چرا کلرادو Tokers عشق Gary Payton

من به اندازه کافی برای رفتن بر روی پشت-در-من-روز مطالب رتبهدهی نشده است, اما آن را سرگرم کننده بود دیدن ورزشکا

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

من به اندازه کافی برای رفتن بر روی پشت-در-من-روز مطالب رتبهدهی نشده است, اما آن را سرگرم کننده بود دیدن ورزشکاران از یکدیگر متنفر بیست و سی سال پیش. گه صحبت شد realer در آن زمان و پس از رقیق در حال حاضر که هنر jawing تبدیل به یک مهارت است. و چند نمونه که مهارت مانند سیاتل فراصوت است گارد نقطه Gary Payton.

با نام مستعار "دستکش" از آنجا که از توانایی های دفاعی خود را با کوتوله ها, نمی گه چه ما فکر کردیم چیزی به او روشن ساخته طولانی قبل از اینکه متهم به گاز گرفتن حریف در حالی که غوغای نقطه خالی در یک بازی در سال 2004. حتی اگر "دستکش-گزش-مرد" روایت نیست به طور کامل پشتیبانی شده توسط شواهد تصویری, داستان همیشه با من گیر کرده. در حال بسکتبال nerd که من هستم, من نمی توانستم صبر کنید تا سعی کنید از فشار نام بعد از Payton در سال 2019 از کوکی ها ،

کوکی ها و Powerzzz ژنتیک همکاری با Payton به تجاری فشار عبور به آدم برفی و Y — دو دیگر کوکی ها نژادها — برای ایجاد آنچه اساسا بوی و طعم مانند کلاسیک دختر پیشآهنگی کوکی ها در استروئید. خوشبختانه من نیست که به صبر طولانی به عنوان منطقه خلیج پرورش دهندگان جوهر ژنتیک و صدور مجوز مقابله با کلرادو رشد Veritas. جدید کوکی ها نژادها از جمله Gary Payton, آمار کلرادو درمانگاه ها در اوایل این ماه. تداوم Soundgarden در ماشین من با استارباکس در جام دارنده در راه من به گلدان فروشگاه آن زمان به Puget صدا.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حال اجرا با Gary Payton ارزان نیست با این, جدید, رسمی کوکی گونه رفتن برای حداقل $55 هشتم قبل از مالیات در بسیاری از درمانگاه ها. کسانی که قیمت به احتمال زیاد به درایو دور بخشی از stoners, اما به اندازه کافی برای کوکی ها سويه (همه آنها) به فروش در فروشگاه ها قبل از من می تواند پیدا کردن هر کیسه دستکش سمت چپ. اما همه که جستجو و 2015 برچسب قیمت به ارزش آن ؟

من نمی تواند استدلال می کنند با کسی که پیاده روی به دور از گران علف های هرز, اما من باید اعتراف که دود بیرون آمدن از من Gary Payton کیسه پانچ در صورت سخت تر از هر frat فرض کرده است. هیجان و مو-بالا بردن جنبه های آن ضخیم لاستیکی عطر و minty یادداشت های گل من یادآور اولین بار من همیشه بو مزمن. Veritas می گوید: ترپن ها آزمایش شد در مسخره اعداد و در حالی که ما هنوز در تلاش برای حفاری تعداد کسانی که آن را سخت به استدلال می کنند که ادعا می کنند پس از یک مشترک از Gary Payton.

نوشیدن یک unflavored seltzer شد مکمل به نمایش گذاشتن Gary Payton خشک و طعم خاکی که مناسب ویژگی های یک سویه به نام پس از یک نمک-of-the-earth بازیکن. اين در حالی بود که خیلی بیشتر پرورش, کاهش, ذهن من در حالی که نگه داشتن بدن من شناور است. مغز من نقل مکان کرد و یک قدم آهسته تر اما این است که تجارت شما را برای چنین قوی رهایی از استرس است.

به نظر می رسد: Gary Payton متناسب با سمت راست در با دیگر کوکی ها گونه های با رنگی چشم-ظاهر wintergreen calyxes و منظم نابودی بنفش که هر دو در حال تیز توسط ملاحظه ای بزرگ و کرک. حتی با بالاتر از متوسط مادگی پوشش جوانه تراکم باعث می شود تا برای آن.

بو: سفت و خشک یادداشت لاستیک — فکر می کنم مقادیر Chuck E. Cheese, زمین بازی, مات, جدید, توپ تنیس یا لاستیک جدید — به دنبال آن هستند تا با نکات نعناع گیاهی صمغی بوی درخت عرعر و گچی گل عقب پایان.

عطر و طعم: حتی در لوله مسدود شما را در بر داشت زیر صندلی مسافر Gary Payton می درخشد. کسانی که موهای خشک و لاستیک طعم حمل یک اشاره از سرو کوهی و نعناع را با یک خمیر ترش مزه تند و طعم غذا در دهان. کمی بیشتر خاکی و گازدار از کوکی ها دختر پیشآهنگی اما قابل ملاحظه ای مشابه است.

اثرات: درست به آن الهام, Gary Payton به سرعت میپیچد شما مانند یک دستکش نشان دادن قدرت خود را بدون قرار دادن سر خود را بیش از لبه. بالا و قدرتمند است اما گذاشته پشت, ارائه بیشتر giggles و تسکین استرس از پارانویا. من نمی تواند انجام خیلی بیشتر از خواندن و یا برروی آن بکشید در اطراف خانه اما من هرگز احساس ابلهانه سنگسار به نقطه از گناه.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب