چرا کلرادو Tokers عشق مک و پنیر

داشتن گزینه های محدود برای تفریح به من منجر به افراط ورزیدن در بیش از یک منطقه از راحتی. فعالیت ها و مواد غذای

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

داشتن گزینه های محدود برای تفریح به من منجر به افراط ورزیدن در بیش از یک منطقه از راحتی. فعالیت ها و مواد غذایی معمولا این سایت متعلق به hangovers و روز های بارانی را تبدیل به امری عادی و دوران کودکی بازی های ویدئویی در حال حاضر در حال جمع آوری گرد و غبار در اتاق نشیمن. خیلی استرس و خستگی می تواند ما را پایمال همه گمان می کنم اما من سرخرگ ها تبدیل شده اند بیش از حد مسدود و مغز من بیش از حد راکد ماند به یک میلک شیک یا بازی دور دیگری از Mario Kart.

خوب بدیهی است که درست نیست — هیچ کس به پیاده روی به دور از ماریو Kart — اما در طول هفته گذشته, من می خواهم بیشتر در نقل مکان کرد به خواندن و سالاد و...تا زمانی که من مریض شدم از آن. بنابراین زمانی که متوجه شدم چیزی به نام مک و پنیر در یک درمانگاه منو من بلافاصله در زمان اطلاع.

نام مک و پنیر پیشنهاد سه امکانات: 1) دوستان-پلیس طنزهای تلویزیونی در مورد خانمها و کمتر خوش تیپ دوست با بد یک آستر 2) تمام-آمریکا ظرف سمت است که باعث چرت زدن از پرخوری و یا 3) بسیار قوی علف های هرز ترکیبی مربوط به مک و پنیر کلاسیک ژنتیک. پس هیچ یک از کسانی که صدا منجر به بهبود طرز فکر من بلافاصله خریداری هشتم در انتظار یک آخر هفته تنبل از علف هرز برنج سرخ شده و سلاح مرگبار ،

مک و پنیر گزارش شده است که ایجاد Capulator که مادر مسئول مک (معجزه بیگانه کوکی ها) که مخلوط شد با بیگانه پنیر برای ایجاد آنچه که من سیگار امروز. ژنتیک فشار شناخته شده تر برای قدرت از کاربر تمرکز به نظر می رسید مانند تعریف یک راحتی فشار: چیزی که من شوخ طبع می شوند و پخته بدون عوارض جانبی از پارانویا و یا بی حالی شدید. از جمله گونه های به طور کلی منجر به صرف یک روز روی نیمکت اجازه می دهد فقط به اندازه کافی انرژی برای reheat مخلوط باقی مانده و یا پرداخت پیتزا گای. می کند که من یک تنبل شمع? شما betcha اما مک و پنیر هنوز برگ من فقط به اندازه کافی انگیزه برای بهار اقدام به یک وانت و بازی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

نشانه ای از درست راحتی فشار عدم گناه. نشسته در الاغ من در تمام طول روز به ارمغان می آورد بیشتر خود نفرت به من مسن تر و نیاز به رهایی از استرس در آن تلاش ذهنی بار ضروری است. مک و پنیر بیش از حد موفق است که هر چند پاک کردن هر لباس را برای شش ساعت. که نشانه ای از خطرناک فشار هر زمان از روز که در ذهن نگه دارید قبل از روشنایی به خود را به انجام لیست. اما اگر شما تنها در تلاش برای تماشای انفجار و طراحی مبارزه همه روز دیگر کاسه قشنگ مک نمی خواهد صدمه دیده است.

به نظر می رسد: مانند نمک-rimmed شات تکیلا, مک و پنیر پوشش داده شده است در پر زرق و دانه فقط التماس شما را به یک تصمیم بد. کسانی که جوانه های سرد نگاه حتی روشن تر, تشکر مک و پنیر لیمویی-سبز رنگ است که معمولا همراه با نور بنفش و نقاط زنگ زده هلو مادگی.

بو: من متوجه برخی از قشنگ عطری در مک و پنیر, اما آن را بیشتر از یک بری یا پنیر بز با شیرین شیری یادداشت های تحت پوشش در لایه funk, انواع توت ها و مرکبات که همه آنها به دنبال یک تند گیاهی به عقب پایان. تصور کنید یک creamier نسخه طلایی بز است.

عطر و طعم: این بز-پنیر funk نوع ترکیب با هم با مک و پنیر گیاهی و خاکی یادداشت به آن skunkier عطر و طعم از انتظار است. قوی, نکات توت و لیمو پشت سر هم در پایان و آویزان در اطراف آن.

اثرات: انرژی من نیست برافروخت پس از یک کاسه مک و پنیر اما تمرکز و اندام غیر ممکن است برای دستور ساخت آن را بیحرکت و یا پریشان بالا است. که به طور معمول به معنی یک روز و یا شب را صرف در داخل اما اگر شما خوب با وحشتناک در مکالمات و یا گم شدن در حالی که راه رفتن در سراسر خیابان و سپس خارج وجود دارد. رهایی از استرس است, درجه یک, با این حال, به طوری که مک و پنیر است بهترین ندرت استفاده می شود و یا شما در یک بسیار بی فایده کشش.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب