COVID-19: خوشه در عمده, کلرادو, شهرستان و پاسخ

در طول یک ماه جولای 14 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 بحران فرماندار Jared پلیس هشدار داد که اگر ساکنان نمی

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

در طول یک ماه جولای 14 کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 بحران فرماندار Jared پلیس هشدار داد که اگر ساکنان نمی کوشش های خود را به دنبال عمومی-بهداشت دستورالعمل های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کلرادو را تجربه نوعی از رشد نمایی در موارد و بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا.

این هشدارها اکو در سه عمده, کلرادو, شهرستان Jefferson بولدر و ال پاسو — که در آن مثبت نرخ صعود در ماه ژوئیه. اما county پاسخ متفاوت است.

Jefferson County در حال حاضر صادر اورژانس را که نیاز به همه ساکنان به پوشیدن صورت پوشش ، در بولدر کانتی که در حال حاضر برخی از دولت دقیقترین ماسک مقررات مقامات بالا بردن سطح هشدار در مورد جامعه قابل توجهی گسترش یافته است. و در حالی که El Paso County بدون نیاز به ماسک استفاده شهرستانها مختلف در آن از جمله فوق العاده محافظه کار Colorado Springs با توجه به اتخاذ قوانین است.

در اینجا آخرین تجمعی COVID-19 ارقام برای Jefferson County:

موارد: 3,118
مرگ و میر: 217
تا کنون در بیمارستان بستری: 444
در حال حاضر در بیمارستان بستری: 14
بهبود: 2,660

این شهرستان را مورد صفحه خلاصه را فراهم می کند برخی از دولت دقیق ترین اطلاعات عمومی در مورد روند روزانه. تا کنون Jeffco اوج تاریخ مارس 23, که لیست 65 بازیافت موارد و سیزده مرگ و میر آن روز. هر دو متریک غوطه ور در هفته است که به دنبال تنها به افزایش دوباره این ماه است. برای جولای 9, مقامات تعداد 36 عفونی موارد 13 مورد بهبود و یکی از بستری شدن در بیمارستان. در جولای 13, وجود دارد, 31 عفونی موارد یک مورد بهبود و دو مرگ.

Jefferson County بهداشت عمومی ارائه می دهد اطلاعات بیشتر. در طول هفته 14 ژوئن شهرستان ثبت نام 76 نفر کمترین تعداد از آغاز ماه مارس است. اما مقدار بیش از سه برابر این هفته از جولای 5 که صدر در 230 مورد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با این تحولات نگران کننده در ذهن JCPH صادر اضطراری بهداشت عمومی به منظور موثر در 5 بعد از ظهر جولای 14, که نیاز به هر Jeffco ساکن به پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش در تنظیمات عمومی که قادر به حفظ اجتماعی فاصله حداقل شش فوت از دیگران است.

"به عنوان موارد شروع به افزایش به شدت در سراسر منطقه مترو دنور و در جفرسون کانتی ما به دنبال ابزار ما برای جلوگیری از این موج است که اتفاق می افتد در دیگر نقاط کشور از جمله مرز متحده از اتفاق می افتد در اینجا" اشاره کرد JCPH مدیر اجرایی دکتر مارک B. Johnson در بیانیه ای اعلام کرد ، "در حالی که ما همواره به شدت ما را تشویق ساکنان به سایش پوشش صورت ما در حال پیوستن به دیگران در منطقه مترو دنور به آن را یک گام بیشتر و آنها را اجباری است."

در آن به طور منظم جلسه برنامه ریزی شده در جولای 21, Jefferson County هیئت مدیره بهداشت و درمان را تعیین خواهد کرد که آیا این منظور باید اصلاح یا افزایش یافته است.

بازگشت در اواسط ماه ژوئن بولدر شهرستان توضیح داد: یک مورد-تعداد جهش با اشاره به روز یادبود bashes و در اواخر مارس فارغ التحصیلی ، اما این عوامل نمی توضیح جدید 25 موارد محاسبه شده در جولای 13 — بسیاری از آنجایی که اوج یک ماه پیش. و این دور کمتر از یک چهارم از کسانی که تست مثبت شد و دانشجویان است.

در اینجا تجمعی COVID-19 آمار برای بولدر شهرستان به عنوان ژوئیه 14:

تست مثبت در نظر گرفته و یا احتمالی برای COVID-19 به تاریخ: 1,572 فتح کند گرفته شد
بستری با توجه به COVID-19 به تاریخ: 178
بهبود: 617
بیماری تحقیقات در حال حاضر در حال پیشرفت: 113
مرحوم با COVID-19: 74

با توجه به Boulder County, داده, در جولای 12 وجود 13 مورد جدید, 25 روز بعد و نه در جولای 14. و حتی به عنوان اعداد نوسان بنابراین آیا ممکن است توضیح برای را افزایش می دهد. "انتقال به نظر می رسد محدود فرد به فرد و در جامعه اما ساکنان نیز در گزارش اخیر سفر خارج از دولت و به کلرادو کوه جوامع در طول مصاحبه های خود با ما بیماری محققان می گوید:" امیلی Payne داده اپیدمیولوژی برای Boulder County, بهداشت عمومی, در بیانیه ای.

می افزاید: کارول Helwig یک BCPH بیماری مسری کنترل مدیر برنامه: "ما شاهد یک انفجار از موارد جدید در بسیاری از کشورهای اطراف کلرادو. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از عقب رفتن هر یک از ما نیاز به انجام آنچه که ما می توانید: خانه بمانند اگر شما می توانید و اگر شما باید بیرون بروید لطفا بسیار سخت کوش در مورد اجتماعی فاصله پوشیدن چهره و پوشش و شستن دست های خود را."

این سناریو در El Paso County است و حتی بدتر از در بولدر و شهرستان Jefferson. در اواخر ماه مه ما خال خال تعداد کمی از مردم در مرکز شهر کلرادو اسپرینگز با پوشیدن ماسک و تا اواسط ماه ژوئن جامعه در حال تبدیل شدن به یکی از ایالت های ویروسی نقاط داغ. علاوه بر این شهرستان نیست به رها کردن این رسوا وضعیت به عنوان نشان داده شده توسط این, El Paso County Health, گرافیک, نمایش بروز مثبت COVID-19 مورد در هر 100,000 ساکنان در بالاترین نقطه به تاریخ.

در اینجا جولای 14 ارقام رمان coronavirus در El Paso County:

3,224 موارد
355 بستری شدن در بیمارستان
مرگ و میر 118
2,306 بهبود

به صورت روزانه روند 124 موارد جدید در جولای 9 تنظیم یک رکورد برای El Paso County, اگر چه در مجموع باید seesawed از وجود دارد: 75 در جولای 10, 62 در جولای 11, 46 در جولای 12, 68 در جولای 13 و 15 در 14 ژوئیه (اما این به نظر می رسد بخشی از کل).

نوسانات قطعا مورد توجه El Paso County مقامات شاهد یک هشدار تحویل در ژوئیه 14 شهرستان در کمیسیون جلسه: باید این تعداد موفق به متوسط بیش از چهارده روز دولت واریانس است که اجازه باز کردن رستوران ها و کلیساها و بیشتر ممکن است خارج شود.

و در پاسخ به تعداد رو به رشد از موارد حداقل پنج عضو از کلرادو اسپرینگز شورای شهر گزارش با توجه به برخی از نوع ماسک مورد نیاز است.

وجود دارد هیچ گفتن چه چنین فرمان را بیش از در کلرادو اسپرینگز که در آن صورت پوشش شده اند کاملا سیاسی شده است. اما این یکی است که حتی بر روی میز است نشانه ای از چقدر زمین از دست داده است و در مبارزه با COVID-19.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن