کلرادو, تابستان, کوه, جشنواره های موسیقی در حال لغو سریع

مردمی در سیاره بلوگراس در طول تاریخ قرار داده و در سه تا از بزرگترین جشنواره های موسیقی در کلرادو از جمله تلور

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

مردمی در سیاره بلوگراس در طول تاریخ قرار داده و در سه تا از بزرگترین جشنواره های موسیقی در کلرادو از جمله تلورید, بلوگراس, Rocky Mountain مردمی جشنواره و RockyGrass اما هر سه در حال لغو این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

زمانی که سیاره بلوگرس اعلام کرد در ماه گذشته که 47 تلورید, بلوگراس, جشنواره بود که لغو شد, برای اولین بار, سیاره, بلوگراس, رئیس جمهور کریگ فرگوسن گفت که برنامه ریزی این جشنواره در بلوگراس در مرتع پرورش احشام در لیون از جمله RockyGrass و مردمی جشنواره نشده بود پرداخته شده است و در عین حال که او در انتظار راهنمایی از فرماندار Jared پلیس. اما در پست های اخیر در وب سایت سازمان فرگوسن اعلام کرد که لیون جشنواره لغو خواهد شد و همچنین.

"زمان آن رسیده است که به آن می گویند با صدای بلند — زمینه سیاره بلوگرس را دروغ آیش برای سال 2020 جشنواره فصل" فرگوسن نوشت. "آشکار و غیر قابل باور. چگونه ما را از دست شما. چگونه ما را از دست خودمان زمانی که ما با شما!"

در همان پست فرگوسن نوشت که سیاره بلوگرس را ارسال کردن ایمیل در مدت کوتاهی توضیح بازپرداخت سیاست است.

تلورید, بلوگراس, جشنواره لغو شد فقط برای اولین بار از تصمیم گیری های دشوار. "این ساده ترین و سخت ترین تصمیم است که سیاره بلوگرس تا به حال ساخته شده و فقط هنگامی که ما تا به حال احضار شجاعت در نهایت به اعلام به جهان جان Prine گذشت" فرگوسن نوشت ، "این کلمات پاک شده ده بار. نه آتش و نه سیل. یک اشکال.

"آن ویرانگر است که تحقق این دلیل برای وجود سیاره بلوگرس ناامن به festivarians در این زمان," او اضافه شده است. "و به مراتب ویرانگر تر برای هنرمندان به احساس هدف از روح خود باید بیان شود در یک زمان آن را بیشتر مورد نیاز. ما می دانیم که این کلمه به بیرون درز کرده و عذر خواهی ما نداشته اند اعلام عمومی در حالی که ما scurried به مکالمات شخصی با'،' آن را به یک خانواده بزرگ و مکالمات مناقصه."

در تابستان اخبار جشنواره تلورید جشنواره جاز فقط اعلام لغو جشنواره امسال است که در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشت 13 آگوست از طریق اوت 15 2021.

"این است که با ناامیدی و غم و اندوه بزرگ است که من برای تو می نویسم امروز به اعلام کند که ما تا به حال به تصمیم گیری دشوار برای به تعویق انداختن این تابستان 44 سالانه تلورید, جاز, جشنواره, مدیر اجرایی" پیتر بل گفت: در اعلام لغو. "ما جشنواره استقامت هر سال از سال 1977 از طریق بارش باران های سیل تابستان طوفانهای برف هواپیمایی اعتصاب رکود و چالش های دیگر اما در این سال تنها راه برای دیدار با چالش نگه داشتن شما — ارزش ما مخاطبان کارکنان ما و بسیاری از نوازندگان که انجام مرحله ما امن است صبر کنید تا سال آینده."

سوار جشنواره بود که قرار بود در تلورید در ماه جولای نیز اعلام کرد که در تابستان امسال این رویداد خواهد بود تحت فشار قرار دادند تا در سال آینده.

"به عنوان خوش ابدی ما منتظرش بوده ام با صبر و حوصله در امیدوار است که این جهانی همه گیر خواهد بود و تحت کنترل در اواسط ماه جولای به طوری که ما می تواند با هم در جشن سالانه تابستانی و موسیقی در کوه های تلورید" نوشت: مدیر جشنواره تاد کریل در Facebook post. "با وجود ما بیشترین امید ما می دانیم که چنین نیست و از آن زمان تا اعلام کند که ما هیچ گزینه ای به جز لغو این سال را سوار جشنواره و شروع به برنامه ریزی برای 2021. سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما خدمه هنرمندان و کارکنان است و همیشه خواهد بود اولویت اول ما."

دیگر جشنواره ها در سراسر کشور شده اند که به تعویق افتاد:

بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد آن جشنواره تا سال آینده اما برگزار مجازی جشنواره در اوایل این ماه.

بلوز از بالا, میله میله برای ماه ژوئن در زمستان در پارک خواهد شد بازگشت در ماه ژوئن 2021.

کلرادو جشنواره موسیقی مجموعه, برای Chautauqua سالن در بولدر از اواخر خرداد تا اوایل مرداد ماه لغو شد اما در حال انتقال به سمت یک نسخه مجازی از جشنواره است.

کشور جم یکی از بزرگترین جشنواره کشور در کشور نمی خواهد اتفاق می افتد در این سال در Grand Junction اما بازگشت در ماه ژوئن 2021.

جاز Aspen Snowmass را JAS ژوئن تجربه و تعطیلات آخر هفته روز کارگر شده اند به تعویق افتاد تا سال آینده.

صوتی بلوم چهار روز EDM-محور جشنواره در چاودار موکول شده است در ماه ژوئن 2021.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب