نگران خونتان coronavirus اعداد ؟ در اینجا به همین دلیل مقامات اصرار دارند آنها نیست نگران

Bartenders بیش از آخر هفته شروع به مخلوط کردن نوشیدنی ورزشگاه تبدیل شده در دستگاه های بیضوی و ناخن سالن شروع ب

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

Bartenders بیش از آخر هفته شروع به مخلوط کردن نوشیدنی ورزشگاه تبدیل شده در دستگاه های بیضوی و ناخن سالن شروع به پرداخت دور به لس آنجلس بازگشایی بیشتر از اقتصاد خود را حتی به عنوان coronavirus موارد به افزایش ادامه داد.

شهرستان سر چشمه از COVID-19 در کالیفرنیا در حال حاضر گزارش شده بیش از 3000 کشته و 80,000 موارد تایید شده. افزایش تعداد مورد, برانگیخته اند, برخی از نگرانی در مورد اینکه آیا اقتصاد بازگشایی سرعت بیش از حد و کاهش stay-at-home سفارشات می تواند باعث شیوع بیماری های جدید.

اما مقامات بهداشت در ادامه به تخفیف کسانی که نگرانی گفت: تعداد موارد جدید است که بهترین اندازه گیری جامعه گسترش به دلیل تهاجمی سطوح جدید تست. آنها نقطه به نقطه دیگر معیارهای آنها می گویند نشان می دهد که محلی شیوع تثبیت شده است — حتی اگر تعداد موارد جدید افزایش نزدیک به 20 ، 000 در دو هفته گذشته و بیش از 3,600 فقط بیش از آخر هفته.

دو شاخص کلیدی — مثبت رای و متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان — همچنان باقی می ماند نسبتا ثابت در حالی که روزانه به طور متوسط مرگ و میر کاهش یافته است, L. A., مقامات گفت. آن است که همیشه ممکن است این اعداد می تواند شروع به بالا رفتن یا از گسترش از بازگشایی کسب و کار از تظاهرات اخیر بیش از پلیس با قتل جورج فلوید و یا دلایل دیگر. مقامات گفت که آنها در حال نظارت بر معیارهای نزدیک است و می تواند اعمال محدودیت های جدید در صورت نیاز.

تبلیغات

"مهم ترین داده ها همچنان به دنبال مرگ ما داده و ما بستری داده و ما رای مثبت و ... همه از شاخص های واقعا نقطه به این واقعیت است که ما نسبتا با ثبات است و ما در واقع ادامه به سرعت گسترش COVID-19," باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر روز جمعه گفت.

یکشنبه وجود دارد 1,426 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش. که اندکی افزایش از روز قبل اززمانی که وجود دارد 1,406 بیماران. روزانه به طور متوسط تعداد بستری کاهش پیدا کرده و از اواخر آوریل فرر روز جمعه گفت اگر چه او توجه شده است وجود دارد افزایش اندکی بیش از سه روز گذشته. که می تواند دلیل بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر تست همه بیماران برای COVID-19 حتی کسانی که در حال درمان برای نامربوط مسائل, او گفت:.

تقریبا 945,000 مردم در این شهرستان تست شده اند برای حذف ویروس خود را دریافت کرده اند نتایج با حدود 8% تست مثبت, مقامات گفت. که نرخ ثابت باقی مانده است و برای چند هفته گذشته.

هفت روز به طور متوسط روزانه مرگ و میر نیز روند نزولی از ماه آوریل 12, فرر گفت. متوسط به بالاترین قله در اوایل ماه مه هنگامی که 45 تا 46 نفر در حال مرگ در هر روز. در اوایل ماه ژوئن نرخ به کاهش به 20 تا 30 تن در روز, او گفت:. هفت روز به طور متوسط بود در 28 روز جمعه با توجه به وزارت بهداشت داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای.

تبلیغات

که دو روز پس از هر دو شهرستان و دولت خود را ثبت بزرگترین واحد-روز بالغ جدید کروناویروس عفونت. کالیفرنیا گزارش 4,291 موارد جدید چهارشنبهبا 2,129 فتح کرد گرفته شد آنها را در L. A. شهرستان است. مقامات بهداشت گفت: مجموع سوخت بود تعداد نتایج آزمون هایی که برای اختصاص حدود 600 جدید L. A. شهرستان عفونت.

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود که بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند, تخت, ایالت, اما آنها ومیگوید تا در برخی از مناطق از جمله شهرستان ونتورا کانتی اورنج کانتی و بخش مرکزی دره.

اورنج کانتی روز یکشنبه گزارش داد که بالاترین یک روز کل جدید کروناویروس موارد برای دومین روز در یک ردیف.

مقامات بهداشت عمومی ثبت 434 موارد جدید یکشنبه بود که قبل از 412 موارد شنبه. قبلا این شهرستان گزارش بالا از 297 موارد جدید در ژوئن 14.

تبلیغات

با افزایش تعداد موارد گزارش شده توسط اورنج کانتی رسیده 10,422. دو مرگ و میر بیشتر گزارش شد یکشنبه آوردن مجموع به 269 countywide.

به عنوان تعدادی از موارد دارای علامت رو به بالا تست نیز افزایش یافته است با این شهرستان انجام به طور متوسط 3,800 در هر روز از پنج شنبه در مقایسه با 2,200 آزمون در روز در اوایل ممکن است.

هنوز هفت روز به طور متوسط تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش به طور پیوسته از 202 در اوایل ماه مه به 319 روز جمعه. با توجه به لس آنجلس تایمز تحلیل اورنج کانتی نیز تجربه 76% پرش در ICU بستری شدن در بیمارستان در شش هفته.

یکشنبه, مجموع 332 COVID-19 بيمار در شهرستان و بیمارستان با 133 در بخش مراقبت های ویژه. که یک قطره از روز سه شنبه زمانی که county بیمارستان دیدم بالا از 345 COVID-19 بيمار.

تبلیغات

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 1,784 موارد جدیدی از کروناویروس و 11 مربوط به مرگ و میر.

شهرستان در حال حاضر ثبت بیش از 83,000 موارد از ویروس و بیش از 3,120 مرگ و میر.

ادامه داد: افزایش موارد جدید آمد در میان اولین آخر هفته از بیشتر بخش های کسب و کار بازگشایی, به عنوان میله کارت اتاق و برخی از مراقبت های شخصی خدمات داده شد چراغ سبز به از سرگیری عملیات جمعهارائه آنها احتیاط.

آنها عبارتند از: تضمین میکند که مشتریان تمرین فیزیکی فاصله و سایش پوشش صورت.

تبلیغات

"این اقدامات است که اجازه می دهد تا ما را به ما ادامه سفر بهبودی و این اقدامات ضروری خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان و شاهد افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19," فرر گفت: روز شنبه در بیانیه ای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب