ویسکانسین دوباره ؟ چرخش دولت یک چشمه از ویروس سیاست

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین بوده است در میدان نبرد سیاسی جنگ پروکسی برای نزدیک به یک دهه پس زمینه برای کبود

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین بوده است در میدان نبرد سیاسی جنگ پروکسی برای نزدیک به یک دهه پس زمینه برای کبودی دشمنی بیش کارگری قدرت اجرایی redistricting رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر شش ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری دولت در آتش دوباره. با یک تقسیم دولت و یک قطبی رای دهندگان ویسکانسین پدید آمده است به عنوان یک چشمه از حزبی مبارزه با بیش از coronavirus از جمله چگونه به سرعت گسترش آن راه اندازی مجدد اقتصاد, رای, در طول یک بیماری همه گیر و قاضی مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

در هفته های اخیر هر سیاسی و تاب شده است جدا توسط احزاب سیاسی دانشمندان و مطبوعات همه در جستجوی بینش که راه نوسان دولت ممکن است نوسانی در عصر ویروس.

دموکرات ها تا به حال مهم ترین پیروزی های اخیر یک رقابت در سطح ایالت دادگاه عالی نژاد. آن را به آنها ادعا می کنند در حس حرکت پس از ساخت سود در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. اما جمهوریخواهان این هفته برنده یک انتخابات ویژه برای کنگره البته در ایران دژ محکم و با موفقیت تا به حال فرماندار اقامت در خانه سفارش پرتاب توسط دادگاه عالی ایالت.

اما هیچ کس پیشبینی ویسکانسین در ماه نوامبر نسبت به توجه داشته باشید که آخرین مبارزه بیش خرید اینترنتی از coronavirus ممکن است مهم ترین از همه آنها را.

"هیئت داوران هنوز" گفت: به عنوان نمونه ، اسکات واکر شاید این رقم نزدیک ترین ارتباط را با ویسکانسین سیاسی تلاطم. خواه قبلا گفت که بهبود اقتصادی مورد علاقه تهمت حامل دولت است. روز جمعه گفت: نوامبر انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر.

"چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد سلامت خود و سلامت خود و خانواده و" واکر گفت. "دو, چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد سلامت اقتصاد به خصوص کار خود را. ... اگر مردم هنوز هم freaked, پس از آن من فکر می کنم آن را همیشه دشوار است برای هر وقت."

گرفتن نشانه خود را از تهمت که به نام کشورهای "آزاد" ساکنان از اقامت در خانه سفارشات و بازگشت به حالت عادی دولت جمهوری خواه مجلس به چالش کشیده لیبریا تونی Evers " نظم در دادگاه. شبیه مانور سعی شده در میشیگان و پنسیلوانیا دیگر زنگ کمربند متحده که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و دست او را به کاخ سفید است.

اما تنها در ویسکانسین باید خواهان بدست آنچه آنها می خواستند به طور ناگهانی گرفتن مالکیت دولت coronavirus پاسخ و با آن جدید سیاسی در خطر است. در حالی که برخی از Wisconsinites عجله به میله به جشن, به حکم دادگاه, بسیاری از در دولت اشتباه گرفته بودند مورد جدید از چهل تکه از محدودیت. در ضمن یک جامد اکثریت ساکنان ویسکانسین گفته اند که آنها پشتیبانی Evers' مدیریت بحران با توجه به جدید این دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده حقوق نظرسنجی.

دموکرات ها شد و سریع به بازیگران این مسئله به اندازه بزرگتر از قبلی حزبی دشمنی.

"در ماه نوامبر قابل توجهی کسری از Wisconsinites ممکن است به کسی که در بیمارستان بستری شده است و یا حتی جان چرا از coronavirus" ویسکانسین حزب دموکرات رئیس بن Wikler گفت. "و کسانی که بر خلاف گذشت اخبار, چرخه چیزهایی است که می تواند ایجاد زخم که تغییر چگونه مردم با مشاهده سیاست را در زندگی خود."

همانطور که در کشورهای دیگر این ویروس منتقل شده فراتر از ویسکانسین بزرگ دموکراتیک شهرستانها. Brown County, خانه سبز خلیج و تعدادی از گیاهان گوشت پردازش شده ویسکانسین سریعترین رشد coronavirus نقطه داغ.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی انجام شده در این شهرستان است. اما در ماه گذشته انتخابات دموکراتها انتخاب دادگاه عالی ایالت جیل Karofsky برنده Brown County, بخشی از او جای تعجب قوی نشان دادن در انتخابات گرفتار صف های طولانی در حوزه های رأی گیری و گسترده نگرانی بیش از اینکه آیا آن را امن برای رای گیری در همه.

Evers سعی کردم در آخرین لحظه به تعویق انداختن انتخابات اما جمهوری خواهان خودداری کرد. دوباره ویسکانسین درام پیش بینی شده بود در مرحله ملی — و استخراج درس در مورد سازماندهی پست الکترونیکی-در رای گیری و رای گیری دسترسی داشته باشید.

"جمهوریخواهان در منطقه بودند و التماس ما را به نگه داشتن یک فرد در انتخابات گفت:" دولت تشکر. Robyn Vining, یک دموکرات که منطقه دهانه غربی شهرستان میلواکی و ایران متمایل حومه. "افرادی که به گفته آنها رای داده بودند جمهوریخواه در تمام طول زندگی خود خشمگین بودند."

آیا جمهوری خواهان را از هر ناکامی در مغلوب ساختن پیشی جستن است به دور از روشن. این دانشگاه در نظرسنجی این هفته در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن است 47 درصد تصویب رای دادن در ویسکانسین تقریبا بدون تغییر از ماه مارس است. این نظرسنجی همچنین ثبت تاثیر دولت دهه جنگ سیاسی — شدید قطبش.

"وجود دارد نه بسیاری از وسط در ویسکانسین حداقل تا آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است" گفت: John Johnson, یک محقق از دانشگاه مدرسه قانون است.

دولت به سر چشمه چای حزب مخالفت دولت باراک اوباما در سال 2010 احساسات است که به کمک واکر پیروزی و حرکت به قطع بخش عمومی اتحادیه' چانه زنی حقوق. تلاش مشتعل توده کنگره تظاهرات در مدیسون و باعث تلخ به یاد بیاورید انتخابات یک سال بعد. واکر ضرب و شتم آن را به عقب رفت و در را به نفع خود انتخاب مجدد در سال 2014.

تصدی خود ضربه در قلب ویسکانسین یک بار مترقی سنت است. در علاوه بر این به کار خود قانون او تصویب عمیق کاهش مالیات و غالب بیش از یک چالش به ویسکانسین قانونی redistricting — خروج دولت با ولسوالی به شدت gerrymandered به نفع حزب خود را.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باریک 2016 پیروزی در ویسکانسین — برای اولین بار توسط یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری از سال 1984 -- ویسکانسین تبدیل شده است به خانه دائمی کمپین. دموکرات ها آغاز شد یک سال برگزاری طرح که منجر به باز گشت با Evers' باریک شکست واکر در سال 2018 است.

جمهوریخواهان بیش از حد سرمایه گذاری کرده اند در سازماندهی در دولت به ویژه در شکار برای رای دهندگان در مناطق روستایی شهرستان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آوردند بیش از گذشته خواهان نامزدها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: کارکنان آن از 60 تبدیل توجه خود را این هفته به ویژه انتخابات برای کنگره صندلی در شمال ویسکانسین. آنها ساخته شده 2.4 میلیون get-out-the-رای گیری تماس ها در منطقه — تقریبا نیمی از رای دهندگان تماس آنها ساخته شده ایم این چرخه انتخابات در دولت است.

دولت ایالت تام تیفانی برنده صندلی با 14 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در این منطقه به 20 درصد در سال 2016.

___

Beaumont گزارش از, Des Moines, آیووا و برنت از شیکاگو است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب