باد رانده براش آتش سوزی در جنوب کالیفرنیا باعث تخلیه

یک حرکت سریع قلم مو آتش که سوخته از 1100 هکتار در یک روستایی بخش از Calaveras County درخواست مقامات به موضوع ی

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

یک حرکت سریع قلم مو آتش که سوخته از 1100 هکتار در یک روستایی بخش از Calaveras County درخواست مقامات به موضوع یک هشدار برای تخلیه منازل در منطقه جلوتر از بادهای قوی انتظار می رود در منطقه چهار شنبه.

شعله های شناخته شده به عنوان واکر آتش آغاز شد و در مدت کوتاهی قبل از 5 بعد از ظهر روز سه شنبه در یک منطقه پر از تپه در حدود 10 مایلی شمال Copperopolis نزدیکترین جامعه و در حدود 45 کیلومتری استاکتون.

آتش در ابتدا گزارش داد که حدود 10 هکتار است اما باد می وزد شرایط خشک تا به حال در ابتدا این منطقه برای سریع آتش رشد. تقریبا یک ساعت بعد شعله حال گسترش به 1000 هکتار امیلی گفت: کیلگور یک اطلاعات عمومی افسر کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

یک کنترل از راه دور دوربین های نصب شده توسط ALERTWildfire برنامه در بالا خرس در نزدیکی جدید هوگان دریاچه های ثبت شده در آتش را در لحظات اول سه شنبه شب. این ویدئو نشان می دهد ضخیم خاکستری دود مواج بالاتر از دامنه کوه که آتش به سرعت گسترش یافت و در ساعت اول.

تبلیغات

این برنامه یک تلاش سه دانشگاه — UC San Diego دانشگاه نوادا در رنو و دانشگاه اورگان — با هدف کمک به آتش نشانان و اولین پاسخ بررسی آتش ریشه ها و رفتار. برنامه بودجه توسط کالیفرنیا آب و برق.

آتش نشانان مشغول به کار را از طریق شب به دریافت یک دسته در فروغ پیش از بادهای قوی انتظار می رود به بوفه منطقه چهار شنبه. مقامات نیز با صدور یک هشدار برای تخلیه حدود 50 خواص عمدتا کوچک و مزارع در فرشتگان اردوگاه.

صلیب سرخ افتتاح مراکز تخلیه در کوه اوکس مدرسه و در Copperopolis اسلحه خانه و مرکز جامعه.

آتش بود و 10 درصد شامل چهار شنبه صبح. دو سازه نابود شده اند در فروغ. مقامات در حال بررسی آنچه موجب آتش است.

تبلیغات

خدمات ملی آب و هوا صادر شده یک پرچم قرمز هشدار از طریق 8 p. m. به دلیل رطوبت کم و بادهای توفانی که می تواند نخست آتش برای رشد انفجاری. بادها از 10-25 mph با gusts تا 35 مایل در ساعت و در طول روز رطوبت نسبی بین 8% و 15% انتظار می رود از طریق روز.

باد و شیب زمین در این منطقه مانع از خدمه آتش. تقریبا 415 آتش نشانان در حال مبارزه با شعله های روی زمین و از airusing پنج هلیکوپتر و چهار تانکر هواپیما کیلگور گفت.

"آنها به خوبی پیشرفت در آتش سوزی شب گذشته, اما ما هنوز هم اضافی خدمه آینده در امروز," او گفت:. "بادها هستند قطعا نگرانی اصلی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن