را کسب و کار کوچک صاحبان رفتن به زندان برای شکستن coronavirus قوانین ؟ ما پیدا کردن

به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق کالیفرنیای جنوبی در اواخر ماه مارس افسران پلیس, بازدید, جانت توکلی

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق کالیفرنیای جنوبی در اواخر ماه مارس افسران پلیس, بازدید, جانت توکلی را در شرمن اوکس زیبایی عرضه emporium. او موافقت کرد و به پیروی از شهرستان قوانین و آن را تعطیل کند.

در اوایل مارس لس آنجلس شد اجازه می دهد فروشندگان به ارائه منظقه اما توکلی 69 نمیفهمد او در حال حاضر بیش از $15,000 در فروش. او سعی در ارائه محصولات در خارج از درب جلو برای چند روز اما آن را به ارمغان آورد تنها در نیمی از معمول ترافیک. او تغذیه شد.

"من گریه و گریه و گریه," او گفت:. "من نیاز به پول است. من افسرده بود."

پس از نصب پلکسی گلاس بیش نقدی ثبت نام و تجهیز او 12 نفر با ماسک و دستکش توکلی باز دوباره جذب بیش از 250 خریداران فقط در سه روز.

تبلیغات

"مشتریان زمانی که آنها متوجه ما شدند باز آنها خیلی خوشحال بودند" او گفت:.

اما این نقض L. A. در منظقه-تنها حکومت غیر ضروری برای کسب و کار — سفارش برداشته تنها در این هفته و تنها تحت شرایط خاصی.

پلیس بازگشت و در مارس 12 شهرستان Atty. مایکل Feuer اعلام کرد اتهامات جنایی علیه زیبایی مجموعه, توکلی فروشگاه.

در آالمدا کانتی Elon Musk ممکن است بدست دور با بازگشایی خود تسلا کارخانه قبل از آن اجازه داده شد اما لس آنجلس تعقیب بیش از 70 کسب و کار تا کنون به اتهام نقض COVID-19 قوانین. کسانی که کسب و کار عبارتند از حیوان خانگی groomers مو و ناخن سالن یک خودرو یک چاپگر, کفش, فروشگاه, پارچه, فروشگاه, یک, رستوران, بوکس, بدنسازی, الکترونیک خروجی یک موتور سیکلت نمایندگی و حداقل 30 مغازه ها دود.

تبلیغات

مجازات اگر محکوم: تا 1000 دلار جریمه و شش ماه در زندان است.

و بیشتر تعقیب هستند در خط لوله.

L. A. شهرستان شده است کندتر به لغو محدودیت از برخی دیگر California counties با توجه به اینکه این حساب برای نزدیک به نیمی از این ایالت حدود 107,000 شناخته شده COVID-19 مورد و بیش از نیمی از آن در حدود 4000 نفر گزارش شده مرگ و میر.

تبلیغات

اما طی هفته گذشته آن را سست قوانین برای خرده فروشان و رستوران ها و آرایشگاه ها و سالن های زیبایی, اجازه می دهد آنها را به استقبال مشتریان در داخل اگر آنها را مطابق با پروتکل های دقیق چهره, پوشش, فیزیکی, فاصله, موانع و محدودیت در تعداد زیادی از مشتریان در میان مورد نیاز است. ورزشگاه و سینما باید بسته باقی می ماند. .

میزان کسب و کار' noncompliance, آیا عمدی یا غیر عمدی که آیا با توجه به فاجعه ضرر و زیان مالی و یا coronavirus خستگی مشهود بود به عنوان شهرستان بازرسان ramped تا این ماه است.

541794_FI_0516_Biz_Staying_Open_004.IK.JPG

ریکی Funez صاحب ده غاز بوکس در وان Nuys گفت: او به دروغ متهم به تخطی از قانون جنایی. سالن ورزش بسته شده است از ماه مارس پس از شهر, سفارشات, او گفت:.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

در آخر هفته از آوریل 12, آنها بازدید 410 کسب و کار و پیدا 162 در تخطی از قوانین ایمنی از جمله اجازه می دهد مشتریان به فروشگاه نیاز نیست در صورت پوشش یا عدم اطمینان فیزیکی فاصله.

تبلیغات

بعد آخر هفته, بازدید بازرسان 1,648 کسب و کار در بر داشت و بسیاری از آنها — 1,039 — از انطباق. و آخر هفته گذشته 675 از 1,021 در تخطی از برخی از جنبه های قوانین است.

"کسب و کار باید باز نمی شود تا زمانی که آنها می تواند پایبند به همه پروتکل و آنها باید ارسال تکمیل شده چک لیست در یک محل عمومی قبل از آنها باز گفت: شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر.

تقریبا همه منطبق پس از بازدیدکننده داشته است به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت.

برخی از کسب و کار کوچک صاحبان اتهامات جنایی روبرو هستند گریه ناپاک. آنها اشتباه در حال تحول قوانین و بدون دریافت هشدارهای آنها می گویند. برخی ادعا می کنند آنها تعطیل پس از اولین بازدید از افسران پلیس بودند اما هنوز هم متهم شده است.

تبلیغات

"من هجوم سفارشات" گفت: استیون Spunt که صاحب شهرهای ساحل خودرو در ونیز. "من سعی کردم به انجام همه چیز را راست. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند است که آنها ثبت شده بود.

در هنگام خاموش کردن سفارشات در زمان اثر Spunt گفت که او بلافاصله به نام شهر 211 خط تلفن برای دیدن اگر شستن ماشین خود را واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری به دلیل آن مقادیر تاکسی و اتومبیل کرایه. یک استاد راهنما به نام برگشت و به او گفت که کسب و کار را واجد شرایط است.

"من حتی آن را در یک متن است که گفت: من می توانم ادامه" Spunt به یاد می آورد.

یک هفته یا بیشتر بعد پلیس نشان داد. به عنوان Spunt می گوید او و افسران رو بر روی گوشی با دادستان شهرستان بود که مطمئن نیستید. دو روز بعد دادستان به نام بگو شهرهای ساحل آیا واجد شرایط نیست.

تبلیغات

Spunt گفت: او تعطیل بلافاصله تنها یادگیری هفته بعد بود که او با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

Feuer کاهش یافته است به نظر در موارد خاص اما گفت که دفتر او به طور معمول تماس با هر کسب و کار با یک هشدار و شارژ نمی کند و آنها را مطابق راست و بعد از آن.

جاش Rubenstein سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس گفت: ماموران پلیس لس آنجلس را "کسب و کار سفیر" برنامه سفر کرده اند برخی از 2000 مکان های شهر از مارس 23. او کاهش یافته است به نظر هر یک از حدود 100 مراجعه کننده به دادستان شهرستان.

تبلیغات

"همه کسب و کار فراهم شد هشدارهای قبل از رسمی اجرای," او اضافه شده از جمله اولیه اخطار نامه ای از شهردار اریک Garcetti. "افسران اجازه کسب و کار به اگر وجود دارد یک سوء تفاهم و یا اگر کسب و کار بود غافل از این امن تر در خانه سیاست."

"من فوق العاده همدلی برای کسب و کارهای محلی" Feuer گفت. "آنها مجبور به پرداخت صورتحساب و کارکنان که تعداد آنها. اما اگر یک کسب و کار است که نقض قوانین این ناعادلانه است به هزاران نفر که مطابق. آن را تضعیف می کند ما بهداشت عمومی و ایمنی است."

قبلا اعلام تعقیب خواهد به جلو برود "زیرا در زمان آنها از انطباق" او گفت:. "در حالی که آنها نقض قانون چگونه بسیاری از مردم تجمع در کسب و کار خود را? و چگونه بسیاری از کسانی که مردم ممکن است آلوده کردن کسی دیگری دلیلی?"

هنگامی که دادگاه بازگشایی در ماه اوت Feuer افزود: "در هر مورد خواهد بود و سعی بر آن میدهند."

تبلیغات

بسیاری از کسب و کار بسته و یا پیروی پس از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد. "ما نه اجازه دادن به هر کسی که در این درب گفت:" یک فروشنده در Arabian Nights & Vape فروشگاه فیگوئروا در خیابان.

یک کارمند در Merri نظافت کاخ در وودلند هیلز در هفته گذشته گفت: آن هنوز باز بود به حیوانات خانگی "وقت" — یک تخلف با توجه به دادستان شهرستان ،

و بالا سوپاپ یک هارلی دیویدسون نمایندگی در کنگا پارک متهم شد قبل از اینکه بخش طبقهبندی نمایندگی به عنوان ضروری در مارس 8, با توجه به Feuer سخنگوی.

تبلیغات

ریکی Funez صاحب ده غاز بوکس در وان Nuys گفت: او بسته زمانی که این شهر مارس منظور اثر صورت گرفت. هفته بعد او گفت: ماموران پلیس در بازدید از ورزشگاه و زمانی که او در داخل با برادرزاده اش و یکی از مربیان.

"آنها بر عهده ما بود به این دلیل که ما قرار بود در داخل و خارج" Funez گفت. "اما من در بررسی بر روی کسب و کار من هر روز به دیدن کسی شکسته است و یا برچسب گذاشته شده توسط من است."

Ten Goose Boxing Gym in Van Nuys has been closed to the public since March

ده غاز بوکس در ون نویس بسته شده به مردم از مارس. صاحب آن گفت: افسران پلیس لس آنجلس به اشتباه تصور آن هنوز باز بود.

(راب Funez)

روز بعد مربی دیگری بود که در ورزشگاه چت با یک دیرین مشتری که تا به حال در ظهور غیر منتظره "برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد" هنگامی که پلیس متوقف شد دوباره.

تبلیغات

"ما نمی شد باز" Funez گفت: در یک روز اخیر خود را به عنوان حلقه ایستاده بود خالی احاطه شده توسط red. سفید و آبی مشت زدن به کیسه. "ما آموزش نیست هر کسی است."

ماه گذشته او شگفت زده شد برای دریافت اطلاع از اتهامات جنایی در پست الکترونیکی. "آن بوده است طاقت فرسا چه با هر چیز دیگری," او گفت:, و اضافه کرد که او دهکدهای از دست داد $16,000 در درآمد ماهیانه از ورزشگاه و مجاور آرایشگاه او صاحب را تعطیل.

Funez گفت: او هرگز دریافت Garcetti نامه و یا هر هشدار از دادستان و یا پلیس.

و نه با خود حساب آیا امیر Amirkhanian صاحب نهایی Smoke Shop در ون نویس ارائه می دهد که لیمو نعناع و پینا colada vape میله و یک انتخاب گسترده ای از لوله های آب.

تبلیغات

Amirkhanian گفت: پلیس بازدید فروشگاه خود را مارس 13. "من به طور جدی نمی دانم ما قرار بود بسته شود," او گفت:. "من در تلویزیون نیست."

او را دید گفت: اما تفسیر اخطار پلیس به او به عنوان الزامی فقط یک هفته بسته. سه روز پس از بازگشایی در آوریل 20, او گفت:, او دریافت نامه ای با اتهام جنایی.

یکی دیگر از چیزی است که دچار سردرگمی Amirkhanian: "چرا همه الکل فروشگاه ها باز شود ؟" او می پرسد. "چرا آنها ضروری کسب و کار و معدن است نه؟"

اگر چه مغازه ها دود به مقدار نیمی از کسب و کار شارژ تا کنون Feuer گفت: آنها را به عمد هدف قرار داده است. "شده اند وجود دارد بسیاری از شکایات در مورد مغازه ها دود," او گفت:. "من نمی دانم چرا که بخش خاص از جامعه کسب و کار به نظر می رسد به نقض قوانین است."

تبلیغات

احمد Roushdy, مدیر کل از Hamptons 818 محبوب شرمن اوکس رستوران نیز در توصیف خود از مواجه شدن با پلیس به عنوان یک سوء تفاهم است.

Hamptons 818 او گفت: تا به حال روشن به بایگانی اطلاعات و تحویل در مارس به هنگام ناهار خوردن در خدمات قانونى بود. "اما گاهی اوقات هنگامی که مشتریان به طور منظم ما در انتظار بودند به انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را به من ارائه آنها را به یک نوشیدنی در خانه فقط به مهمان نواز" او گفت:.

در اوایل ماه آوریل دو افسر پلیس نشان داد و در زمان عکس از دو زن نوشیدن شامپاین در حالی که انتظار برای بایگانی اطلاعات.

"آنها به من یک سخنرانی" Roushdy گفت. "من آن را به عنوان یک اخطار شفاهی. من استدلال می کنند نیست و ما نمی انجام می شود که پس از."

تبلیغات

اما در حالی که پلیس گفت: آنها می توان به بررسی انطباق Roushdy گفت: آنها هرگز بازگشت. در 30 آوریل یک نامه وارد ترسیم اتهامات جنایی.

"این باور نکردنی," او گفت:. "من نمی دانم که آنچه ما انجام داد این است که عمل مجرمانه است."

540568- la-fi-businesses-staying-open1-MAM.jpg

جانت توکلی باز او شرمن اوکس زیبایی مجموعه مرکز فروش در فروشگاه خرید در اوایل ممکن است نقض لس آنجلس' امن تر-در-خانه سفارش.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

استوارت Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت و تجارت Assn., با نفوذ در دره سان فرناندو گروه گفت که او دریافت کرده است هیچ شکایتی در مورد اجرای امن تر-در-صفحه اصلی قوانین.

تبلیغات

اما صاحبان کسب و کار به اتهام "نیست جنایتکاران," او گفت:. "این مردم فقط تلاش برای زنده ماندن و بسیاری ممکن است به طور کامل درک قوانین. از آن مهم تر به توضیح قوانین به آنها از آنها را به اتهام."

توکلی در شرمن اوکس زیبایی ارتباط گفت: او اشتباه امن تر-در-خانه سفارشات. "فروش تن از ضد عفونی کننده و ماسک بیش از حد" او گفت:. "پس چرا نبود من ضروری?"

علاوه بر این مراسم کمک های اولیه با درب بعدی اجازه داده شد برای باز باقی می ماند فروش تمام محصولات او — آرایشی, شامپو, ناخن لهستانی — برای مشتریان رومینگ راهرو. داروخانه می تواند محدود به فروش پزشکی او پیشنهاد شده است.

فراتر از او قولنج در مورد آنچه که او می بیند به عنوان رقابت توکلی بیشتر نگرانی فوری: "آنها من را به عنوان یک جنایتکار," او گفت:. "آنها به من را به زندان است؟"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن