COVID-19 شیوع گزارش شده در تگزاس فدرال پزشکی زندان

فورت ورث (AP) — بیش از 500 زنان در فدرال پزشکی زندان در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus در یکی از بزرگترین

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

فورت ورث (AP) — بیش از 500 زنان در فدرال پزشکی زندان در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus در یکی از بزرگترین تایید شیوع بیماری در زندان فدرال اداره زندانها گفت.

تعداد موارد تایید شده در مرکز پزشکی فدرال-Carswell در فورت ورث شروع به پریدن کرد به 509 روز دوشنبه تنها یک روز پس از اداره زندانها گزارش شده است که 200 نفر از زنان وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تنها زندان فدرال در سیگویل نیز واقع در دالاس-فورت وورث منطقه تا به حال بیشتر آلوده زندانیان با 1,132 موارد از دوشنبه.

"ما مانند یک دسته کامل از همستر در قفس تعقیب خود ما دم" گفت: Carswell اهل بیت Holli چاپمن.

سه هفته پیش در این زندان گزارش شده بود تنها سه مورد تأیید این ویروس در میان زندانیان. یک زندانی Andrea دایره خرس درگذشت در ماه آوریل است. در جولای 12, 69 ساله ساندرا Kincaid شد زن دوم به مرگ وجود دارد از ویروس.

FMC-Carswell دارای زندانیان زن با پزشکی و مسائل مربوط به سلامت روان. آن را در حال حاضر 1,357 زندانیان. از ماه آوریل بسیاری از زندانیان را به این روزنامه گفت: آنها نگران بودند که این ویروس می تواند از طریق زندان است.

یکی از زندانیان که آزمایش مثبت برای ویروس واقعیت است برنده سابق دولت پیمانکار که در حال گذراندن پنج سال حبس و پس از او التماس کرد گناه را به پستی یک گزارش طبقه بندی شده به یک سازمان خبری.

Carswell دولت به کارگردانی سوالات به اداره زندانها. این سازمان در بیانیه ای گفت که در آن است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ویروس' گسترش یافته است.

"همانطور که با هر نوع وضعیت اضطراری ما با دقت ارزیابی چگونه به بهترین اطمینان از ایمنی کارکنان و زندانیان و" آژانس گفت. "همه امکانات ما در حال اجرای BOP راهنمایی در کاهش گسترش COVID-19."

در هفته گذشته چند زنان در Carswell گفت: Star-Telegram که امکانات کافی ندارند مطابق با اصول بهداشتی لوازم یا تجهیزات حفاظتی. این زن نیز اشاره کرد که سلول های هستند که فورا تمیز کسی که پس از آزمایش مثبت است. اهل بیت ساندرا شانه گفت: تشک مورد استفاده توسط زنانی که تست مثبت در حال انباشت اشیاء بدست آمده در یک اتاق تلویزیون.

"ما احساس می کنیم در واقع رها شده," او گفت:. "(افسران) می گویند آنها در حال انجام همه این مسائل برای ما که آنها را در اینجا با ما. اما آنها نه آنهایی که در 24 ساعت قرنطینه در سمت چپ 6-توسط-6 همراه با سه نفر دیگر با 10 دقیقه دوش 10 دقیقه به روی تلفن و یا ایمیل به برقراری ارتباط با خانواده خود را."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب