کالیفرنیا نتواند به محافظت لاتین کارگران به عنوان coronavirus نابسامانی جوامع از رنگ

لوئیس Chavarria و برادرش در حال رانندگان کامیون بر اساس امکانات در کامپتون و اینلند امپایر. زمانی که برادرش رو

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

لوئیس Chavarria و برادرش در حال رانندگان کامیون بر اساس امکانات در کامپتون و اینلند امپایر. زمانی که برادرش رو COVID-19, Chavarria نگه داشته و کار وجود دارد به پرداخت صورتحساب و مواد غذایی به خرید.

شرایط را برای ایمن ماندن در میان همه گیر ایده آل نیست Chavarria گفت و توضیح داد که کارگران شرکت داده نشده تجهیزات حفاظتی و بسیاری نمی پوشیدن ماسک به دلیل آن ساخته شده برقراری ارتباط با dispatchers دشوار است. هیچ کس می خواست به صحبت در مورد برادرش بستری شدن در بیمارستان.

"ما انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از خودمان اما بزرگ وجود دارد ترس است. آن را احساس می کند مانند یک سایه تیره," 42 ساله گفت. "این شرکت ها نیاز به نگه داشتن چشم خود را. این شرکت ها باید بسیاری از منابع آن را احساس می کند مانند آنها به سمت چپ ما در هوای سرد اینجا را در طول بیماری همه گیر."

به کالیفرنیا می بیند افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان یک گروه است که به خصوص ضربه سخت هستند Latinos که نزدیک به 39 درصد از جمعیت این ایالت اما 55 درصد از آن COVID-19 موارد است. با توجه به اخیر L. A. شهرستان, وزارت بهداشت, گزارش, لاتین ساکنان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان ساکنان سفید به قرارداد ویروس. در سان فرانسیسکو هزار آزمایش در منطقه ماموریت در یک مطالعه 95 درصد از افرادی که آزمایش مثبت شد Latinos.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز تحلیل ایالت داده یافت که برای هر 100,000 لاتین ساکنان 767 آزمایش مثبت است. جامعه سیاه و سفید ضربه خورده است به خصوص سخت: برای هر 100,000 سیاه ساکنان 396 آزمایش مثبت است. مقایسه 261 از هر 100,000, سفید ساکنان را تایید عفونت.

که منجر به رشد خواستار کالیفرنیا به انجام بیشتر برای محافظت از کارگران ضروری. کارفرمایان نیاز به ایجاد محل امن و تست و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات دیگر باید یافت تا به صورت لاتین و دیگر غیر-سفید جوامع که در حال دیدن عمده شیوع مقامات می گویند.

در لس آنجلس شیوع بیماری به طور چشمگیری در محل کار و دفاتر یک دسته که شامل انبار, تولید, گیاهان, ایمیل, خدمات, توزیع, خدمات مدیریت ضایعات و خرده فروشی.

تبلیغات

آن را سخت بدانید که چگونه خوب یا بد کارفرمایان انجام می دهند در زیر coronavirus محل کار قوانین ایمنی. اما قبل از L. A. شهرستان دوباره تعطیل داخلی سالن های غذاخوری و میله بازرسان متوجه شد که 49 درصد از میله و 33% از رستوران بودند پیوستن به فاصله فیزیکی از پروتکل های داخل خانه در حالی که 54 درصد از میله و 44 درصد از رستوران بودند اجرای ماسک و محافظ صورت نیاز.

"ما ... زیادی اپیدمی واقعا منعکس بالا و پایین ساحل غربی و همچنین در مکزیک از کارگران ضروری از چگالی بالا محله — عمدتا Latinx," UC San Francisco اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری های متخصص دکتر جورج رادرفورد گفت: در پردیس تاون هال فروم در هفته گذشته. "و من که از ترس نزدیک شدن به endemicity."

کارشناسان می گویند بزرگترین شیوع بیماری شده اند در کالیفرنیای جنوبی و مرکزی دره. در این مناطق از اقتصاد متکی به خصوص در لاتین کارگران و تعدادی از لاتین ساکنان تمایل به زندگی در پر بسته بندی شده در جوامع که در آن COVID-19 به راحتی می توانید از طریق خانواده.

"این یک الگوی است که ما دیده ایم از آغاز" از همه گیر رادرفورد گفت. "این واقعا می ماند نوع چلیپا مشکل در کالیفرنیا است."

تبلیغات

COVID-19 گسترش می تواند به راحتی زمانی که کارگران قرارداد ویروس و آوردن آن به خانه به خانواده خود را. برخی از بزرگترین شیوع بیماری شده اند در برخی از لس آنجلس متراکم ترین جمعیت مهاجر محله از جمله پیکو-یونیون, Westlake و جنوب لس آنجلس یک بار تجزیه و تحلیل یافت.

راننده کامیون رافائل ساودرا, 41, نیز نگهداری می شود کار در طول همه گیر اگر چه خود را چک کاهش یافته است 30 ٪ است.

مالک اپراتور G..X. ساودرا حمل و نقل برگ از خانه اش در الحمرا برای کار در 5:30 صبح از رفتن به هر دو ساحل طولانی و یا سن پدرو پورت.

ساودرا دستگیره ظروف حمل و نقل از خارج از کشور. پس از بارگیری در کامیون خود او همواره 400 مایل در سراسر کالیفرنیا قبل از بازگشت به خانه. اما به جای بلافاصله رفتن به استقبال همسر و فرزندان خود را به عنوان او استفاده می شود به او تغییرات از کار خود را لباس و دوش گرفتن به ضد عفونی کردن خود است.

تبلیغات

"من بدترین ترس آلوده کردن دختران من" ساودرا گفت. "من با توجه به دو ماسک هر سه تا چهار هفته است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد رانندگان و ما به آنهایی که انجام همه کار کثیف."

کارگران و طرفداران می گویند شرکت می تواند انجام خیلی بیشتر به آنها را امن نگه دارید.

روز جمعه در لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش کشته شدن چهار نفر از کارکنان شاغل در لس آنجلس پوشاک مرکز شهر پوشاک تولید شده است که در ساخت ماسک.

این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 300 تایید coronavirus موارد در میان کارکنان آن است.

تبلیغات

مقامات شهرستان گفت: لس آنجلس پوشاک موفق به همکاری با یک county بررسی یک گزارش شیوع و تاسیسات تعطیل در ژوئن 27. در یک نقطه گفته است که این شرکت سعی در بازگشایی با آنچه در ظاهر به کارکنان جدید نقض شهرستان سفارش. این شرکت با هرگونه تخلف است.

اما باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای L. A. شهرستان گفت: در بیانیه ای که وجود دارد این است که یک درس حیاتی در این مورد برای تمام کارفرمایان است. "کسب و کار صاحبان و اپراتورهای شرکت های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود و خانواده خود را به ارائه یک محیط امن کار که پایبند به همه افسر بهداشت احكام است."

شیوع بیماری در محل کار در سراسر کالیفرنیا صعود در ماه های اخیر.

در ماه آوریل یک کارگر در یک دره مرکزی Safeway مرکز توزیع درگذشت از COVID-19 عوارض و 51 نفر دیگر آلوده شدند. یک ماه بعد نه امکانات صنعتی در شهرستان ورنن دیدم COVID-19 شیوع است.

تبلیغات

از نه امکانات این پنج تن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. بزرگترین شیوع شامل بیش از 200 موارد مثبت COVID-19 از Smithfield غذاهای متعلق به کشاورز جان کارخانه تولید کننده معشوق طفره زن, سگ, بین مارس و مه, با توجه به وزارت بهداشت.

بسیاری از کارگران در ورنن تبدیل از دیگر طبقه کارگر به شدت-Latino شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا.

اورنج کانتی کار فدراسیون, مدیر اجرایی, گلوریا آلوارادو گفت: مسئولان شهرستان' عدم اجرای ایمنی اجباری است به خطر افتاده است ضروری ایمنی کارگران. او هم مقصر شرکت ها برای عدم ارائه دسترسی کافی به تجهیزات حفاظت شخصی و نه گزارش COVID-19 موارد به کارکنان.

بر اساس مکالمات او با ضروری کارگران آلوارادو گفت: مدیریت در برخی از خرده فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر شهرستان باید اجرا ماسک قوانین برای بازدید کنندگان.

تبلیغات

"در ابتدا مردم شد و گفت:" با تشکر از شما برای به خطر انداختن زندگی خود را و سپس همه ناگهانی شما نمی مراقبت در مورد آنها" آلوارادو گفت. "آن را مضر به دلیل این قهرمانان که در خارج وجود دارد کار — آن دسته از کارگران خط مقدم در حال همسایگان خود را."

لس آنجلس شهر, عضو شورای منتخب Kevin de León گفت که او احساس L. A. شهرستان تا به حال موفق به تخصیص منابع به جوامع رنگ که در آن COVID-19 گسترش یافته است.

"از نظر county دولت وجود نداشت تهاجمی [coronavirus آزمایشگاه تست] امتحانات و یا آنتی بادی آزمایش هیچ تهاجمی تماس با ردیابی" ده لئون گفت. "جوامع که مورد نیاز اکثر جوامع که حداقل. ما می دانیم که این یک مشکل است و ما در مورد آن شناخته شده برای برخی از زمان. مشکل این است که آنچه در حال انجام در مورد آن؟"

در حالی که این شهرستان دریافت کرده فدرال مراقبت در قانون بودجه de León گفت: بیشتر از آن بوده است نه صرف نقطه داغ جوامع است.

تبلیغات

"شما همچنین می توانید با استفاده از این پول برای جلوگیری از اخراج به خرید تجهیزات متمرکز برای این جوامع" او گفت:. "امروز ما باید مدرن و روز نوانخانه خطوط در یکی از ثروتمندترین شهرهای دولت رفاه است."

در یک بیانیه L. A. مسئولان شهرستان گفت: آنها مستقر منابع بیشتر به جوامع رنگ و به عنوان یک نتیجه, منطقه فقیرترین جوامع در حال حاضر در واقع یک نرخ بالاتر از تست بیش از دیگران است. آنها گفتند که انتظار برای اعلام روز چهارشنبه یک طرح به گسترش تست سایت های قابل توجهی در مناطق نیازمند و مشارکت در کمک رسانی به "آدرس عدالت در سلامت مسائل که COVID-19 ساخته شده است به طوری غم انگیز روشن است."

آنها افزود: "دلایل اساسی که چرا جوامع از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر نتایج بدتر از COVID نیز مربوط به دیرینه ساختاری و مسائل سیستمیک از جمله نژادپرستی و تاریخی disinvestments که L. A. شهرستان است که کار به آدرس و کاهش در میان این همه گیر."

لای گزارش از کالیفرنیا, کالیفرنیا., و لین از سان فرانسیسکو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن