کالیفرنیا مقامات عقب reopenings به عنوان coronavirus موج ایجاد بحران جدید

با کروناویروس مرگ و میر در کالیفرنیا پریدن گذشته 7,000 و موارد ادامه به افزایش بیشتر بخش هایی از دولت در حال ع

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

با کروناویروس مرگ و میر در کالیفرنیا پریدن گذشته 7,000 و موارد ادامه به افزایش بیشتر بخش هایی از دولت در حال عقب بازگشایی برنامه به عنوان آنها سعی می کنند به شدت به سرعت شیوع بیماری و جلوگیری از بیشتر بیمارستان ها از هدف قرار دادن ظرفیت.

کالیفرنیا دیده است coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان به موشک وار رفتن در ماه گذشته به عنوان اقتصاد بازگشایی شد و ساکنان بازگشت به تابستان اجتماعی. در حالی که دولت را پایین نگه داشته با بستن بارها و داخل سالن ناهار خوری در بسیاری از مناطق مقامات توصیف شرایط بحرانی.

نرخ که در آن COVID-19 آزمون در حال بازگشت مثبت در کالیفرنیا بیش قبلی هفت روز آمار 8.3% در روز یکشنبه. که بالاترین میزان از آوریل — ادامه ثبت نام که کروناویروس در حال گسترش در سراسر کشور با توجه به لس آنجلس تایمز تحلیل های انجام شده بیش از آخر هفته.

یک هفته پیش در جولای 5 به اصطلاح رای مثبت بیش از گذشته و هفت روز بود 6.8% و پنج شنبه قبل از آن در ژوئن 28, آن 5.9%. مثبت رای در لس آنجلس است و حتی بدتر از این ایالت شکل است. روز جمعه هفت روز مثبت شدن نرخ 10% در L. A. شهرستان; در اواخر ماه مه که نرخ کاهش یافت و به پایین از 4.6 درصد.

تبلیغات

احساس خطر در معیارهای برخی از منطقه خلیج شهرستانهای استان در حال پوسته پوسته شدن.

مقامات در آالمدا کانتی گفت: آنها تا به حال مطلع شده است توسط دولت است که, هوای آزاد, رستوران ناهار خوری وجود دارد این است که دیگر اجازه و رستوران ها تنها می تواند برای باز کردن درایو-از طریق وانت و یا تحویل خدمات. محیط داخلی رستوران ناهار خوری هرگز بازگشایی در المدا و چند تن دیگر در منطقه خلیج شهرستانهای استان است.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت و مقامات صادر نظم شنبه که منع داخلی خدمات مذهبی آغاز و تا روز دوشنبه صبح. اجتماعات در فضای باز, از جمله خدمات عبادت و سیاسی تظاهرات هنوز هم اجازه داده شود تا زمانی که ماسک و فیزیکی فاصله قوانین به دنبال دارد.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات در بیانیه ای گفت که بیش از 8 درصد از آن COVID-19 آزمون در حال حاضر به آینده مثبت بیش قبلی هفت روز "نشانه آن است که این ویروس به سرعت در حال گسترش در شهرستان و جامعه باید اقدامات فوری برای کاهش گسترش coronavirus و جلوگیری از ما سیستم بهداشت و درمان را از تبدیل شدن به غرق."

تبلیغات

"کنترا کوستا است به خصوص در مورد خطر COVID-19 انتقال در داخل سالن اجتماعات و تجمعات که شامل از بین بردن پوشش صورت برای خوردن و نوشیدن" مقامات در بیانیه ای گفت. مقامات بهداشتی می گویند آنها در حال حاضر "نگران آن است که تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه می تواند به سرعت بیش از ظرفیت است."

در Santa Clara County, مقامات rescinding بخشی از منطقه آرامش سفارشات که برنامه ریزی شده بود به اثر دوشنبه. این شهرستان تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا داخل سالن اجتماعات از 20 نفر است. اما مقامات می گویند آنها نمی خواهد به جلو حرکت کند.

"ما در شهرستان است که در یک لحظه بحرانی" دکتر سارا کودی شهرستان افسر بهداشت گفت: در یک پیام ارسال شده شنبه در رسانه های اجتماعی. "در حال حاضر تعداد ما شاهد در حال رفتن در مسیر درست است. ... تعداد افراد بستری شده با COVID-19 هر روز در حال رشد."

این شهرستان است, اما اجازه می دهد مو و ناخن سالن سالنهای ماساژ و سالن های ورزشی برای بازگشایی شروع دوشنبه با برخی از سخت نیازهای جدید دیده اند و نه در دیگر شهرستانهای استان از جمله منع استفاده در محیط داخلی از ماشین آلات قلبی مانند تردمیل دستگاه های بیضوی ورزش دوچرخه و دیگر تجهیزات است که باعث تنفس سنگین و یا افزایش ضربان قلب. مقامات وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای بازگشایی میله و یا داخل اتاق ناهار خوری در رستوران ها برای آینده قابل پیش بینی.

تبلیغات

بیش از آخر هفته مقامات بهداشتی دولت دستور داد سونوما و پلاسر شهرستان به منع بسیاری از محیط داخلی کسب و کار از جمله داخل سالن ناهارخوری داخل کارخانه شراب سازی اتاق مزه و سینما.

لس آنجلس اندکی بیش از 3200 مورد جدید از این ویروس در یکشنبه 14 مربوط به مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز' coronavirus ردیاب.

با این که این شهرستان در حال حاضر ثبت بیش از 133,000 موارد تایید شده و بیش از 3,800 مرگ و میر. این بدان معناست که L. A. ساکنان شهرستان را تا 54 درصد از دولت coronavirus مربوط به مرگ و میر با وجود ساخت حدود یک چهارم از جمعیت این ایالت.

بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود هر دو ایالت و در L. A. شهرستان است.

تبلیغات

همانطور که از شنبه وجود دارد 6,322 مردم با تایید coronavirus عفونت در بیمارستان ها در سطح ایالت کمتر از 1% کاهش از روز جمعه تعداد 6,357. شنبه شماره دوم-بیشترین تعداد بیماران بستری با تایید عفونت های ویروسی که تا کنون در این بیماری همه گیر.

وجود دارد 1,806 مردم با تایید عفونت های ویروسی در کالیفرنیا مراقبت ويژه شنبه — تساوی رکورد جمعه به بالاترین مانند شماره.

لس آنجلس نیز ثبت شده جدید با کیفیت بالا در بستری شدن در بیمارستان در روز جمعه با 2,093 مردم گزارش بستری با تایید عفونت کروناویروس که تعداد کاهش یافته و کمتر از 2% در روز شنبه زمانی که 2,056 نفر تایید شده بود و در بیمارستان است.

در ماه ژوئن وجود دارد به طور متوسط حدود 1500 نفر از بیماران مبتلا به تایید عفونت کروناویروس در L. A. شهرستان بیمارستان.

تبلیغات

"ما شده اند به مبارزه با این ویروس برای چند ماه و من می دانم که 'COVID خستگی' بسیار واقعی چیز" باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت. "من می خواهم همه را تشویق به هوشیار باقی می ماند و همچنان به استفاده از تمام ابزار ما برای جلوگیری از انتقال ویروس است."

مقامات می گویند این افزایش در انتقال احتمالا آغاز شده و در اطراف این هفته روز یادبود و باید نسبت آن را به افراد بیشتری در تماس با یک دیگر با توجه به محل بازگشایی و بیشتر گردهمایی های اجتماعی در حال وقوع است.

در تلاش برای محدود کردن افزایش این شهرستان تا حدی نورد اقتصادی آن بازگشایی به دستور دولت است. بارها در تعدادی از استان ها از جمله لس آنجلس ساخته شد, را تعطیل دوباره ژوئن 28 و رستوران ها نیز گفت: برای جلوگیری از در شخص ناهار خوری در بسیاری از استان ها در تاریخ 1 ژوئیه.

وجود دارد در حال حاضر 31 کالیفرنیا 58 شهرستانهای شده اند که نیاز به بستن بارها و داخلی عملیات کسب و کار خاص است که نه تنها شامل ناهار خوردن در رستوران اما سینما بولینگ کوچه ها بازی های آرکید و موزه ها.

تبلیغات

سفارشات تحت تاثیر قرار بیش از 33 میلیون کالیفرنیا و یا بیش از 85 درصد از جمعیت این ایالت.

در ضمن L. A. شهردار اریک Garcetti هشدار داد که این شهرستان می تواند reimpose اجباری اقامت در خانه اگر منظور ادامه شرایط را بدتر کند.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو Wigglesworth از جنوب کالیفرنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن