درخواست Stoner: عجیب ترین لوله شما تا کنون ساخته شده

عزیز Stoner: من دودی از یک موز در روز گذشته ، چه عجیب ترین/جذاب ترین تبدیل شما را دیده ام که در آن چیزی است که

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

عزیز Stoner: من دودی از یک موز در روز گذشته ، چه عجیب ترین/جذاب ترین تبدیل شما را دیده ام که در آن چیزی است که نیست یک لوله می شود یک لوله ؟
Juiced

عزیز Juiced: ما لوله های ساخته شده از cantaloupes بادمجان و گلابی و کدو و سیب زمینی شیرین و کدو و چیلس که بیشتر آن بیشتر سرگرم کننده (و بهتر مجهز) دود از از احساساتی موز به ویژه طالبی و کدو و کدو سبز است. شما همچنین می توانید پشته میوه ها و سبزیجات در بالای هر یک از دیگر برای حماسه بونگ سالاد, مجسمه سازی با استفاده از یک آناناس به عنوان پایه یک خربزه به عنوان وسط و یک سیب به بالا از آن خاموش است.

Ask a Stoner: Weirdest Pipe You've Ever Made

Kenzie بروس

حتی کولر و پایدار تر از تولید لوله یک لوله است که با استفاده از این عناصر به عنوان باستان stoner MacGyvers یک بار انجام داد. من افرادی را دیده ام دود علف های هرز را از زمین خارج عظیم صخره سنگ و کوچکتر گدازه سنگ پیدا کردن متصل سوراخ برای مکش و سپس بسته بندی علف های هرز در یک و مکیدن را از طریق دیگر. اگر شما بسته حدود شش اینچ از برف در انتهای یک میله یا ضخیم دسته جارو و سپس حذف میله سیخ پایه و حک کردن یک کاسه کوچک شما باید یخ بونگ. این نوآوری ها تمایل به اتفاق می افتد زمانی که هیچ گزینه دیگری وجود دارد بنابراین به یاد داشته باشید این دفعه شیشه را می شکند.

ارسال سوالات به marijuana@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن