چرا کلرادو Tokers عشق انگور نوشابه

به عنوان بخشی از یک نسل مطرح شده در شربت ذرت و رنگهای شیمیایی من شناخت از طعم میوه بود bastardized زود است. Po

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

به عنوان بخشی از یک نسل مطرح شده در شربت ذرت و رنگهای شیمیایی من شناخت از طعم میوه بود bastardized زود است. Pop-Tarts فشار—آن و Gushers بودند همه موارد داغ در کلاس سوم جداول ناهار, اما آنها دقیقا نمی آماده شدن من برای کشاورزان' بازار. از همه میوه ها, تقلید, اگر چه انگور به من زده به عنوان عجیـب. انگور خوردم در حال رشد بودند سبز یا قرمز و ندارد ضخیم شربتی عطر و طعم است که بنفش سودا ژله و آب نبات تمام کرده بود. سپس متوجه شدم که پدر و مادر من بودند فقط بیش از حد ارزان به خرید کنکورد انگور و کسانی که بنفش رفتار بودند و در واقع به چیزی. در حال حاضر من خودم لباسشویی ماندن تا دیر وقت و خوردن انگور بنفش من می خواهم.

انگور و نوشابه ممکن است به درخشش ریشه آبجو یا نوشابه, اما من هرگز دیده می شود بهترین-فروش شمع های مشتق شده از کسانی که طعم. انگور نوشابه شمع ، من دو و مهمانان آنها را دوست دارم. که ضخیم شیرینی تبدیل شده است مورد علاقه از علف های هرز افراد سیگاری بیش از حد که جذب به سمت Grape Ape و Purple Punch برای خود سنگین انگور طعم آنجا که تاریکی قابل توجه جوانه. بنابراین deeming فشار انگور به اندازه کافی برای نگه داشتن عنوان انگور سودا به معنی آن بهتر بود بوسه دهان من مانند یک لیوان ولش.

انگور نوشابه یک محصول از اورگان رشد طعم Budz و دارای یک OG کش و نسب شناخته شده تر برای ساخت سر خود شناور از یک بعد از ظهر شکر راش. انتخاب یک فنوتیپ تاهو OG کش (به خودی خود یک فنوتیپ OG Kush) بود که پس از آن احتمالا زوج با یکی دیگر از رمز و راز گونه انگور نوشابه محبوب شد و در غرب پس از یک رقابت موفق اجرا در سال 2017 است و فقط در حال حاضر ساخت پیشرفت در کلرادو به عنوان چند برجسته فروشی تولید کنندگان به گونه امتحان کنید. با چنین نام و backstory من انتظار انگور نسخه از سرفه توت فرنگی. متاسفانه تا کنون من نا امید شده اند با چه کوه های راکی باید ارائه دهد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر چه انگور و نوشابه را با آرامش بالا سوخته من استرس دور به عنوان آگهی برف مخروط شربتی با طعم انتظار من سخت بود برای هم محور کردن هر دو برای من سوراخهای بینی و من tastebuds. قوی خرج کردن و نفخه نمایش برخی از ظریف انگور و کول بوی, اما آنچه که من برداشت تا حد زیادی تلخ و گل و شکلات. مانند یک فرد بالغ مشخصات عطر و طعم و اثرات آرام به نظر می رسید بیشتر در هماهنگی با اواخر شب فنجان بدون کافئین از انگور شیرین اما شاید طعم درست نیست ترجمه به کوه است.

من دیده ام انگور نوشابه در خوب شیمی سبز, RiNo (قبلا کل Meds) نوع Meds, پزشکی, مرد, واحه شاهدانه Superstores و به سادگی خالص اما تا زمانی که من پیدا کردن یک کاهش ارزش به اندازه کافی برای حمل انگور مشعل من با چوب انگور کولا (یک پیر بابا کش فنوتیپ) در مرد سبز شاهدانه یا گیاهی درمان است.

به نظر می رسد: بنفش جوانه و برگ قطعا نیست نادر در شاهدانه بنابراین اگر نام شما انگور شیرین شما بهتر است برخی از. انگور نوشابه را لذیذ رگه های بنفش نشان می دهد تا فقط به اندازه کافی در برابر بامبو رنگی جوانه به مدیریت که مقدماتی با توجه زنگ زده مادگی و دراز و باریک کرک دادن فشار رنگارنگ اشاره به پیازی OG نگاه کنید.

بو: در حالی که انگور و مرکبات رایحه انگور نوشابه ادعای شهرت کلرادو کاهش من آمده ام در سراسر شکست خورده اند به نمایش گذاشتن که به جای هل دادن گل آلود chocolatey عطری با یک گل عقب پایان. انگور عطر در آن وجود دارد, اما من مطمئن هستم که من می خواهم آنها را متوجه اگر من نبودند جستجو.

عطر و طعم: تا حد زیادی مطلوب با آرام, خامه, نت های وانیل و خاک انگور نوشابه نمی ارائه بیش از حد شیرین عطر و طعم انگور من آمده ام به انتظار.

اثر: شب toke برای stoners و خواب فشار برای rookies های انگور نوشابه ارائه کند اما موثر مشت از آرامش و شادی و سرخوشی هر چند که احساس شناور می تواند در ابتدا کمی احساس disorienting برای کاهش تحمل. اثر آرام بخش تبدیل به قابل پیش بینی نیست اما قریب به اتفاق بی حالی پس از حدود یک ساعت پس از آماده برای چرت زدن.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب