چرا دنور قیمت بسیار بالا در گفته بالاتر از حد ارزشگذاری بازار

یک گزارش جدید معتقد است که قیمت خانه در منطقه مترو دنور در میان اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری در کشور و پیش بینی

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

یک گزارش جدید معتقد است که قیمت خانه در منطقه مترو دنور در میان اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری در کشور و پیش بینی آنها را کاهش نزدیک به 10 درصد در بهار 2021. در عین حال در حال حاضر هزینه های مسکن محلی بالا باقی می ماند با وجود تاثیر اقتصادی COVID-19.

برای درک این تناقض ظاهری ما رسیده به ویکتوریا Macaskill یک کارگزار مستقل و مالک مشترک با شوهرش مایک Unruh دنور خانه و همچنین به عنوان یک ناظر مشتاق از بازار محلی (دیدن او نقطه 2019 تفسیر در "چه نه گرفتن گزارش در مورد دنور املاک و مستغلات").

در اواسط ماه آوریل Macaskill به ذکر است که این بیماری همه گیر نشده بود و در عین حال کاهش قیمت ها در مترو دنور و دیوانه شروع به تمدید نمایش آن در نزدیکی پایان این ماه تایید کرد که مقدار زیادی از خریداران علاقه مند باقی مانده است — و این که هنوز هم در این مورد. "من فکر می کنم ما باید این طوفان کامل از تقاضا و کاهش موجودی," او می گوید که با کاهش موجودی در نتیجه فروشندگان "که ممکن است نگران COVID-19 قرار گرفتن در معرض و کسانی که مجبور به فروش برساند. آنها انتخاب به صبر وجود دارد بدون نیاز به قرار دادن خود در معرض خطر است."

در همان زمان هر چند Macaskill نیست رد این نظریه که دنور خانه های گران قیمت روی آوردند — به خصوص کسانی که در رده لوکس. اما بر اساس شرایط فعلی "من شگفت زده می شود اگر قیمت ها کاهش یافت تا آنجا که پیش بینی" در نیمه اول سال آینده.

مطالعه Macaskill ذکر شد انجام شده توسط مستقر در کالیفرنیا CoreLogic که محاسبه صفحه اصلی شاخص قیمت یا HPI برای بازار در سراسر کشور از جمله شهر بخش که شامل دنور شفق قطبی و لیکوود. در حالی که نویسندگان این گزارش اذعان کرد که دنور قیمت ها هنوز هم در حال افزایش است به طور کلی آنها انتظار دارند که به معکوس در راه بزرگ در ماه های آینده.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با توجه به HPI درصد تغییر پیش بینی از طریق ممکن است 2021 ده مناطق عمده شهری در سراسر کشور قیمت در مسیر بالا بازار شد تا 3.8 درصد این گذشته ممکن است بیش از آن در همان زمان در سال گذشته است. اما در آینده ممکن است آنها انتظار می رود به شیب توسط 9.0 درصد است. که سومین کاهش در میان ده انتخاب مناطق مترو پشت تنها لاس وگاس و بوستون.

پیش بینی دنور اسلاید همچنین جلبک یک گزارش پیش بینی برای این کشور در مقیاس بزرگ است. این CoreLogic مطالعه پیش بینی کرد که 125 مناطق مترو در آمریکا صورت حداقل 75 درصد احتمال کاهش قیمت تا سال 2021 و در سراسر کشور نزول است و انتظار می رود به 6.6 درصد به طور متوسط.

Macaskill بیش از حد انتظار برای دیدن آنچه که او از آن با عنوان یک "تنظیم بازار" در دنور اما او فکر می کند می تواند با تاخیر به اندازه یک سال به دلیل "تحمل گزینه که گزینه های که در دسترس ساخته شده به مالکان اگر آنها نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را به دلیل از دست دادن شغل. هر servicer وام دارای شرایط مختلف به طوری که آن را نه همان در سراسر هیئت مدیره; برخی از بانک ها ارائه سه ماه دیگر به دوازده ماه است. اما در اکثر موارد وجود دارد یک گزینه برای صاحب خانه به تاخیر ساخت خانه پرداخت و نه رفتن به سلب حق اقامه دعوی تا تحمل دوره است — و در پایان دوره تحمل آن پرداخت ها یش را بر روی وام مسکن خود را و یا کل مبلغ یکجا به علت است."

تحت این سناریو جدید مسکن موجودی ممکن است شروع به trickling به دنور بازار بعد از این سال با یک پتانسیل سیل آینده در سال 2021 — و است که می تواند به معکوس وضعیت فعلی که در آن وجود دارد بیشتر علاقه مند به خریداران از خانه ها در دسترس است. علاوه بر این Macaskill یادداشت "ما دستمزد را پشتیبانی نمی کند که در آن قیمت مسکن ما در حال رفتن است. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن برای رسیدن به یک بحرانی-جرم نقطه که در آن من فکر می کنم بازار در حال رفتن به مجبور به کم کردن سرعت است."

این سناریو را بیشتر تحت تاثیر قرار خانه در بلوک در بیش از $750,000, Macaskill معتقد است. "آن را به قیمت بسیار نقطه وابسته به" او پیش بینی کرد. "بیش از $750,000 بازار است که هنوز هم سریع در حال حاضر, اما ما در حال حاضر شاهد یک کمی بیشتر از یک اثر در حال حاضر — و موجودی در دسترس در بیش از 1 میلیون دلار است که بالاترین از همه آنها را. اما در زیر $750,000 بازار شده است تا حد زیادی به دلیل تاثیر پذیری از نرخ بهره پایین و مقید کردن تقاضا از افرادی که بوده ام در خانه گیر کرده در قرنطینه و آماده برای ایجاد یک تغییر است."

بزرگترین تقاضا برای خانه های در قیمت زیر $500,000 یک بخش از بازار "است که واقعا دشوار است در حال حاضر" او همچنان ادامه دارد. "عدم موجودی است که واقعا رانندگی تا قیمت. آن را دشوار است به برنامه نمایش زیرا آنها نمی خواهد اجازه دهید آنها را با هم همپوشانی دارند" او یادداشت با COVID-19 دستورالعمل اجازه می دهد فقط برای خصوصی نمایش آن بدون باز کردن خانه. "بنابراین روز اول می تواند به طور کامل سیاه و قرار می دهد که مقدار زیادی از استرس و فشار بر خریداران. چیزهایی که بدست واقعا رقابتی و ما شاهد چندین مناقصه دوباره و خانه رفتن به بالا درخواست قیمت. پایین تر از قیمت های رقابتی تر است."

به این دلایل Macaskill تشویق خریداران به "صبور باشید" بلکه واقع بینانه از او انتظار ندارد در هر نقطه نزدیک به 9 درصد کاهش در قیمت دنور-منطقه خانه است که هزینه کمتر از $750,000 بهار آینده.

نه این که او را کاملا خاص در مورد آنچه اتفاق می افتد با توجه به شرایط فوق العاده ایجاد شده توسط رمان coronavirus. "ما شاهد نوعی واکنش به این تحریف اقتصادی" او اذعان دارد. "همه چیز تا حدودی اریب به دلیل آنچه که ما شاهد آن هستیم در بازار نیست, بازتاب گسترده تر اقتصاد است. هنگامی که شما نگاه در بیکاری اعداد شما فکر می کنم باید وجود داشته باشد برخی از trickle-down تاثیر در مسکن. اما ما فقط دیدن نیست که در اینجا در حال حاضر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب