یانکی ها نزدیک تر چپمن است COVID-19 خفیف علائم

نیویورک (AP) — یانکی ها نزدیک تر Aroldis چپمن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و در حال تجربه علائم خفیف. نی

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

نیویورک (AP) — یانکی ها نزدیک تر Aroldis چپمن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و در حال تجربه علائم خفیف.

نیویورک مدیر Aaron Boone گفت: چپمن "به طور کلی به خوبی انجام می دهند" اما "نمی خواهد در اینجا برای آینده قابل پیش بینی."

شرق آل قهرمانان در حال برنامه ریزی برای شروع virus-تاخیر فصل در 23 ژوئیه در واشنگتن است.

چپمن انداخت اغل گاو یا حشم جلسه روز سه شنبه و بون نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا چپ دست شده بود در استادیوم یانکی پس از. بون گفت: این تیم انجام داده بود تماس ردیابی و بازیکنان دیگر و یا پرسنل خواهد بود مجبور به جداسازی به دلیل چپمن تست مثبت.

"ما پس از تمام پروتکل" بون گفت. "ما باید به هر حال نمی دیگر مثبت شد. ما پایبند به تمام تماس ردیابی همه چیز. ما احساس می کنیم آن را به کار گرفته ایم و در حال دست زدن به آن.

"دوباره, شما می دانید, این چیزی است که حتی در حال حرکت رو به جلو, یک تست مثبت است که احتمالا رفتن به راه ما آمده. آن را در مورد انجام تمام چیزهایی که امیدوارم به عنوان یک کل ما نگه داشتن امن و سالم" او گفت:.

از طریق هفته اول نظارت بر تست در تمام 30 لیگ اردوگاه 17 نفر از 7,401 نمونه تولید شده مثبت 0.2% نرخ بسیار پایین تر از میانگین ملی حدود 9 درصد. آتلانتا ستاره فردی Freeman, کانزاس, شهرستان گیر سالوادور پرز کلرادو outfielder چارلی Blackmon و تگزاس مشت جوی گالو در میان بازیکنان به دست زمان با توجه به COVID-19.

این لیست در حال حاضر شامل 32 ساله چاپمن شش-زمان All-Star با 273 حرفه ای موجب صرفه جویی از جمله 37 فصل گذشته زمانی که او تا به حال یک 2.21 عصر.

نیویورک نیز بدون infielder DJ LeMahieu و right-hander لوئیس Cessa که هر دو آزمایش مثبت قبل از شروع پیش فصل اردوگاه هفته گذشته و هنوز هم منزوی در خانه.

"این بدیهی است که فقط یک یادآوری" بون گفت که ما باید مراقب باشند تا آنجا که پوشیدن ما ماسک صورت امکان فاصله گیری ما در حال ساخت دور از میدان به بهترین ما می توانیم اقامت در خارج از راه آسیب است."

یانکی ها باز خواهد شد به طور منظم خود را نجومی در برابر جهان سری قهرمان اتباع. اگر چپمن نیست پشت درب بازکن, Boone گفت: left-hander زاک Britton خواهد بود "طبیعی مرد" به جای او اما یک تصمیم رسمی نشده است ساخته شده است. 32-در سال Britton دارای 145 حرفه ای موجب صرفه جویی بسیاری در آینده با بالتیمور از 2014-17.

"Britton شده است نخبگان و نزدیک در این بازی برای یک مدت طولانی" بون گفت.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب