برنده: هنری می گوید مقابله با این نسخهها کار برای او; تیتان دریافت کلاه فضای

NASHVILLE, Tenn. (AP) — جرثقیل هنری می خواستم اطمینان از یک قرارداد طولانی مدت با تنسی تیتان به جای خطر بازی د

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

NASHVILLE, Tenn. (AP) — جرثقیل هنری می خواستم اطمینان از یک قرارداد طولانی مدت با تنسی تیتان به جای خطر بازی در این فصل تحت حق رای دادن برچسب و NFL عجله گفت: رهبر جدید خود را معامله برنده-برنده برای او و تیم است.

کمک به تیتان ایجاد برخی از اتاق اضافی در زیر درپوش حقوق احتمالا اضافه کردن کسی مثل Jadeveon Clowney خواهد شد یک جایزه بزرگ در مذاکرات برای هنری.

"اگر آن را به ما می دهد فضای بیشتری را در شخص دیگری برای کمک به این تیم و سپس من آن را" هنری گفت: پنج شنبه. "در هر زمان شما می توانید به بهبود تیم خود را در یک موقعیت است که ما باید آن را همیشه بهره مند شوند. امیدوارم من معامله احتمالا انجام دادیم. امیدوارم ما می توانیم را در کسی است که می تواند کمک به این تیم و بهبود ما بیشتر است."

هنری صحبت با خبرنگاران پنج شنبه در یک کنفرانس ویدئویی یک روز پس از او و تیتان توافق چهار سال تمدید به ارزش 50 میلیون دلار 25.5 میلیون تضمین شده است. هر دو طرف صحبت کرده بود برای ماه ها و حتی قبل از تیتان اعمال حق رای دادن برچسب و از طریق هفته گذشته.

هنوز معامله نشده بود تکمیل شده و تا چند ساعت قبل از NFL مهلت.

"ما تمام شده است, مشاهده, دیدن این همه بیش از همه جا در مورد COVID و تمام ابهامات من فقط احساس مانند آن ساخته شده حس ما احساس مانند آن ساخته شده حس" گفت: هنری که شد پدر این offseason با تولد دختر خود را. "من خوشحالم که قادر به قفل کردن این و آن را با بیش از."

با هنری معامله در حال حاضر کامل تیتان اضافه شده در حدود 4 میلیون دلار از اتاق در زیر درپوش حقوق. تنسی در حال حاضر رتبه پنجم در NFL برای بسیاری از کلاه فضا با Spotrac.com برآورد تیتان با $24.1 میلیون نفر در فضای انتهایی کلیولند واشنگتن میامی و سینسیناتی.

Clowney گزارش می خواهد برای پیوستن به یک تیم در موقعیت به رقابت برای قهرمانی. تیتان مناسب است که پس از ارسال شده در چهار مستقیم 9-7 فصل NFL چهارم-طولانی ترین فعال پیروزی پشت تنها میهن پرستان, Seahawks و ستاد. آنها همچنین آینده خود را در اولین بازی مسابقات قهرمانی آسیا ظاهر در 17 سال.

مربی مایک Vrabel بود تگزاسی' دفاعی هماهنگ کننده در سال 2017 زمانی که Clowney بازی تمام 16 بازی برای تنها زمان در حرفه خود.

مدیر جان رابینسون ساخته شده است روشن تیتان که گره خورده به صورت 13th با 43 کیسه فصل گذشته علاقه مند به Clowney. هنری گفت: Clowney یک بازیکن بزرگ است که شده است بازی در سطح بالا در حالی که برای.

"اگر او می خواهد برای آمدن به تنسی ما قطعا استقبال از او با آغوش باز" هنری گفت. "امیدوارم اگر آنها در حال صحبت کردن ما می توانید چیزی انجام می شود و او می تواند آمد به ما بپیوندید. ما قطعا دوست دارم که او می تواند به ما کمک کند در یک راه بزرگ است."

تیتان در حال برنامه ریزی برای گزارش برای اردوگاه های آموزشی جولای 28.

__

دنبال Teresa M. Walker در https://twitter.com/TeresaMWalker

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن