COVID-19: پلیس در دفاع از تماس غیر ماسک استفاده کنندگان "خودخواه حرامزاده"

در طول یک ماه جولای 14 کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی Coloradans در مورد جریان مبارزه با COVID-19 فرماندار Jare

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

در طول یک ماه جولای 14 کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی Coloradans در مورد جریان مبارزه با COVID-19 فرماندار Jared پلیس در دفاع از خود خصوصیات افرادی که نمی پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان "خودخواه حرامزاده" در اخیر Facebook post.

پلیس اشاره کرد که او شده است هل دادن پیام با توجه به اهمیت صورت پوشش "در بسیاری از راه های مختلف از طریق رسانه های اجتماعی — طنز راه های, قوی, راه های علمی-اطلاعات راه هل دادن مطالعات — از آنجا که مردم را در تصمیم گیری های خود را در راه های مختلف."

در آغاز صحبت خود را پلیس اشاره کرد که او فقط امضا تعدادی از مهم قانونی اقدامات مربوط به خرید اینترنتی از این رمان coronavirus برخورد با افراد مانند بودجه امداد, اجاره, وام مسکن و آب و برق لایحه کمک کوچک-پشتیبانی کسب و کار و پرداخت مرخصی استعلاجی برای هر Coloradan از جمله کسانی است که آیا دریافت این سود را از طریق کارفرمایان خود را به خاطر آنها طبقه بندی شده به عنوان پیمانکاران مستقل. "کسی که هر نشانه باید به کار" او تاکید کرد. "این می تواند سرد, اما آن را نیز می تواند COVID-19."

بعد پلیس آشکار آخرین ویروس ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست: 37,686 موارد مثبت از جمله 444 تشخیص جدید امروز, در علاوه بر این به 1,589 مرگ و میر است که در آن COVID-19 مستقیم باعث از 1,700 که این بیماری در حال حاضر. علاوه بر این موارد افزایش یافته است در دوازده گذشته چهارده روز بستری شدن در بیمارستان انعکاس این سناریو برای یازده روز طول دو هفته گذشته. در حال حاضر 252 بیماران یا مراقبت های ویژه یا غیر ICU تنظیمات با عفونت است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"موارد رشد آهسته اما مداوم و اشتباه در روند" پلیس گفت:. "ما می خواهیم آنها را کاهش آرامی اما به طور مداوم." چه Coloradans در حال انجام "است اما نه کاملا به اندازه کافی خوب," او توضیح داد — و او پیشنهاد کرد که برای پهن کردن منحنی ساکنان نیاز به تمرکز و حتی سخت تر در پوشیدن ماسک در کاهش تعداد آنها از تعاملات اجتماعی باقی مانده شش فوت از دیگران و شستن دست و حتی بیشتر.

اگر چنین نیست, گرفته, وی ادامه داد, کلرادو, باد می تواند در شرایط مشابه در تگزاس که "تا به حال یک سطح دوره پس از یک دوره رشد نمایی در اوایل ماه ژوئن است که اجازه نمی دهد تا. که تغییر شدید اتفاق می افتد در اینجا فقط در یک ماده از چند هفته اگر ما اجازه دهید. نشان می دهد که چگونه به سرعت همه چیز می تواند تغییر لحظه ای که ما اجازه پایین گارد ما." این یکشنبه گذشته وی با اشاره به هوستون کرونیکل's اگهی بخش بود 43 صفحه — "و ما نمی خواهیم این دنور پست یا Colorado Springs Gazette به اجرا در هر آخر هفته 43-صفحه اگهی بخش فقط برای گرفتن تا با تمام کسانی که درگذشت در طول هفته است."

کلید کلرادو موفقیت در برابر COVID-19 به "چیزهای ساده" راست او پیشنهاد کرد — و به همین دلیل او سعی بسیاری از روش های مختلف در Facebook و جاهای دیگر را تشویق به استفاده از ماسک است. با برخی از او به دادگاه تجدید نظر به مردمی' میهن پرستی. با دیگران او تابیده نور روی مطالعات جدید نشان می دهد که صورت پوشش نه تنها کاهش امکان از افراد بدون علامت گسترش این ویروس, اما نیز ارائه حفاظت بیشتر برای پوشنده لباس از تصور می شد یک یا دو ماه پیش.

در طول پس از آن پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران پلیس کاهش یافته است به استناد معیار خاص که باعث عقبگرد از بازگشایی پروتکل های وعده داده است که دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای سرعت بخشیدن به تحویل خود را COVID-19 نتایج آزمون میان slowdowns در شرکت های ملی مربوط به تقاضا در خونتان متحده تخمین زده می شود که دستورالعمل برای بازگشایی مدرسه از کلرادو وزارت آموزش و پرورش خواهد بود ساخته شده در روز اخراج به عنوان غیر عملی ایده ساخت بازدید کنندگان از کشورهای دیگر قرنطینه قبل از ورود کلرادو. او همچنین برگزار ثابت در زمان انتخاب به موضوع و یک ایالت ماسک-استفاده از دستور — هر چند او اذعان کرد که این گزینه همچنان روی میز است. علاوه بر این وی با بیان این سطح از درک و توجه به افرادی که ماسک سفارشات به عنوان متخلف در آزادی خود را.

"این یکی از سخت به مبارزه با" او اذعان کرد. "مانند بسیاری از Coloradans به اعتقاد من در بدن استقلال. من معتقدم که مردم باید در انتخاب خود را" — به همین دلیل است که او به تازگی تقبیح گزارش می دهد که چین مجبور است برخی از اعضای جمعیت اقلیت به سقط جنین در برابر خود خواهد شد. اما او گفت: "دلیل این موضوع این است که پیچیده تر است که بسیار مورد فقط حقوق خود را. آن را نیز در مورد حفاظت از حق زندگی کسانی که تحت تاثیر تصمیمات خود را" به معنی افرادی که ممکن است گرفتن ویروس و مرگ چون کسی که تصمیم به ترک خود بینی و دهان کشف شده است.

به عنوان یک نتیجه, پلیس نمایش داده می شود هیچ پشیمانی در مورد که "خودخواه حرامزاده" پست. پس از همه, او پیشنهاد برخی از مردم بهترین پاسخ به "اظهارات بی پرده."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب