چرا اورنج کانتی coronavirus موارد افزایش? در اینجا چیزی است که ما می دانیم

Coronavirus موارد در حال افزایش است, در اورنج کانتی در روزهای اخیر.این شهرستان را تایید کرد 229 اضافی coronavi

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

Coronavirus موارد در حال افزایش است, در اورنج کانتی در روزهای اخیر.

این شهرستان را تایید کرد 229 اضافی coronavirus عفونت پنج شنبه, بالاترین روزانه مورد تعداد از زمان شروع این بیماری همه گیر. کل شکست قبلی روز رکورد از 156 مورد جدید.

همانطور که از روز شنبه در این شهرستان گزارش شده بود تقریبا 4000 موارد و 80 و میر. در مقابل لس آنجلس بیش از 35,000 موارد و بیش از 1700 مرگ و میر; Riverside County ثبت کرده است 5,400 موارد و 235 مرگ و میر.

هنوز افزایش اخیر مطرح شده سوال.

تبلیغات

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

تست

بیشتر در دسترس بودن تست در نظر گرفته شده است یکی از عوامل هر دو در اورنج کانتی و در اطراف کالیفرنیا برای افزایش تعداد coronavirus موارد است.

شهرستان شروع به ویژه ramping تا آن روزانه قراضه در اطراف مارس 28 شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع گفت: این هفته است.

تبلیغات

"همانطور که ما تست بیشتر ما به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا بیشتر موارد," او گفت:.

سریع اضافه شده که درصد افرادی که تست شده و دوباره مثبت "نسبتا پایدار باقی مانده است و به طور کلی کاهش بوده است که خوب است."

موسسات

تبلیغات

بیشتر مردم تبدیل شده اند به طور جدی بیمار از ویروس در هفته های اخیر از جمله در بسیاری از خانه های سالمندان و زندان با توجه به اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس کلیتون Chau. آن جمعیت نیز حساب برای بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری با COVID-19. وجود دارد 227 نفر در بیمارستان بستری و 79 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

"بیشتر است به دلیل حجم از موارد شناسایی شده در خانه های سالمندان و زندان در دو هفته گذشته" Chau گفت: در مورد افزایش اخیر. "این جمع مراقبت از جمعیت حساب به صورت عادلانه نسبت."

مقامات قادر به می گویند که چگونه بسیاری از این افراد اختصاص پنج عدد است. از بیش از 3,900 مردم شهرستان 3.1 میلیون نفر است که تا به حال شناخته شده عفونت ویروس 407 افراد شده اند ساکنان پرستاری ماهر امکانات و 331 شده اند اورنج کانتی زندان زندانیان.

"عفونت رای دادن در آن جمع محیط زندگی ضربه اورنج کانتی در یک تاخیر شیوه در مقایسه با برخی از ما بزرگ شهری همسالان اما از آن است که در اینجا در حال حاضر در اورنج کانتی و ما باید به مرحله تا میزان تست و پروتکل برای تمیز کردن" شهرستان مدیر عامل فرانک کیم گفت که آزمایش در چنین موسسات گسترش یافته است.

تبلیغات

شهر نیوپورت بیچ گفت: آن محلی مورد به تازگی تعداد مشخصی "با توجه به در بخش های بزرگ, شیوع داخل تعداد کمی از محلی امکانات مراقبت که در آن بیماران و کارکنان باید آزمایش مثبت است."

سواحل

مقامات بر این باور نیست که این شهرستان را به تازگی بازگشایی سواحل کمک به پنجشنبه سنبله اما نمی تواند می گویند قطعی.

تبلیغات

"ما هنوز نمی دانند" Chau گفت.

جمعیت بیش از آخر هفته از آوریل 25 و 26 خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به طور موقت نزدیک شهرستان سواحل تصمیم مقامات دولتی گفته شد به معنای دفع به طور بالقوه شرایط نا امن است که می تواند بدتر از گسترش coronavirus. سواحل بودند بازگشایی در هفته گذشته با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

سریع گفت: اوایل این هفته که "همبستگی به ساحل است که چیزی است که ما شواهد در این نقطه است."

دکتر جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت که او متوجه یک افزایش شدید در اورنج کانتی موارد در روز پس از تعطیلات آخر هفته از آوریل 25 و 26 و آن پرسش است. اما تحقیقات بیشتر لازم است برای تعیین اینکه آیا سواحل کمک به گسترش coronavirus, او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن