زن که او را کشته و 5 ساله مادر می شود, 35 سال حبس

WOODSTOCK, بیمار. (AP) — ایلینوی شمالی که در معرض پسر جوان او را به سال جسمی و عاطفی سوء استفاده اوج خود ضرب و

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

WOODSTOCK, بیمار. (AP) — ایلینوی شمالی که در معرض پسر جوان او را به سال جسمی و عاطفی سوء استفاده اوج خود ضرب و شتم مرگ در سال گذشته در روز جمعه محکوم به 35 سال زندان.

JoAnn کانینگهام التماس گناه در ماه دسامبر به قتل پسر اندرو "AJ" Freund. هشت ماه زودتر کشف پلیس این پسر را کتک بدن پیچیده شده در پلاستیک و پنهان در یک قبر کم عمق در نزدیکی خانه و خانواده خود را در دریاچه کریستال.

کانینگهام رو بین 20 تا 60 سال در زندان است. او التماس برای رحمت از قاضی در روز پنج شنبه به تصویر کشیدن خودش به عنوان یک مادر که نتواند پسرش. دادستان خواسته بود قاضی برای اعمال حداکثر 60 سال زندان محکوم بنابراین 37 ساله مادر می میرند در زندان ایالتی.

دادستان هر چند ارائه شواهدی وجود دارد که امریکا از لحاظ جسمی و روحی مورد آزار قرار گرفته AJ سال قبل از ضرب و شتم که منجر به کشته شدن او. یک افسر پلیس که رفت به خانه و خانواده خود را بعد از AJ شد گزارش از دست رفته توصیف بوی زباله-پهن خانه که در آن دولت رفاه کودک افسران شده بود مکرر بازدید کنندگان است.

McHenry County وکیل دولت پاتریک Kenneally گفت: AJ درگذشت تنهایی padlocked داخل اتاق خواب خود را به عنوان مغز او دارای عقاید و خون خود فشرد او.

امیرحسین پدر 61 ساله و اندرو فروند, Sr. با اتهام قتل درجه اول. او التماس کرد گناه نیست و در انتظار محاکمه است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب