در میان جنبش ملی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, افسران پلیس لس آنجلس تجمع در مرکز شهر مقر

در یک لحظه از ملی حساب باعث قتل جورج فلوید و خیابان تظاهرات علیه خشونت پلیس لس آنجلس افسران پلیس بسیج در خارج

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

در یک لحظه از ملی حساب باعث قتل جورج فلوید و خیابان تظاهرات علیه خشونت پلیس لس آنجلس افسران پلیس بسیج در خارج از مرکز شهر ستاد در روز شنبه.

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس شده اند به سرعت پاسخ داده شده توسط شورای شهر آن را کاهش داد پلیس لس آنجلس بودجه 150 میلیون دلار اعلام کرد و گفت پول خواهد بود کانال خدمات به صورت سیاه و سفید, لاتینی و محروم جوامع است.

افسران می گویند آنها سردرگم با کاهش آن ارائه خواهد شد یک ضربه بزرگ به پرداخت اضافه کاری و استخدام در 10,000-عضو گروه زمانی که آنها سخت کار کرده اند برای ایجاد روابط با اعضای جامعه و در حال حاضر به خطر زندگی خود را برای امن نگه داشتن مردم.

"آنچه من در مورد این است که این محله است که پرداخت خواهد شد بدترین قیمت ترین اقتصادی افسرده محله" گفت: زنگ زده Redican یک افسر با ساحل گشت زنی در غرب L. A. و 18 سال پلیس لس آنجلس کهنه. "نود و پنج درصد از مردم در جنوب L. A. بزرگ هستند افرادی که فقط می خواهم به زندگی می کنند زندگی خود را و نمی شود تمام توسط اعضای باند و فروشندگان مواد مخدر."

تبلیغات

بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته صدها نفر از افسران به نام بیمار در زمانی که قتل شد خونتان. مقامات پلیس لس آنجلس در حال بررسی این که آیا برخی از غیبت بودند "آبی آنفولانزا" اعتراض خواهد بود که غیر قانونی تحت قوانین ایالتی.

سازمان دهندگان این تجمع به حال ترویج آن به افسران همکار به عنوان یک جایگزین قانونی برای یک sickout.

به عنوان یک جمعیت حدود 100 افسران و حامیان آنها دست تکان دادند "دفاع از پلیس" نشانه و شعار "پلیس لس آنجلس" یک تعداد انگشت شماری از counterprotesters به دنبال انتقال یک پیام متفاوت است.

"ما احساس نمی کنم آن را مناسب برای دفاع از افرادی که مسئول کشته شدن 600 مردم غیرمسلح و هیچ یک از آنها را تحت پیگرد قانونی قرار گرفته گفت:" تارا پری, 36, یک مشاور حقوقی و عضو سیاه شد ، "شما نمی توانید به نشستن در اینجا و به ما بگویید که در زندگی ما مهم نیست چرا که خانواده خود را توسط پلیس یا پلیس شما را به خاطر رنگ خود را."

تبلیغات

آریانا آب, 27, یک محقق در مرکز سرطان گفت: پلیس لس آنجلس است "به شدت overfunded" و این پول باید صرف مسائل مانند بیماری های روانی و بی خانمانی.

"از آنجا که آنها آنقدر پول و قدرت آنها از آن سوء استفاده" آب گفت. "بیشتر پلیس ما باید بیشتر از جرم ما است. همه شما باید چکش بنابراین هر کس یک ناخن."

برخی از افسران پلیس لس آنجلس' نارضایتی کارگردانی شده است در شهردار اریک Garcetti و رئیس میشل مور و آنها بر این باورند که مجوف سرعت بیش از حد به فعالان' خواسته است.

"وجود دارد کار را برای ما انجام دهید اما ما متعهد به اصلاحات و آن را خوب به یک لحظه به خودمان یادآوری از پیشرفت های که ساخته شده در مناطق مانند تنوع استفاده از زور و آموزش" مور گفت: این بار در این تجمع است.

تبلیغات

در میان ثبت نام-تکان دادن و شعار یک پلیس و یک مرد سیاه و سفید شروع به بحث در مورد پلیس.

"چگونه می تواند به ما در جلوگیری از این تجاوز گفت:" Jason مورالس 34.

او در توصیف کشیده شدن بیش از اغلب توسط افسران پلیس در سال 1991 تویوتا کمری. دیگری گفت: او سوار دوچرخه خود را هنگامی که یک افسر او را متوقف کرد و با بررسی شماره سریال برای دیدن اگر آن را به سرقت رفته بود.

"کار ما این است که برای جلوگیری از چیزهای بد اتفاق می افتد در حالی که نقض هر کسی حقوق" گفت: داگلاس Barnhart 18 سال پلیس لس آنجلس کهنه که قطار ماموران در آکادمی پلیس.

تبلیغات

"می دانستم کار من messed تا زمانی که شما برای امضا آن" در پاسخ مورالس که خطوط از کار عبارتند از برخورد خودرو ارزیابی حسابرسی و شعر.

دو مرد رد و بدل شماره تلفن گفت: آنها تا به حال چیزهای زیادی یاد گرفتم از هر یک از دیگر.

به عنوان جمعیت نازک یک زن دستگیر و رزرو با بزه باتری برای تلاش به ربودن یکی دیگر از معترضان را امضا کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب