ستون: همه بهانه احمقانه برای بررسی اعدام در صحرا بالا

تنها نشانه ای از زندگی در این محل مرگ شد دختران فریاد میکشند. همه در اطراف آنها لباس پهن بود و یک توالت های قا

توسط MORVARIDEASIA در 1 تیر 1399

تنها نشانه ای از زندگی در این محل مرگ شد دختران فریاد میکشند. همه در اطراف آنها لباس پهن بود و یک توالت های قابل حمل بوی به عنوان اگر آن را تا به حال نشده است خالی در هفته اما دختران منتظر بودند با خوشحالی به آنها تضعیف پایین یک تپه پوشیده از چمن بر روی تکه مقوا پناه از بعد از ظهر سه شنبه high desert خورشید توسط سایه درختان.

مالکوم Harsch داشت اویزان از یکی از این درختان است.

در آخرین روز آوریل, San Bernardino County sheriff نمایندگان احضار شدند به یک بی خانمان اردوگاه خارج ویکتور ویل کتابخانه. Harsch شده بود صحافی تا دوست دختر خود را گفت. 38-سال-پیرمرد درگذشت و در صحنه است.

در حال حاضر من می خواهم به این باور است که اکثر آمریکایی ها دانستن وجود داشته است nonstop اعتراض به خشونت پلیس در هفته های اخیر فکر می کنم: "شما می دانید که به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند یک مجازات. شاید ما باید بررسی گردد."

تبلیغات

اما ما نیست سازمان های اجرای قانون محلی.

سان برناردینو شهرستان کلانتر در ابتدا نوشت: Harsch مرگ به عنوان یک خودکشی کرد و گفت که بازی ناپاک بود و نه مشکوک. این همان داستان L. A. شهرستان کلانتر بخش ارائه شده در مورد رابرت فولر و در عین حال یکی دیگر از سیاه شد و از حال یکی دیگر از درخت — این یکی صرف مراحل از گراش شهرستان سالن.

"خودکشی در مکان های عمومی و یا حلق آویز در یک محل عمومی است نه, uhm بی سابقه است. آنها رخ می دهد" L. A. شهرستان معاینات پزشکی-پزشکی قانونی Jonathan لوکاس اصرار داشت در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه صبح.

"و uhm من فکر می کنم در ابتدا [مکث طولانی] وجود ندارد هر گونه شواهد uhh, و یا اطلاعات است که منجر uhh ما به این باور بود که هر چیزی غیر از خودکشی, اما که بود که uhh که تغییر بسیار — من باید می گویند ما احساس کردیم بهتر است که ما باید نگاه uhm به کمی عمیق تر و با دقت فقط با توجه به تمام شرایطی که در بازی است."

تبلیغات

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا دو برابر کردن بر روی که در طول یک "انجمن گفتگو" در روز دوشنبه بعد از ظهر.

"ما در حال رفتن به پرش به یک نتیجه گیری یا عمل به یک شایعه," او گفت: pivoting به گسترش شایعات و ارائه نتیجه گیری های بی اساس در مورد فولر سلامت روان. "حقایق است که ما امروز نمی نقطه به هر چیزی غیر از خودکشی."

آیا آنها واقعا بر این باورند این ؟

این نوع توضیح است که من می خواهم انتظار از یک کلانتر در ایندیانا نمی کالیفرنیا. برای طول دهه لقب استان و مردم ایندیانا, فوتبال, من اغلب مطمئن نیستید که آیا برخی از افراد من بودند واقعا نادان و یا اینکه آیا آنها نژادپرستانه و صرفا feigning جهل در مورد چیزی که واضح به نظر می رسید — به عنوان مثال, بله, سیاه مردم آفتاب سوخته و آن را خوب به استفاده از کلمه "رنگی" دیگر. بله برای واقعی است.

تبلیغات

بنابراین من می خواستم به شنیدن آنچه که ساکنان ویکتور ویل و گراش تا به حال به می گویند. چرا من خواسته در یک ناشناس رسمی نظرسنجی آیا شما فکر می کنم سازمان های اجرای قانون محلی تلاش برای طبقه بندی این موارد به عنوان خودکشی به جای قتل?

پاسخ قابل پیش بینی بود و در عین حال هنوز هم به نحوی تعجب آور است.

در ویکتورویل من به یک زن که در این شهرستان در زمانی که تنش های نژادی در حال افزایش بود چرا که مردم سیاه و سفید در حال حرکت بودند از L. A. او استدلال که آن را آسان تر برای پلیس می گویند این یک خودکشی نسبت به "انجام کار مقاله" بررسی یک قتل.

"بیشتر معترضان نشان می دهد تا بیشتر آن را فشار پلیس به بررسی و کاری" او گفت: همانطور که مردم به انتظارنشسته بودند تا به صحبت می کنند در یک جلسه شورای شهر چند مایلی از کتابخانه که در آن سخت درگذشت.

تبلیغات

یک گروه از نوجوانان همه آنها سیاه, توافق کردند که پاسخ رسمی طراحی شده برای جلوگیری از جلب توجه به حلق آویز از یک مرد سیاه و سفید در زمانی که تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور بیش نژادی و بی عدالتی است.

"آنها آن را دوست ندارم زمانی که ما ایستاده تا برای خودمان" یکی گفت: بازگویی چگونه او تا به حال شده است به تازگی مورد آزار و اذیت توسط پلیس. اجمالی در نیم دوجین ویکتور ویل افسران glowering ما از سراسر پارکینگ, من نمی تواند کمک کند اما به توافق برسند.

یک زن اعتراف کرد او فکر می کند چه اتفاقی افتاده است به Harsch ممکن است یک خودکشی هر چند خانواده اش منتشر کرده است در بیانیه ای گفت در غیر این صورت. او سوال شد که چرا کلانتر و ویکتور ویل مقامات نیست آینده بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است با توجه به ملی فرضی است که در جریان نژاد پرستی.

"آن را مشکوک است چرا که هیچ کس در مورد آن شنیده تا پس از حلق آویز در گراش" او گفت:. "که در آن شفافیت؟"

تبلیغات

در اعتراض به برخی از 50 مایل دور در پالم دیل یک زن سفید این باورند که با فولر مرگ شاید نمایندگان در تلاش بودند برای پنهان کردن چیزی — یک پرچم نازی و یا برخی دیگر از نماد دلالت سفید برتری. به عنوان ما صحبت می کرد و سیاه و فرد پس از فرد سیاه و سفید کردم تا دریچه در مورد این شهر تثبیت نژادپرستی در مؤتلفه پرچم و نژادی تهمت.

"حتی اگر آن درست بود آنچه آنها می گویند," او گفت: از بیانوبا و معاونان او "چرا کسی اینجا به آنها اعتقاد دارید؟" و این بود که قبل از معاونان کشته فولر نیمه برادر Terron Boone در طول ضربات پنالتی در بعد از ظهر چهارشنبه در رسمند دیگر بالا کویر جامعه در حدود 20 مایلی شمال پالم دیل.

روز سه شنبه یک جوان سیاه به من گفت که او بود در همه شگفت زده در مورد چگونه این گروه تا به حال به کار گرفته فولر مرگ است. دوست خود به توافق رسیدند.

"پلیس فکر آنها فقط می تواند رفت و برگشت آن را زیر فرش مانند مالکوم" او گفت:. "آنها فکر نمی کنم هر کسی اطلاع می دهد."

تبلیغات

من پرسید که آیا آن را ممکن است نمایندگان ممکن است را ساخته اند اتصال به مجازات. من به ارمغان آورد — مسلما halfheartedly — چهار معلمان در Summerwind مدرسه ابتدایی که قرار شد در مرخصی سال گذشته پس از یک عکس از آنها را خندان و برگزاری یک طناب دار به ظاهر در رسانه های اجتماعی. یک بررسی رسمی یافت می شود آنها تا به حال هیچ دانش از نفرت نژادی طناب دار نماد.

"آنها می دانستند" دوستان گفت تقریبا هماهنگ است.

در پایان از عموم مردم احتمالا هرگز با اطمینان می دانیم چرا هر دو کلانتر بخش سن برناردینو و لس آنجلس سعی در نزدیک هر دو مورد به عنوان خودکشی — حتی با موازی تحقیقات اف بی آی و وزارت امور خارجه Atty. ژنرال خاویر بکررا ، اما آنچه پرواضح است که آن را واقعا مهم نیست.

وجود مشکلات بزرگ در کالیفرنیا بالا کویر آنهایی که رقیب آن در بخش هایی از غرب و جنوب.

تبلیغات

آن تنها پنج سال پیش بود که در لس آنجلس مستقر با وزارت دادگستری ایالات متحده بیش از اتهامات که نمایندگان به طور سیستماتیک مورد آزار و اذیت و تبعیض علیه سیاهان و لاتین در پالم دیل از جمله با سبک نظامی نوردد از دولت فدرال یارانه بخش 8 مسکن.

جای تعجب نیست وقتی که می آید به ترافیک متوقف می شود دهها همچنین چیزی که — و من فقط spitballing در اینجا — ممکن است یکی از دلایلی تا چند سیاه مردان و زنان می خواهند برای تبدیل شدن به نمایندگان و گشت صحرا بالا. بیانوبا شکایت در مورد این چیزی که بسیار در دوشنبه هنگامی که یک ساکن گراش به نام به جامعه مکالمه را فشار دهید او در مورد عدم تنوع در نیروی.

این یک افتضاح چرخه نژادپرستی نظاممند است که باعث شده است تا به جایی که ما امروز.

هر دو گروه اگر کلانترها را باور کرده اند نمایندگان که آنقدر نادان است که آنها می توانید ببینید که چرا یک مرد سیاه و سفید حلق آویز از یک درخت خواهد بود شواهد به اندازه کافی برای شروع یک قتل بررسی است.

و یا اگر ما به این باور ساکنان ما نمایندگان که معتقدند سیاه زندگی مصرفی. و از آنجا که هیچ کس متوجه خواهد شد که آنها از بین رفته اند چرا صرف پول و انرژی بررسی یک قتل ممکن است که تنها rile تا مردم سیاه و سفید و احتمالا درخشش نور در دیرینه نژادپرستانه شیوه?

تبلیغات

جای تعجب نیست که مردم در روز سه شنبه در اعتراض خواستار شدند گراش یک "غروب شهر" — چیز دیگری من شنیده ام پس روز من در ایندیانا است.

"برادران و خواهران من نمی تواند خارج پس از تاریک" یک زن التماس کرد به میکروفون در سراسر شهرستان سالن. "ما در یک جنگ منطقه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب