چرا Loudoun Co. تصمیم به شروع سال تحصیلی با آموزشهای مجازی

در نامه ای به پدر و مادر چهار شنبه سرپرست Loudoun County Virginia, مدارس توضیح داد: این تصمیم به محوری به صور

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

در نامه ای به پدر و مادر چهار شنبه سرپرست Loudoun County Virginia, مدارس توضیح داد: این تصمیم به محوری به صورت تمام وقت مجازی یادگیری برای شروع سال با استناد به تاخیر زمان آن طول می کشد برای دریافت COVID-19 نتایج آزمون و افزایش موارد در سراسر کشور است.

مدرسه مدیره رای به اجرای کامل زمان آموزش از راه دور مدل برای آغاز سال حدود 1 صبح جمعه.

این تصمیم پس از شهرستان مدارس امیدوار به استفاده از یک مدل ترکیبی شامل دو روز در کلاس های حضوری برای دانش آموزان در هر هفته.

این شهرستان در ابتدا به والدین این فرصت را به را انتخاب کنید یک مدل یادگیری برای دانش آموزان خود را. این بررسی از والدین به این نتیجه رسیدند حدود یک هفته پیش و تقریبا 40 درصد می خواست فرزند خود را برای رفتن به کلاس در فرد و مخلوط را در برخی از دستورالعمل های آنلاین.

اما در نامه سرپرست اریک ویلیامز شفافی در دوره.

"ما همواره تاکید کرده است که تصمیم گیری خواهد شد و بر اساس شرایط ویژه بهداشت عمومی شرایط که قصد دارد به موضوع تغییر داده شده چقدر است ناشناخته در مورد این ویروس و در حال تکامل علم مبتنی بر درک آن را" ویلیامز نوشت.

"ما بر اساس دیروز توصیه در کسب اطلاعات جدید و بینش از سه هفته گذشته."

این میان عوامل در نظر گرفته شده در فرایند تصمیم گیری ویلیامز گفت:

  • شهرستان آموخته بیشتر در مورد چالش های مرتبط با فرد در یادگیری بر ارائه در فرد فرصت های یادگیری برای تعداد محدودی از دانش آموزان با ناتوانی جولای 13.
  • افزایش موارد باعث تاخیر در ویروس نتایج تست "که تضعیف تلاش های به کار با خیال راحت و به طور موثر است."
  • اطلاعات از مقامات بهداشتی در شرایطی که خواهد بی درنگ آنها را به توصیه انزوا و یا قرنطینه برای کارکنان یا دانش آموزان است.

ویلیامز نوشت که "اجرای مدل ترکیبی در مراحل نیز ارائه خواهد شد بیشتر سازگار بالاتر-کیفیت تجارب یادگیری برای دانش آموزان است."

اولین روز مدرسه است, برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 8.

دیدن وضعیت همه سی-منطقه مدرسه با استفاده از سیستم fardia electronics سقوط مدرسه برنامه ردیاب.

Fardia electronics را کن دافی کمک به این گزارش.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب