب رستوران در صحنه در حالی که بسیاری دیگر آمده اند و رفته اند.

Genna رائه بال و بیشتر

1819 شرق 28th, خیابان
720-287-3523


Genn Dickerson را سرخ شده ماهی یک ناهار برکت در Genna Rae, اما شما نمی توانید به اشتباه با بال داغ, لینک ساندویچ و دیگر روح-تخصص مواد غذایی خدمت کرده است از این کوچک takeout رستوران در وایتیر محله.

The fried chicken at Grind Kitchen + Watering Hole is a tribute to its Mississippi roots.گسترش

مرغ سرخ شده را در خرد کردن آشپزخانه + سوراخ آبیاری ادای احترام به آن می سی سی پی ریشه.

علامت Antonation

خرد کردن آشپزخانه & سوراخ آبیاری

300 Fillmore Street
720-749-4158


Cherry Creek, به نظر نمی رسد مثل یک مکان به احتمال زیاد برای آرامش کرایه جنوبی اما در عمل خرد کردن یا اسیاب می سی سی پی بومی پرستون فیلیپس شده است ساخت برخی از دنور بهترین مرغ سرخ شده با الهام گاز-ایستگاه مرغ از دوران کودکی خود پس از افتتاح در سال 2016.

Jabo's is one of Denver's longest-runnging barbecue eateries.

Jabo را یکی از دنور طولانی ترین-runnging کباب eateries.

علامت آخور

Jabo نوار-بود-Q

9682 شرق, Arapahoe, جاده گرینوود
303-799-4432


Jabo لاوسون می تواند به نام پادشاه دنور کباب داشتن outlasted بسیاری از محلی دیگر smokehouses. پس از تاسیس Jabo را در یک تریلر در سال 1996 پس از آن حرکت به یک نوار-بازار محل در سال 2002 Lawson شده است پر کردن شکم با دنده گوشت خوک کشیده, سینه و طیف گسترده ای از میوه ها و سس تند — همراه با منحصر به فرد خود را یوتا scones.

جسی Smokin' نلا

7422 دانشگاه جنوبی بلوار Centennial
303-630-9400


جسی Smokin' نلا آغاز شده به عنوان یک کامیون مواد غذایی در خدمت وسوسه انگیز Cajun and Creole آشپزی از بنیانگذار جسی Rayford قبل از فرود یک خانه دائمی در کنتننیل فقط بیش از یک سال پیش. برای بایگانی اطلاعات ، بامیه و اش شله قلمکار هر دو سفر wel; — و یا ترکیب این دو با جسی gumbalaya.

Julep

3258 Larimer, خیابان
303-295-8977


آشپز Kyle پرورش جنوبی رستوران Julep قطعا متمایل به سمت خیال باف پایان این طیف اما راحتی مواد غذایی و همچنین محصولات زراعی که آیا در قالب deviled تخم مرغ, فلفل فرنگی شیرین-پنیر beignets یا سرخ شده بولونیا مستی با دوک مایو.

The bar at NOLA Voodoo Tavern and Perks.گسترش

نوار در نلا افسون میخانه و قدرت پردازش.

علامت Antonation

نلا افسون میخانه

2231 بروس, Randolph, خیابان
720-389-9544


هانری Batiste زد رستوران در لوئیزیانا قبل از حرکت به دنور و باز نلا افسون میخانه و جذاب خود نوار افتخارات ریشه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان مادر خود را از دستور العمل های برای hushpuppies سرخ شده, مرغ, دل و قلوه و ویویان برنج بامیه.

Welton خیابان کافه

2736 Welton, خیابان
303-296-6602


این Welton خیابان کافه تبدیل شده بیست ساله در تابستان گذشته تحت مالکیت مونا و فلین Dickerson و فرزندان خود Fathima و Fathim دوقلوها که در حال حاضر اجرا ، کافه مظهر روح از روح مواد غذایی و پنج امتیاز با تشویق خوب و مواد غذایی بزرگ.

The Deep South Benedict at Sassafras.گسترش

جنوبی بندیکت در ساسافراس.

حسن نیت ارائه میدهد از ساسافراس آمریکایی است Eatery

ساسافراس

1027 خیابان واشنگتن و طلایی 303-593-0003
3927 West 32nd خیابان 303-433-0080


جنوبی ها اختراع نمی صبحانه, اما آنها ممکن است کامل آن است. ساسافراس اثبات شده است با Benedicts, بلغور و دیگر صبح می خورد. در حالی که Colfax خیابان ساسافراس باقی مانده بسته کوهستانی و طلایی محل خدمت هستند.

Gumbo is one of the house specialties at Magnolia.گسترش

بامیه یکی از خانه تخصص در ماگنولیا.

علامت Antonation

ماگنولیا

1446 جنوبی برادوی
720-476-5518


دنور تازه وارد اریک McDaniel فقط باز ماگنولیا در پایان 2019 به طوری که او به سختی فرصتی برای شروع زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. اما او هنوز هم در خدمت غذاهای کاخون از شهر لافایت (لوئیزیانا نه کلرادو!), که در آن بامیه می آید در بسیاری از سبک های. سعی کنید همه آنها را در رستوران شادی بخش پاسیو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن