پس از پنج دهه McCabe گیتار صاحبان فروشگاه ها در حال بازنشستگی با استناد به کروناویروس بحران

پس از یک شب در هفته گذشته است که در آن معترضان و پلیس در سانتا مونیکا اسپرانزا ریسکین سنجش زمان در اوایل در Mc

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

پس از یک شب در هفته گذشته است که در آن معترضان و پلیس در سانتا مونیکا اسپرانزا ریسکین سنجش زمان در اوایل در McCabe گیتار, فروشگاه, فروشگاه او co-صاحب با باب در شهرستان وست پیکو منطقه. او می خواست به یک پرش در روز است. Espie است او را به عنوان شناخته شده بود و آماده برای امکان وجود دارد که مشهور فروشگاه ساز و اطاق عقب, عملکرد فضا ممکن است در برخی از نقطه بود تخریب.

او نیز در حال آماده شدن برای باز کردن برای روز توسط سازمان منظقه وانت سفارشات. با توجه به COVID-19 گیر فروشگاه شده بود توقیف, که بدان معنی است که تا هفته گذشته تعداد بی شماری از کار نوازندگان که درمان این فروشگاه به عنوان خانه دوم پس از تولد خود را در سال 1958 نمی تواند دسترسی به اشیاء تمایل خود را و یا خود موسیقی ابزار ثابت برای چند ماه.

هنگامی که در ماه مارس از اولین تلاش در گرفتن کمک از طریق چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک بود را تکذیب کرد Riskins می ترسید آنها می خواهم که به نقطه عطفی در فروشگاه برای خوب است. خوشبختانه آنها مصوب در دور دوم.

Bob Riskin, co-owner of McCabe's Guitar Shop.

باب ریسکین شرکت مالک McCabe گیتار, فروشگاه آغاز شده به عنوان یک luthier در فروشگاه. او و همسرش در حال بازنشستگی پس از بیش از 50 سال به عنوان صاحبان.

(حسن نیت ارائه میدهد از ریسکین خانواده)

تبلیغات

Espie و باب شرکت متعلق به McCabe برای بیش از 50 سال بازی در یک نقش بسیار مهم به عنوان آن را تبدیل به یکی از معروف ترین گیتار فروشگاه ها در کشور است. آن صمیمی مرحله برجسته صدها نفر از هنرمندان از جمله R. E. M. Townes, Van Zandt, تام منتظر Emmylou Harris, John Fahey گابور Szabo, گیل اسکات-حواصیل کیت و آنا McGarrigle و Tom Petty.

این Riskins در 70s و نمیفهمد بر بازنشستگی در چند سال 2020 عوارض خود را گرفته است Espie روز دوشنبه گفت:. پس از یک زندگی صرف حمایت و ارائه پناه بی شماری برای نوازندگان آنها به خروج از کسب و کار.

"آن را زودتر از ما می خواستم به," او گفت:, و اضافه کرد که "این نوع بوده است دردآور, در واقع. ما واقعا غم انگیز است."

تبلیغات

خطر ابتلا به این ویروس باعث شده است تا آنها را به سرعت انتقال از فروشگاه عملیات به خود دختر و پسر-در-قانون نورا و والت McGraw. "من نمی توانم به مخاطره می اندازد شوهر من با آمدن به اینجا و گرفتن آن و یا به مخاطره می اندازد خودم" Espie گفت.

باز پایین خیابان از محل فعلی خود به عنوان بخشی از یک فروشگاه مبلمان توسط صاحبان جرالد McCabe و والتر کمپ, فروشگاه بالندگی با قوم و بلوز احیای 1960 و کمک به تامین متخصص کشور-راک بازیکنان در 1970s. در حالی که در دوران نوجوانی خود را در اوایل 60s, باب شروع به جارو کف او به عنوان یادگیری برای تبدیل شدن به یک luthier, کسی که به ساخت و تعمیرات سازهای زهی. او یک شریک در کسب و کار نیست ، (باب پسر بازیگر Fay Wray و فیلمنامه رابرت ریسکین ["آن اتفاق افتاد یک شب"].)

به عنوان اگر توسط reflex Espie به یاد می آورد برای اولین بار McCabe اجرای زنده در اواخر 1960s. آن توسط کشور بلوز گیتاریست الیزابت Cotten و او را همراهی مایک سیگر و مرتب پس از این هنرمند را بالاتر-مشخصات پرداخت فرفره لغو شد. فاقد پول برای خرید یک بلیط اتوبوس را به سواحل شرق, صفحه اصلی, Cotten خواسته به انجام یک تنظیم در فروشگاه.

"ما نمی باید یک مجوز برای اجرای کنسرت در آن نقطه" Espie توضیح داد. "ما گفت:" شما می دانید چه ؟ ما با قرار دادن یک پرده بر روی جلو پنجره, قرار دادن صندلی و ببینید که چه ما می توانید دریافت کنید بنابراین شما می توانید به صفحه اصلی.' و سپس Ramblin' جک الیوت نیاز به پول. بنابراین ما گفت: "نگاه ما بهتر دریافت مجوز بنابراین ما اصلا به مشکل دریافت کنید.'"

تبلیغات

Michael Hawelu, a luthier, repairs guitars at McCabe's Guitar Shop.

مایکل Hawelu یک luthier, تعمیرات گیتار در McCabe گیتار فروشگاه.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

فروشگاه به تدریج همانطور که اشاره شد برای آن شب سکوت-مخاطبان کنسرتهایی که خود را در طول روز تجربه و تخصص با گیتار, بانجو, ماندولین و دیگر سازهای زهی. آن معلمان باید تحصیلات هزاران Angelenos در سحر و جادو از اجرای موسیقی. در اکثر آخر هفته شب قبل از این ویروس کوچک آن تئاتر است که دارای 150 نفر بسته بندی شده بود.

نه که شما می توانید بگویید که از خارج. مشروبات الکلی-فضای رایگان همیشه کشیده و آرام ترین احترام شنوندگان در لس آنجلس.

"اگر شما می خواهید به جویدن آدامس یا پاپ را hairband شما بهتر از رفتن به جبهه به دلیل آنها نمی خواهند به شما در برگزاری کنسرت" خواننده و ترانه سرا کارلا اولسون گفت. "و زمانی که شما در این مرحله آن را به همان اندازه به عنوان صمیمی زیرا هر چیزی به شما می گویند یا انجام مخاطبان در حال رفتن به آن را انتخاب کنید. این نوع از محل دیگر وجود ندارد."

تبلیغات

هنرمندان نیست و همیشه به دنبال محل منجر شود. Loudon Wainwright III به یاد می آورد به بار در سال 2008 یک مجموعه تاثیر گذار خواننده-ترانه سرایان Townes Van Zandt و کلارک. "این واقعا چیزی بود به ناگهان در آن اتاق که در آن اصلی نوشیدن شراب است, چای گیاهی با یک شات از عسل در آن" Wainwright گفت. "Townes و پسر بودند فقط پوشاندند. این نوع یک چیز زیبا به صورت چاپگر. مخاطب هم آن را مانند یک مخاطب مست بود همه در اتاق من مست با آنها. که اتاق یک مجرا در بسیاری از راه های مختلف."

اولسون و همکار دیرین اواخر Byrds بنیانگذاران ژن, Clark, بازی های برگزار شده McCabe نیم دوجین بار در طول سال و با حضور دیگر هنرمندان مجموعه با او. فراموش نشدنی ترین, طولانی پس از رحلت Byrds او و کلارک رفت را به سابق خود bandmate راجر McGuinn بازی McCabe.

"آنها تا به حال صحبت برای هر یک از دیگر در یک شماره از سال" اولسون به یاد می آورد. "ما به طبقه بالا رفت قبل نشان می دهد ژن می خواستم بگم سلام به راجر. ژن می خواستم به بازی خیلی بد و راجر کسی نیست به درخواست است." ترس یک لحظه از دست داده اولسون, شوهر, Saul, Davis, شروع به پریدن کرد به پیشنهاد که کلارک پیوستن به McGuinn. دو سابق Byrds به پایان رسید تا انجام یک encore از "آقای دایره زنگی مرد" "سازیاموسیقی زنگی آزادی" و "زنگ ها از رهیمنی."

A pedestrian walks past McCabe's Guitar Shop in Santa Monica.

یک عابر پیاده گذشته McCabe گیتار فروشگاه.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

اولسون اخیرا بازی وجود دارد در طول یک حزب آزادی در فوریه. 21 آلبوم جدیدش "باید هماهنگی سفر خواهد کرد 2."

"قرار دادن در کنسرت, سرگرم کننده بیش از خرید تبلیغات" باب ریسکین گفت: بار در سال 1990. منطق این بود که این کنسرت می زنند نوازندگان به اتمام موسیقی, فروشگاه, فروشگاه تعمیر و مدرسه به عنوان آنها راه خود را به اتاق برگشت. "آن را نگه می دارد به نام وجود دارد, و همچنین به شما می دهد یک محل که در آن شما می توانید خرید یک گیتار توانید آن را تعمیر کنید درس در آن آمده و کسی را دیدن و انجام است که بسیار ماهر در آن است."

که جمعی پرنیان توسعه یافته به این بیماری همه گیر وقفه Espie گفت. هر چند او سوخته نیاز به دور ماندن او گفت: پاسخ در طول مجبور بسته شد "دلگرم کننده بیش از حد. من فقط به حال یک مشتری تماس بگیرید و از شرق به درخواست اگر ما خوب است. جامعه نگه می دارد تماس گفت: "شما هنوز هم باز درست است ؟ شما در حال رفتن برای بازگشایی, حق?'"

او در تلاش است برای اطمینان بخشیدن به آنها اضافه شده اما روز دوشنبه که فروشگاه مانند همه دیگر indie خرده فروشان است که در قلمرو ناشناخته است. "فروش در حال حاضر نگه داشتن نیست ما رفتن حتی در curbside" Espie گفت. "آنچه ما نگه داشتن رفتن و قادر به پرداخت کارکنان ما این است که وام."

تبلیغات

او می افزاید: "ما در حال رفتن به اجرا در خارج از آن به زودی اگر ما نمی تواند ما فروش بالا. و اگر ما نمی تواند ما فروش ما نمی قادر خواهد بود برای باز کردن کنسرت."

تبدیل خوشبین او فکر McCabe پس از بازنشستگی خود را و پس از پایان بیماری همه گیر. شاید او گفت: "آن را در زمان مناسب به دلیل آن را مانند یک فروشگاه جدید. با این COVID چیزی آن را مانند ما در حال شروع از صفر دوباره با کنسرت ها و با همه چیز است."

Kora پترسون که کتاب های این فروشگاه را در اجرای نقش خود را به عنوان کنسرت, مدیر پیش بینی McCabe در حال ظهور از COVID-19-مجبور خواب زمستانی با یک تجدید و به روز ماموریت به نمایش گذاشتن هنرمندان. آنها در حال کار با یک مهندس صدا به مایک اتاق به صورت آنلاین گیگابایت است. "من هیچ نظری ندارم که چگونه است که کار می کند اما ما آن را به اتفاق می افتد."

تبلیغات

او می افزاید: "McCabe کنسرت آغاز شده چرا که یک هنرمند نیاز به کمک و من فکر می کنم این مهم در حال حاضر هنوز هم وجود دارد برای هنرمندان و هم برای مشتریان ما. اگر ما برای رسیدن به آنها از راه دور حداقل ما هم رسیدن."

"این جایی است که ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن گفت:" والت McGraw, 52, این Riskins' son-in-law. او و نورا زنده در باین بریدج ایسلند خاموش سیاتل و والت سوار آخر هفته گذشته برای کمک به آماده فروشگاه به صورت منظقه تحویل و احتمالی بازگشایی. "ما در حال قرار دادن تا ما پلکسی گلاس ساخت مطمئن شوید که کارکنان ما امن هستند و بدانند چه روش ما در حال رفتن به."

A photo of Christian Dufner, co-founder of McCabe's Guitar Shop.

عکسی از مسیحی Dufner از بنیانگذاران McCabe گیتار مغازه آویزان برجسته داخل نمادین فروشگاه/عملکرد فضا.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

مک رو از نزدیک حس فروشگاه واردات چند سال پیش زمانی که او خود را با قوانین در طول یک رویداد نیز حضور داشتند جکسون براون. پس از Riskins ذکر شده برنامه های خود را در نهایت صرفنظر کردن از کنترل فروشگاه McGraw به یاد می آورد براون یادآوری او در مورد چگونگی ضروری مغازه بود: "او با قرار دادن دست خود را بر شانه من و گفت:" شما متوجه چقدر مهم است, آیا شما?'"

تبلیغات

اضافه شده McGraw: "من وظیفه با تلاش است. اگر آن را فقط به آینده از قوانین سپس جکسون براون شخصا مطمئن شوید که ما را از این محل رفتن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب