Black Lives Matter به دنبال مهار منظور جلوگیری از LAPD استفاده از باتوم 'لاستیک' گلوله در تظاهرات کننده

Black Lives Matter-لوس آنجلس و دیگر اعتراض گروه ها درخواست یک قاضی فدرال برای صدور موقت ضابط سفارش و دستور به

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

Black Lives Matter-لوس آنجلس و دیگر اعتراض گروه ها درخواست یک قاضی فدرال برای صدور موقت ضابط سفارش و دستور به منع اداره پلیس لس آنجلس با استفاده از باتون اعتصابات و "لاستیک" گلوله به کنترل جمعیت در آینده تظاهرات با این استدلال که استفاده از چنین نقض اعتراض ها و حقوق اساسی باعث شده است که مجموعهای از صدمات.

با اعتراض به کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس آوردن تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس و وکلا برای معترضان روز چهارشنبه خواسته یک قاضی فدرال برای پایان دادن به پلیس لس آنجلس شیوه های است که آنها می گویند کاهش یافته است کوتاه از خود قانون اساسی وظایف.

"پلیس لس آنجلس استفاده کرده است و به اصطلاح لاستیک گلوله و باطوم یکسره به مختل کردن و پراکنده کردن معترضان با بسیاری از آسیب های جدی ناشی" وکیل پل هافمن نوشت: به نمایندگی از BLM-L. A. و بیش از یک دوجین از معترضان مجروح و توسط ماموران پلیس. "تصاویری از باتون-دارای حق اعمال افسران پلیس لس آنجلس و معترضان صدمات غیر قابل قبولی افزایش هزینه مشارکت عمومی در این مهم تمرینات از متمم اول قانون اساسی حقوق."

این حکم تلاش می آید به عنوان بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در اوایل این ماه توسط Los Angeles فصل National Lawyers Guild, سیاه زندگی ماده و لس آنجلس اقدام جامعه شبکه ای که متهم به پلیس لس آنجلس از بارها و بارها misapplying قانون برای پاک کردن خیابان ها. طرح دعوی در دادگاه می گوید تظاهرکنندگان' حقوق اساسی نقض شده و بسیاری از آنها به سمت چپ خون آلود و کبود.

تبلیغات

تشکیل پرونده توسط veteran حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از معترضان پژواک بسیاری از یافته های یک بار بررسی ده ها تن از موارد از نیروی پلیس در طول تظاهرات اخیر. که تحقیقات نشان داده است که تظاهرکنندگان دچار طیف وسیعی از صدمات به دست پلیس لس آنجلس از کبودی جزئی از باتوم حمله می افتد و پلیس زد و خورد خطوط پیشرفته به آسیب های جدی به اندام تناسلی خود را و سر از فوم و اسفنج گلوله و beanbags اخراج به جمعیت گاهی اوقات از محدوده نزدیک است.

در اسناد دادگاه ظ روز شنبه اخیر UCLA فارغ التحصیل تینا Crnko توضیح داد که چگونه در مدت کوتاهی پس از LAPD رئیس میشل مور چادری ضد شورش استفاده می شود ضعیف تصادف تعقیب درهم bullhorn به آدرس معترضان در 3 خیابان و خیابان شهرستان on May 30, پیشرفت افسران اخراج فوم پرتابه.

او گفت که او "زده و در سمت چپ ماشین آلات کشاورزی و صدری." و بدون هشدار او گفت: او زده شد توسط یک "لاستیک گلوله در پیشانی و بالای چشم راست," باعث ناشنوایی موقت فراوان خونریزی از پیشانی او و به احتمال زیاد پایدار و دائمی آسیب های عصبی در بالای جمجمه او.

وکلای BLM-L. A. و معترضان نیز استدلال می کنند که پلیس لس آنجلس دستکاری "همیشه در حال تغییر حکومت و نادرست و اظهارات غیر قانونی مجامع به منظور سرکوب راهپیمایان,' حقوق اساسی."

تبلیغات

که منجر به هزاران نفر از دستگیری با دستگیرشدگان بسته بندی شده به unventilated اتوبوس زمانی که 12 ساعت با بیش از تنگ دستبند. وکلا درخواست که کسانی که ذکر شده در تظاهرات منتشر خواهد شد در عرض 15 دقیقه و کسانی که رزرو شده برای بزه صرف بیش از یک ساعت در بازداشت با توجه به در دسترس بودن تلفن همراه رزرو فن آوری است.

آنها همچنین درخواست که پلاکاردهایی در اتوبوس بود در شرایطی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus با ماسک و کافی اجتماعی فاصله.

A man stands in a street with his head wrapped in a cloth that appears to be stained with blood

Deon جونز گفت که او دچار دو استخوان شکسته در چهره اش پس از ضربه یک پرتابه شلیک شده توسط یک افسر پلیس لس آنجلس در اعتراض به این ماه است.

(جزوه)

وکلا استدلال می کنند "که هر کسی که موضوع چنین جنگاوری نمایش پلیس سلاح فکر می کنم دو بار در مورد آمدن به شرکت در متمم اول قانون اساسی فعالیت است."

تبلیغات

پلیس لس آنجلس محدود چگونه پلیس با استفاده از زور در طول نزدیک به 20 سال پس از بدنام رادنی کینگ ضرب و شتم. اما طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که این بخش نادیده گرفتن قوانین خاص خود را دارد و بازیگری در یک "بی دلیل شیوه" توسط یکسره شلیک به اصطلاح کمتر کشنده پرتابه در تظاهرات باعث بسیاری از آسیب های جدی است.

کت و شلوار اشاره می کند به عنوان مثال یک "تظاهرات مسالمت آمیز" بودن به ضرب گلوله در مواجه با پلیس لس آنجلس "لاستیک گلوله" را به عنوان او در تلاش برای بازگشت به ماشین شکستگی فک. کت و شلوار اشاره می کند که حتی تماشاگران ضربه شد از جمله یک مرد در یک صندلی چرخدار که زده شد در پشت تیغه شانه.

وکلای استناد قبل از تصمیم ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر در غیر از نیروی کشنده در طول تظاهرات در دیویس که در آن دادگاه یافت می شود استفاده از پرتابه "بیش از حد."

"من هرگز دیده می شود بسیاری از عکس شلیک به سر" گفت: کارول سوبل یکی از وکلای کمتر کشنده پرتابه دور. "ما نیاز به اقدام توسط دادگاه به دلیل مشتریان ما تحت تهدید واقعی با باطوم و پرتابه به عنوان به خوبی به عنوان ساعت در دستبند."

وکلای این شهرستان خواست برای یک روز برای پاسخ به اتهامات گسترده و داده شد تا روز جمعه به انجام این کار.

شهردار اریک Garcetti و پلیس لس آنجلس رئیس مور گفت: این اقدامات از افسران پلیس که در درگیری با معترضان در هفته های اخیر تحت بررسی است. ده افسران حاضر شده گرفته شده و اختصاص یافته به میز وظایف در انتظار تحقیقات داخلی به اقدامات خود در طول تظاهرات اخیر. کسانی که تحقیقات در میان بیش از 50 است که راه اندازی شده است توسط پلیس لس آنجلس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب