ورشکستگی مجبور این شهر کالیفرنیا پال خواستار قطع بودجه دولت ، در اینجا چگونه آن را تغییر امنیت عمومی

مصمم و صمیمانه و سفید, استاکتون رئیس پلیس اریک جونز ایستاده در مقابل یک سیاه جماعت در سال 2016 و عذرخواهی برای

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

مصمم و صمیمانه و سفید, استاکتون رئیس پلیس اریک جونز ایستاده در مقابل یک سیاه جماعت در سال 2016 و عذرخواهی برای یک تاریخ است که اکثر مقامات اجرای قانون اخراج: برده گشت ریشه در پشت مدرن آمریکایی پلیس.

چندی پیش گفت: پلیس اعزام شدند برای حفظ نظم در lynchings بخشی از میراث سپر فلزی در قفسه سینه خود را که به مدت طولانی مانع سیاه جوامع از اعتماد به پلیس است. او در مدرسه با یک گروه سیاه و سفید در سراسر نشان خود را به افتخار پنج دالاس افسران کمین روز قبل از آن توسط ارتش reservist عصبانی در مورد قتل توسط پلیس.

هر چند جونز گفت که او و افسران مسئول اقدامات کسانی که فرسوده یکنواخت قبل از آنها سابقه مصدومیت هر دو اهل و تازه بود یک حقیقت است که تا به حال به متعلق به اگر او می خواست این جامعه به این باور او به معنای به انجام کارهای متفاوت است.

و او می خواست آنها را به این باور.

تبلیغات

"که نشان که حمل بار" جونز گفت: در مصاحبه اخیر است. "به عنوان اجرای قانون رهبر من تا به حال برای اولین بار یکی به اذعان گذشته رساند."

به عنوان کالیفرنیا و ملت بحث پس از جورج فلوید قتل استاکتون است برخی از بینش اگر نه پاسخ در مورد آنچه در آن به معنی تجدید نظر پلیس.

هشت سال به پیشرو در اجرای قانون در این مدت طولانی-مشکل بندر شهر در دلتای سان Joaquin رودخانه نتایج جونز' رویکرد تجربی یک درس برای یک ملت در آشفتگی در مورد آنچه defunding معنی تا چه حد و سریع اصلاحات می توانید بروید و درجه پلیس باید مسئول نژادپرستی سیستماتیک است که در مدارس و بانک ها, بهداشت و درمان و دیگر موسسات.

حتی با کمتر از افسران جرم و جنایت در اینجا افتاده است و گروه در حال حاضر دارای یک ترخیص کالا از گمرک نرخ قتل در حدود 80 درصد است. بیشتر قابل توجه به برخی از جونز به دست آورده اعتماد خود را از شهردار در بسیاری از جوامع از رنگ و از افسران' union. آن است که تقریبا بی سابقه از کلاه ترفند اعتماد به نفس حتی به عنوان او تا به انبوه تغییر آنچه در آن به معنی در دو طرف خط نازک آبی رنگی.

تبلیغات

به عنوان اعتراض و شورش بیش از خشونت پلیس را جاروب آمریکا در هفته های اخیر استاکتون نشده "تا به حال به انجام یک حکومت نظامی هیچ گلوله های لاستیکی بدون گاز اشک آور گفت:" استاکتون شهردار مایکل Tubbs یک dynamic Black سیاستمدار است که به دست آورد ملی زیر برای دفاع از ایده های چنین به عنوان اساسی جهانی درآمد.

اما استاکتون نیز یک درس در آنچه نمی تواند انجام شود حتی با نزدیک به یک دهه تلاش و خسته کننده واقعیت از آنچه آمریکایی پلیس ممکن است به عنوان آن به دنبال یک راه جدید برای انجام کسب و کار.

"هیچ کس از جمله اریک جونز خواهد نگاهی به حقایق روی زمین در استاکتون در حال حاضر و می گویند همه چیز عالی است" به گفته دیوید کندی یک استاد جرم شناسی در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک کار کرده است که با استاکتون در اصلاحات است. "تلاش برای به دست آوردن این حق دشوار سنگ زنی دراز مدت کار در حال پیشرفت است."

تبلیغات

چند اختلاف است که زندگی در استاکتون بهبود یافته از سال 2012 زمانی که جونز در زمان بیش از, اما تا حد زیادی به دلیل آن سخت است برای پیش بینی که چگونه این می تواند بدتر شود. در سال اول حدود 20% از Stocktonians بیکار بودند و جرم و جنایت و بی خانمانی شد خونتان با قتل نزدیک به سه برابر.

استاکتون با جمعیت حدود 300,000 شد ضربه سخت با سلب حق مالکیت و بد شهرداری سرمایه گذاری در دوران رکود اقتصادی ، این شهر مجبور به اعلام ورشکستگی که در سال کاهش Police Department بودجه با 14 میلیون دلار و از دست دادن یک چهارم از آن 440 افسران — غیر ارادی defunding که کاهش تعداد افسران قسم خورده به برخی از پایین ترین سطح سرانه در کشور است.

در همان زمان یک مشکل رشته از تیراندازی پلیس ادامه داد: 27 بین سال های 2009 و 2014, با توجه به رسانه های محلی. سیاه و قهوه ای و جوامع بود به طور همزمان در پلیس بدرفتاری و خواستار کمک بیشتر در این محله.

یک "شخص" به عنوان یکی از حامیان توصیف او با ایمان مسیحی جونز با استفاده از بحران مالی شروع به شکل دهی مجدد بخش تحت یک دید شخصی او لقب "اصولی پلیس" که در رد "تحمل صفر پتو اجرای" او آموخته بود به عنوان یک تازه کار به جای اجازه دادن به "جامعه دارند در راه آنها می خواهند به ای اداره," او گفت:.

تبلیغات

اما با وجود معمول رفع — ضمنی و تعصب آموزش بیشتر افسران در بالای جرم و جنایت نقاط به اندازه کافی در حال تغییر بود. بنابراین در سال 2014 جونز ساخته شده است "خطرناک" حرکت می کند, او گفت:, و داوطلب استاکتون به یکی از شش شهر از جمله مینیاپولیس برای یک ابتکار ملی در دولت اصلاحات. که تلاش های وعده داده شده برای کمک به آشتی نژادی بود که به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک گام ضروری برای بازگرداندن مشروعیت پلیس در جوامع از رنگ.

او شروع به صحبت کردن در مورد مسابقه با ماموران و در مرحله در کلیسا ماه بعد یک ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به آن را امتحان کنید در.

Mayor Michael Tubbs in front of City Hall in downtown Stockton.

شهردار مایکل Tubbs در مقابل تالار شهر در مرکز شهر استاکتون.

(حداکثر ویتاکر / برای فردا)

هر چند آگاه مکالمات اتفاق می افتد در بخش شنوایی آن را به عنوان او نشسته در مخاطب ساخته او "اشک چشم" گفت: Tubbs بود که در شورای شهر در آن زمان است. او به یاد می آورد آن را به عنوان "یکی از لحظات ساخته شده است که من فکر می کنم من می خواهم به شهردار."

تبلیغات

Tubbs' پدر او به نام پس از به زندان رفت و در یک جمله زندگی برای سرقت از جمله آدم ربایی اتهام برای وادار کردن قربانی خود را به درایو به یک بانک و برداشت نقدی با توجه به سوابق دادگاه. Tubbs حدود 4 در زمان پدرش بود 25.

سرقت مشبک بزرگتر Tubbs در مورد $3,000 در پول و کالا — که شهردار به تازگی یاد گرفته بود به پرداخت هزینه برای تشییع جنازه خواهر نوزاد او که درگذشت در حالی که یک نوزاد. که جزئیات کشف شد در این سال در طول فیلمبرداری از آینده HBO مستند "استاکتون در ذهن من است."

در حالی که جونز شروع به گرفتن عذرخواهی خود را به دیگر کلیساها و انجمن های او نیز بود اما یکی دیگر از فرار موضوع داخلی: ماموران انتظارات از یکدیگر و شغل خود را.

او به خوبی آگاه است که, در سراسر کشور, ستاد شده بود مانع و حتی رییس پلیس اتحادیه ناراضی با هل به اصلاحات. هنوز از وضعیتی وخیم از ورشکستگی و ادامه اعتراضات پلیس تیراندازی افسران او خود را باخته بودند و در "حفظ حالت گفت:" چاک هریس رئیس پلیس محلی اتحادیه.

تبلیغات

"کشتی در حال غرق شدن در چشم همه" هریس گفت.

جونز متوجه شدم که کار بودن یک استاکتون پلیس بود که اغلب ناخوشایند است. چگونه او فکر او می تواند انتظار می رود آنها را به تغییر زمانی که آنها در تلاش بودند فقط برای پیدا کردن دلایل به چوب با آن ؟ افسران او پیشنهاد کرد رنج می برد از کار در یک سرکوبگر سیستم و که بیش از حد مورد نیاز را تغییر دهید.

هریس گفت که فرهنگ چگونه افسران تدریس و درمان است بدل به شدت تحت جونز.

تبلیغات

"بیست 30 سال پیش شما تا به حال 'شما در حال رفتن به یادگیری این rookie,'" هریس گفت. او گفت که تبدیل شده به "من قصد دارم به شما درمان 100% مناسب و معقول مانند هر شخص دیگر و ما در حال رفتن به رفتن را از طریق این با هم."

استاکتون نیز تلاش می کند به آدرس بهداشت روان اعتقاد داشتند که به خوبی تنظیم افسران تصمیم گیری بهتر در این زمینه جونز گفت.

وقتی هریس مشغول به کار بود به عنوان یک کارآگاه قتل در سال 2012 وجود دارد یک رکورد 71 قتل او گفت و آن را "بدبخت ... برای خانواده, برای شهروندان, برای ما." او به یاد می آورد این فشار از رفتن به خانه و خانواده خود را با تصاویری از صحنه های قتل در سر خود را.

در حال حاضر افسران جوان داده می شود خوش آمدید بسته که شامل یک خرس عروسکی است که آواز می خواند وقتی که آن پنجه تحت فشار قرار دادند و در حال تدریس "آن را OK به بحث در مورد مشکلات خود را" هریس گفت. "شما لازم نیست برای رفتن به صفحه اصلی و نوشیدنی. شما لازم نیست به بیرون رفتن و مهمانی است."

تبلیغات

حفظ و نگهداری یک مشکل باقی می ماند به دلیل پرداخت هر چند — باقی مانده از defunding. استاکتون پلیس هنوز درآمد کمتر از همتایان خود در مناطق اطراف آن. نتیجه این است که حدود 75 درصد از افسران باید کمتر از پنج سال تجربه. قدیمی ترین کارآگاه قتل معمولا یک کار است که نیاز به چندین دهه تجربه 33 هریس گفت.

به علاوه در کنار جوانی صفوف هریس گفت: یک فراگیر فرهنگ نیست که پرورش این نوع کور سجده به جانبازان که برخی پیشنهاد کرده اند نگه داشته و بی تجربه افسران از پله به عنوان جورج فلوید کشته شد.

اما اشکالاتی وجود دارد به این جوان نیروی پرداخت می شود برای در ارزان است. بسیاری از افسران نیست از این منطقه و زندگی نمی کنند در استاکتون و آنها به مراتب از تطبیق متنوع جمعیتی این شهرستان است. محله آنها گشت آشنا هستند و اعضای جامعه اغلب غریبه.

Burnice Redic یک استاکتون مادری که سابقا زندانی و در حال حاضر با این نسخهها کار در یک برنامه پیشگیری از خشونت به یاد می آورد آنچه در آن بود به می دانم که این افسران که راه خود را مسدود زمانی که او بچه بود. هنگامی که او در حدود 11 شناخته شده افسر هر کس به نام "بلاندی" او را گرفتار با مواد مخدر, او گفت:. اما ضرب و شتم پلیس می دانست مادرش, پدر و مادر, و به او اجازه دهید با یک هشدار است.

تبلیغات

"او فقط به من نگاه کرد و مثل این بود, "شما می دانید Burnice شما بهتر از این'" Redic به یاد می آورد. "اختیار می رود راه طولانی. مردم به یاد داشته باشید که. دوست من گفت: من به یاد داشته باشید زمانی که او بود که برای من است."

هریس موافق است که داشتن افسران که مردم آنها پلیس از دست دادن است.

"من از دست رفته ام که بیش از حد," او گفت: "شما لازم نیست که ثابت است و مانند 'این شهرستان است. من می دانم که همه در آن است."

Dionne اسمیت فراز یکی از شدیدترین منتقدان وزارت علوم گفت: مشکلات در استاکتون فراتر از آنچه این گروه اذعان می کند که تغییرات سطحی شده است. پسرش جیمز ریورا جونیور بود به ضرب گلوله توسط دو استاکتون افسران و یک San Joaquin کلانتر معاون در سال 2010.

تبلیغات

"تنها چیزی که من می بینم این است که آنها را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که آنها می خواهند به دنیا نشان دهند اما آنها هنوز هم برش ما" اسمیت فراز گفت: به تازگی. "ما هنوز در حال برفلد ما هنوز در حال دروغ دستگیر و ما هنوز [داشتن] اسلحه را بر ما."

Nuri "برایان" محمد رهبر پیشبرد صلح در استاکتون فکر می کند برنامه ها مانند او هستند لازم است از آنجا که مانده بی اعتمادی. پلیس به تنهایی هرگز نمی تواند پاسخ به امنیت عمومی است.

"افرادی که ما با آنها در نگاه پلیس به عنوان کسی که وجود دارد به قرار دادن آنها در زندان" محمد گفت. "آنها باز نمی شود تا به آنها راه آنها باز به ما."

Redic گفت که به تازگی او مانع از تیراندازی بین دو نوجوان یکی از آنها بود دوستیابی دیگر و به اتهام ضرب و شتم او. پسر این زن که Redic گفت: حمله پیدا نوجوان دیگر در یک باشگاه و مسلح با تفنگ تهدید به او شلیک کنید.

تبلیغات

Redic قادر به آرام کردن با تفنگ اما میانجیگری یک معامله به جای او گفت: مردان جوان خواهد مبارزه بدون سلاح و اجازه دهید این موضوع را به, مهم نیست که چه کسی برنده. Redic گفت که او تا به حال به بداهه نوازی و یا کسی دیگری می میرند و کسانی که انواع راه حل های نامتعارف است.

"آنها ر آن را و همه چیز را جامد همیشه از" او گفت:.

جونز گفت که او را کمک کند که در آن او می تواند آن را دریافت و جامعه مداخلات سنگ بنای رویکرد خود را پس هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی نیست افسران برای پاسخ به هر تماس.

اگرچه نقاط روشن — حوادث پلیس و تیراندازی به مردم کاهش یافته است حدود 33 درصد در پنج سال گذشته در مقایسه با پنج سال قبل — تفنگ خشونت باقی می ماند یک مشکل بی خانمانی همچنان به رشد و همه گیر است و باعث دور جدیدی از مشکلات اقتصادی است.

تبلیغات

سال گذشته در حال "فقط آغاز," او گفت:, و یک ضرورت برای تغییر باقی مانده است.

"این کار سخت و دشوار است اما هدف من این است که تزریق آن به که ما به عنوان یک گروه" جونز گفت. "از آنجا که من می تواند فردا رفته ... و آن نیاز به زندگی می کنند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب