با کروناویروس بیماران مبتلا به پر کردن امپراتوری داخلی بیمارستان, پرستاران از جان گذشته برای تسکین

نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در زمان اقدامات شدید در انتظار یک coronavirus خروش پس از تعطیلات آخر هفته و ایال

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

نوک پیکان مرکز پزشکی منطقه ای در زمان اقدامات شدید در انتظار یک coronavirus خروش پس از تعطیلات آخر هفته و ایالت reopenings.

در چند ماه گذشته مدیران راه اندازی موقت خارج غربالگری منطقه برای اورژانس بیماران به باز کردن فضا در اتاق اورژانس در بیمارستان, و آنها در نظر گرفته جابجایی بخش های دیگر این بیمارستان به جای رشد افزایش بیماران — هر چیزی به کاهش فضای نگرانی.

تعداد COVID-19 بستری در سان برناردینو شهرستان مرکز تروما تقریبا سه برابر شده و از 20 مارس تا 55 عنوان از چهارشنبه.

"در طبقه پزشکان در حال گفتن ما هر تخت پر است" گفت: شارون قهوه ای, کاردانی, ارشد پرستاری افسر.

تبلیغات

دو تا از بیمارستان 16 تخت های مراقبت ويژه در حال اشغال نشده و این مرکز که به تخت اضافی تعیین شده در صورت نیاز. اما پرستاران گفت: ازدحام بدتر شد.

داخل COVID واحد چهار شنبه, پزشکان و پرستاران نقل مکان کرد و سریع انجام check-ins گرفتن دارو و آزمایشگاه نقشه کشی. در ظهر یک تیم از پزشکان با عجله از اتاق به اتاق برای بررسی در هر بیمار در ICU بال.

در سراسر سن برناردینو کانتی بیمارستان دیده اند یک افزایش تند در coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش از حدود 276 بستری یک ماه پیش به حدود 579 بستری شنبه.

اما این روند نیست و منحصر به فرد به سن برناردینو — هر شهرستان در اینلند امپایر گزارش کرده است که مجوز آن ICU بیمارستان تخت تقریبا کامل است. و این نگرانی وجود دارد متوقف نمی: پرستاران در کوتاه کارکنان بیمارستان در سراسر امپراتوری داخلی گفت: آنها تحمل فشار از فشار.

تبلیغات

نوک پیکان منطقه ای مرکز پزشکی استخدام شده بیشتر پرستاران به دیدار با خواسته های رو به رشد اما هنوز هم در تلاش برای نگه دارید تا.

"ما در حال تلاش برای دریافت [یک] آژانس برای کمک به نیروی انسانی است اما سایر بیمارستان در حال تجربه یک خروش و آنها با استفاده از آژانس به دریافت بیشتر کارکنان به عنوان به خوبی به طوری که ارائه یک چالش" براون گفت.

در Imperial County, 93 مشکوک و تایید coronavirus بیماران در بیمارستان بستری شد دوشنبه تعدادی است که ثابت باقی مانده است و برای ماه می باشد. اما در پنج هفته 500 coronavirus بیماران از شهرستان امپریال در حال حاضر منتقل شده به سایر استان ها برای درمان — سان فرانسیسکو رودخانه و سانتا کلارا در میان آنها است.

بیش از 20 درصد از COVID-19 آزمون اداره در شهرستان امپریال دوباره مثبت و یک رای بسیار بالاتر از آستانه از 8% به حذف از دولت فهرست پیگیریهای. طی یک کنفرانس خبری در ژوئن 26, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خاص امپریالیستی شهرستان به عنوان منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus در کالیفرنیا.

تبلیغات

و در کنار رودخانه شهرستان, بیمارستان, تخت ماند بالاتر از 90% ظرفیت در هر روز در طول اوایل ماه جولای. این شهرستان به یک رکورد بالا از 518 coronavirus بستری شدن در بیمارستان سه شنبه.

مقامات بیمارستان گفت: آنها پیش بینی افزایش بستری شدن در بیمارستان پس از چهارم جولای تعطیلات.

"اثرات [تعطیلات] ما شروع به احساس می کنید در یک هفته دو هفته سه هفته. آن را سخت به یک توپ کریستال است. که گلوله به سمت چپ تفنگ" گفت: بروس بارتون رودخانه شهرستان را مدیریت اضطراری مدیر.

شش نفر از این شهرستان را 17 حاد-مراقبت از بیمارستان در حال حاضر بیش از مجوز خود را ICU تخت ظرفیت انطباق اضافی بیماران در افزایش ملافه. مایکل Ditoro chief operating officer در بیابان منطقه ای مرکز پزشکی می گوید: در بیمارستان را افزایش تخت فقط به عنوان مجهز برای خدمت به بیماران به عنوان استاندارد ICU تخت.

تبلیغات

"وجود این همه داد و بیداد کردن در مورد در حال اجرا از تخت ICU گفت:" اریک اندروز واکنش سریع در ریورساید بیمارستان جامعه. "اگر شما تا کنون به حال عمل جراحی قبل از کل قبل از عمل و پس از عمل منطقه شما می توانید تبدیل آن به تخت ICU با تقریبا هیچ تلاش است."

اما بیمارستان ندارد تقریبا به اندازه کافی پرستاران اندروز گفت.

کالیفرنیا قوانین تجویز حداقل پرستار به بیمار نسبت در دولت, اما تعداد کسانی که شده اند کافی در طول "این رمان کشنده و بسیار مسری بیماری" اندروز گفت. در حالی که در کنار رودخانه بیمارستان جامعه در حال افزایش آن نسبت طول همه گیر اما از آن کاهش یافته و پس از چند هفته.

برخی از COVID-19 بیماران نیاز اضافی نظارت اندروز گفت.

تبلیغات

"علایم حیاتی خود هستند و واقعا نمی گفتن. گاهی اوقات آنها فوق العاده کم اکسیژن اشباع, اما آنها مضطرب در هر راه," او گفت:. "نظارت کسی از راه دور نیست که مفید — شما در واقع قادر به تجسم آنها را."

با نازک نیروی انسانی اندروز گفت که او به سختی می شود به یک حمام یا ناهار. او رفته تا 11 ساعت با پوشیدن یک ماسک.

"اولین چیزی که من انجام وقتی که من نشان می دهد تا به کار من پر کردن بطری آب. وجود دارد قطعا بار است در انتهای روز که من در آن نگاه کنید و من مانند 'Holy crap, آن را هنوز هم کامل است.' من گرفته نشده من ماسک کردن و زمان گرفته شده برای نوشیدن," او گفت:.

ارین مک اینتاش, 37, یک پاسخ سریع در ریورساید بیمارستان گفت که او اغلب ترس برای او و همکاران روانی خوبی بودن.

تبلیغات

تقریبا هر شیفت او شاهد پرستاران ضعف از مطالبات خود ، او اغلب فراهم می کند یک شانه برای گریه در پرستاران به عنوان انتخاب پس از تغییرات خود را.

"ما نمی باید کارکنان کافی به بیمار و من نمی توانم خود را ترک بالین" مک اینتاش گفت. "من در یک اتاق با یک بیمار توسط خودم برای هشت ساعت است. ما نمی باید حمایت و آن را باعث پرستاران نمی خواهید به پرستاران دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن