خواهد اورنج کانتی اجرای Newsom, ساحل, بسته شدن ؟ مقامات نذر مبارزه

حقوقی مرحله نهایی مسابقات بیش از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور بسته شدن اورنج کانتی سواحل شد شکل گیری

توسط MORVARIDEASIA در 12 اردیبهشت 1399

حقوقی مرحله نهایی مسابقات بیش از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور بسته شدن اورنج کانتی سواحل شد شکل گیری تا جمعه به عنوان هانتینگتون بیچ رای دادند به دنبال یک دستور موقت و شهرستان کلانتر گفت: بخش نیست, برنامه ریزی برای ایجاد گرفتاری برای مردم به سادگی گرفتن برای ساحل ورزش.

فرماندار دستور داد اورنج کانتی سواحل بسته در روز پنج شنبه با وجود مخالفت از رهبران محلی که استدلال می کنند آنها باید تصمیم بگیرند که آیا آن را بی خطر برای ضربه زدن به شن و ماسه.

بیش از آخر هفته هزاران نفر رفتند به اورنج کانتی سواحل آن باز مانده است حتی اگر لس آنجلس را خط ساحلی بسته شد.

"مسائل خاص در برخی از این سواحل را مطرح زنگ, زنگ" Newsom گفت. "مردم هستند که تجمع وجود دارد که نمی شد تمرین فیزیکی فاصله که ممکن است بازگشت به جامعه خود در خارج از اورنج کانتی و ممکن است حتی نمی دانند که آنها قرارداد این بیماری و در حال حاضر آنها را از دیگر افراد در معرض خطر قرار داده و ما سیستم بیمارستان در خطر است."

تبلیغات

Newsom گفت: Orange County سواحل خواهد شد به زودی اگر این وضعیت را بهبود می بخشد.

"کار من به عنوان فرماندار است به شما در حفظ امن" او گفت:. "و هنگامی که سلامت ما مردمی به من بگویید که آنها نمی توانیم قول می دهم که اگر ما ترویج آخر هفته دیگر مانند آنچه که ما تا به حال پس از آن من باید به این تنظیم. من امیدوارم که آن را تنها یک بسیار کوتاه مدت تنظیم شود."

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: بخش خود را تمرکز بر رعایت داوطلبانه و نمی طرح را بازداشت. در بیانیه ای گفت که اکثر مردم عمل مسئولانه در ساحل و که آنها باید نه ترس اتهامات جنایی.

تبلیغات

"از یک اجرای جزء من هیچ تمایلی برای به اجرا درآوردن هر جنبه ای از آن از طریق دستگیری او گفت:" در یک کنفرانس خبری.

"من قصد ... است که به دنبال رعایت داوطلبانه" بارنز اضافه شده است.

در هانتینگتون بیچ شورای شهر رای دادند 5-2 شنبه شب به تصویب تشکیل پرونده برای مواقع اضطراری به دستور بلوک Newsom را رهنمود.

تبلیغات

پیش از آن در روز هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت: این شهرستان سرمایه گذاری قابل توجهی تلاش و هزینه برای تضعیف ازدحام بیش از حد در سواحل و مشغول به کار سخت برای اطمینان عمومی به حال دسترسی امن به ساحل برای ورزش و روانی خوبی بودن.

"تجربه ما در اینجا محلی بوده است که اکثر مردم مسئول است و مطابق با اجتماعی فاصله و با توجه به این که اورنج کانتی میان بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در کالیفرنیا دولت اقدام امروز به نظر می رسد اولویت بندی سیاست بیش از اطلاعات" Semeta گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

اورنج کانتی مقامات استدلال می کنند که آنها تا به حال ساخته شده است پیشرفت در تراز وسط قرار دارد coronavirus منحنی به خصوص در مقایسه با همسایه L. A. شهرستان و سفر به ساحل ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

"پزشکی حرفه ای به ما اهمیت هوای تازه و نور خورشید در مبارزه با بیماری های عفونی از جمله سلامت روان مزایای" اورنج کانتی سرپرست همین واگنر گفت.

تبلیغات

تا به حال به تصمیم گیری که آیا برای حفظ سواحل کالیفرنیا باز شده سمت چپ به شهرستانها و استان ها است که باید تعادل عمومی خطرات بهداشتی با ارائه دسترسی عادلانه به خارج از منزل.

لس آنجلس — کانون coronavirus بحران در کالیفرنیا با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر — بسته تمام 72 مایل از خط ساحلی آن. یکی از ترس در مورد نگه داشتن اورنج کانتی سواحل باز است که ساکنان از ضربه سخت تر شهرستانهای خواهد گله وجود دارد به طور بالقوه گسترش ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب