جهان در انزوا افزایش کاربران جدید برای توییتر

لندن (AP) — جهانی همه گیر و آمریکا تظاهرات وادار به عقب نشینی توسط تبلیغ کنندگان در توییتر, اما آن را نیز منجر

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

لندن (AP) — جهانی همه گیر و آمریکا تظاهرات وادار به عقب نشینی توسط تبلیغ کنندگان در توییتر, اما آن را نیز منجر به یک موج بی سابقه ای از کاربران است.

روزانه به طور متوسط کاربر رشد مشخصی 34 درصد در سه ماهه دوم این شرکت گفت: بزرگترین پرش کاربران ثبت شده توسط این شرکت است.

در یک درآمد تماس مدیر عامل شرکت جک دورسی خطاب شرم آور هک حادثه هفته گذشته که در معرض خطر حساب از مشخصات بالا کاربران گفت که او احساس "وحشتناک" در مورد آن.

سهام توییتر منعکس 6 درصد بالاتر است.

اما این شرکت در زمان بزرگ مالیاتی ضربه به درآمد, ارسال, از دست دادن خالص $1.2 میلیارد یا 1.56 دلار در هر سهم در ماه آوریل تا ژوئن دوره در مقایسه با سود 1.1 میلیارد دلار یا $1.43 هر سهم سال قبل.

درآمد کاهش حدود یک پنجم به $683 میلیون نفر به مراتب کمتر از $702 میلیون وال استریت انتظار داشتند با توجه به یک نظرسنجی از تحلیلگران با FactSet.

توییتر تبلیغات کسب و کار ضربه سخت تر از آن بزرگتر رقبای گوگل و Facebook و تحلیلگران انتظار داشتند که خونریزی ادامه در سه ماهه دوم. این شرکت گفت: درآمد تبلیغ یک "تدریجی و احیای" نسبت به سطح در مارس اما بسیاری از برندها و سپس آهسته یا متوقف هزینه های خود را در اواخر ماه مه تا اواسط ماه ژوئن پس از شیوع Black Lives Matter تظاهرات در آمریکا

"ما همچنان به دیدن headwinds از کاهش جهانی تبلیغات و تقاضا به دلیل COVID و ناآرامی های مدنی," دورسی گفت.

آگهی درآمد کاهش 15 ٪ در سه هفته گذشته از ماه ژوئن بود که بهتر از 27 درصد کاهش در فینال سه هفته از ماه مارس با تبلیغ تقاضای بازگشت به اعتراضات فروکش رئیس امور مالی ند سگال گفت: در درآمد تماس بگیرید.

کاربران جدید شده اند هجوم آوردند به پلت فرم به عنوان آنها منزوی با تعداد روزانه کاربران فعال پریدن به 186 میلیون.

"توییتر را به عنوان قدرت خبری و سرگرمی منبع کمک کرده شناور نامزدی در این بیماری همه گیر به عنوان housebound مصرف کنندگان با استفاده از پلت فرم برای زمان واقعی اخبار و اطلاعات" گفت: eMarketer تحلیلگر یاس Enberg. اما او انتظار ندارد این برای ادامه به اقامت در خانه محدودیت شروع به بلند کردن و مردم شروع به بازگشت به روال عادی.

درآمد بودند را تحت الشعاع قرار ادامه خرید اینترنتی از یک هک در هفته گذشته است که هدف 130 حساب از جمله رهبران جهان, مشاهیر و فناوری مقتدر و به نظر می رسد طراحی شده برای فریب خود را پیروان توییتر به ارسال پول به یک ناشناس بیت کوین حساب. این شرکت نشان داد جزئیات بیشتر در روز شنبه گفت: هکرها با دسترسی مستقیم به صندوق پیام از 36 حساب از جمله انتخاب هلندی رسمی. آن را نمی شناسایی رسمی اما هلندی ضد اسلام گیرت ویلدرز نماینده مجلس گفت: این او بود.

"هفته گذشته بود که واقعا هفته سختی برای همه ما در توییتر" دورسی گفت. "ما احساس بدی در مورد امنیت حادثه که تاثیر منفی بر مردم ما خدمت می کنند و اعتماد خود را در ما است."

توییتر مدیران منحرف سوال در مورد یکی دیگر از چالش های رسانه های اجتماعی تبلیغ تحریم در حال اجرا حداقل برای ماه جولای و در نتیجه شمارش نیست در سه ماهه دوم. Facebook است که هدف اصلی از تحریم توسط صدها نفر از تبلیغات بیش از آن سیاست ها و اقدامات در بیان نفرت و اطلاعات غلط. اثر آن در توییتر کمتر روشن با برخی از تبلیغ توقف تبلیغات در تمام رسانه های اجتماعی هر چند برخی از تحلیلگران بر این باورند برخی از آگهی دلار می تواند به هدایت می شوید و دور از Facebook به توییتر.

____

دنبال کلوین چان در twitter.com/chanman

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de