ضد خشونت های پلیس تظاهرات سنگ مرکز شهر دنور

صدها نفر از مردم رهبری به دولت و کنگره در اواخر بعد از ظهر روز گذشته برای 5 بعد از ظهر با تجمع در اعتراض به مر

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

صدها نفر از مردم رهبری به دولت و کنگره در اواخر بعد از ظهر روز گذشته برای 5 بعد از ظهر با تجمع در اعتراض به مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که بر مه 25 پس از برگزار کردن و دستگیر مینیاپولیس افسران پلیس یکی از آنها خود را نگه داشته زانو در جورج گردن به او گفت: "من نمی توانم نفس بکشم."

اما آنچه در نظر گرفته شده بود به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز تفویض به یک هرج و مرج تظاهرات مشخص شده توسط خشونت با دنور پلیس با توسل به شورش-تکنیک های کنترل.

"امشب درد و خشم در آورده با مرگ دیگری در امریکا در دست اجرای قانون به یک نقطه جوش در دنور گفت:" لسلی هیرودیس یک دولت نماینده از دنور که می خواهم با صدور یک هشدار زود هنگام در مورد عکس تفنگ در این منطقه است.

"ما فقط در. کنگره" هیرودیس توییتی در 5:38 بعد از ظهر

حدود یک ساعت بعد دنور اداره پلیس توییتی که افسران "بر روی صحنه در Colfax Ave W و W 15 سنت در آتشباری در منطقه از پایتخت. این است که در حال انجام تحقیقات و انگیزه ناشناخته است. هیچ گزارشی از آسیب است."

پس از آن اعتراض به طول انجامید که در اواخر شب پخش شده بود را به بلوک های اطراف کنگره آمریکا از جمله کنگره و منطقه پشت اتحادیه ایستگاه گاهی اوقات انسداد عمده معابر مانند, Colfax, خیابان برادوی, لینکلن و حتی I-25.

و به عنوان برخی از تظاهرکنندگان فریاد ضد پلیس تهمت و حتی با شکست ویندوز از ماشین پلیس وجود دارد با لينک مستقيم درگیری میان معترضان و افسران پلیس.

افسران پوشیدن ضد شورش پرتاب شیمیایی و کپسول های گاز و اخراج غیر کشنده فلفل اسپری پرتابه از اسلحه پینت بال برای متفرق کردن معترضان. برای هر چند شیمیایی کپسول های گاز که chucked در تظاهرات حداقل یک پرتاب شد به سمت پلیس است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در یک نقطه تظاهرکنندگان مسدود SUV بود که عطف بر روی برادوی از Colfax. به عنوان یک مرد شروع به پریدن کرد در مقابل راننده نگه داشتم و خاموش کردم اما راننده نوسان نسبت به او قابل توجه او و سپس شتاب. این حادثه دستگیر شده در دوربین. "این روده غم انگیز فیلم ترسناک یادآور جیمز الکس زمینه, مردی که به قتل هدر Heyer در شارلوتزویل در سال 2017," جولی گونزالس یک سناتور از دنور در توییتر نوشت.

اما بر خلاف آن فاجعه که در آن یک راننده کشته شدن یک معترض مرد برخورد با خودرو در دنور بود و درست در پایان فیلم.

مانند اولیه شلیک شد که منجر به خیلی هرج و مرج و سردرگمی DPD در حال بررسی این حادثه است. "ما می خواهیم که قربانی در آن صورت جلو آمده به فایل گزارش. در حال حاضر ما نمی باید یک قربانی در این مورد. آن را هنوز هم باز است اما ما نیاز به قربانی همکاری می گوید:" کورت بارنس یک DPD سخنگوی.

فرماندار Jared پلیس نیز در زمان به رسانه های اجتماعی می گویند که او "کاملا شوکه شده بود توسط شواهد تصویری از رانندگان اقدام به اجرای بیش از یک معترض."

Protesters headed off in many directions from the Capitol, including 20th and Chestnut.گسترش

معترضان به رهبری, در بسیاری از جهات از کنگره از جمله 20 و شاه بلوط.

Cleo میرزا

و فقط پس از 10 p. m. شهردار مایکل Hancock نوشت: در Facebook در حالی که او بود "خشم در مرگ بی معنی جورج فلوید در مینیاپولیس...مردان و زنان از دنور اداره پلیس هستند نه دشمن."

با وجود تنش های در حال اجرا در دنور در شب 28 ماه مه تظاهرات نمی آیند نزدیک به سطح شدید از کسانی که در مینیاپولیس که در آن تظاهر کنندگان آتش به یک حوزه پلیس و ماموران دستگیر سی ان ان تیم است.

حتی پس از, کلرادو خانه به نام خاموش آن جلسه برای مارس 29. "من احساس می کنم یک حس عمیق از غم و اندوه برای شهرستان بزرگ ما و برای همه جوامع ما که در حال تجربه عمیق و درد و خشم و غم و اندوه گفت:" رهبر جناح اکثریت مجلس الک Garnett. "من می دانم که شهر ما را جریحه دار است امشب و من امیدوارم که غم ما تبدیل به صلح آمیز اقدام به جای خرابکاری و خشونت است. اجازه می دهد تا فضا برای تظاهرات که ما انتظار می رود برای ادامه روز جمعه و به آخر هفته که تشکیل فردا یا شنبه."

یکی دیگر از اعتراض برنامه ریزی شده است برای کنگره امروز در ظهر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de