کورسیکانا بن Pisano به نظر می رسد درون

در دنور indie-rock band کورسیکانا آخرین مجرد "تاج گل" خواننده گروه بن Pisano و شخصی می شود. "این آهنگ نزدیک تر

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

در دنور indie-rock band کورسیکانا آخرین مجرد "تاج گل" خواننده گروه بن Pisano و شخصی می شود.

"این آهنگ نزدیک ترین من تا کنون بوده است فقط به نوشتن در یک مجله و توزیع است که به کسی" Pisano می گوید. "این قطعا مانند افکار آینده مستقیما از خود من سر چیزهایی که من لزوما حتی بیان شده را با صدای بلند به دوستان قبل از."

این آهنگ در مورد یک فرد به او نزدیک بود که شروع به گفتن چیز افتضاح.

"که همیشه نوع یک چیز سخت به روند وقتی کسی شما هنوز هم ممکن است حتی بسیاری از عشق برای شروع به چرخش در جهت مخالف" او می گوید. "من می خواستم برای مقابله با آن, و من می خواستم برای مقابله با این نوع از تروما و چگونه این روابط به هویت و حتی در برخی موارد از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از آن است."

هنگام سرودن "تاج گل" او می خواست به احساسات و افکار خود را بدون هر گونه توجه به شنونده. او نمی خواست برای برگزاری هر کسی دست با آهنگ و یا می گویند "خوب این است که دقیقا آنچه که من صحبت کردن در مورد و به همین دلیل شما باید مراقبت.

"من نمی گویم که با هر وسیله آن می ایستد تا به آن Sufjan Stevens آلبوم کری و لاول است یک مثال از آنچه من نوعی تلاش برای انجام با آن به این معنا است که رکورد بسیار است فقط در احساس" او توضیح می دهد

در کورسی قبلی تلاش Pisano نوشته بود این شعر. اما "تاج گل" که در آن گروه شروع به کار در حدود یک سال پیش برای اولین بار از این گروه آهنگ ها نوشت مشترک.

Pisano که با حضور برخی از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و اهدا به سازمان های مرتبط می گوید: این گروه اهدا همه ژوئن درآمد حاصل از این آهنگ به سند چشم انداز جمعی, یک سازمان است که "معتقد است که در آینده ای که در آن همه مردم سیاه و سفید باید استقلال ایمنی جامعه به رهبری, و ما در حال ارتباط درون اکوسیستم های ما" با توجه به وب سایت سازمان.

Pisano می گوید: او "در تلاش بهتر از آنچه به نظر می رسد بی دست و پا و در بدترین حالت فقط از نوع تن-ناشنوا وضعیت با انتشار این موسیقی های جدید در حالی که چیزی واقعا مهم و جدی بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن