COVID-19: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما شکایت در مورد دنور بدنسازی ایمنی

دیرین حامی باغ کوهستانی 24 ساعت تناسب اندام در 4800 غرب خیابان 38 هیجان زده شد که شاخه ای اجازه داده شد برای ب

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

دیرین حامی باغ کوهستانی 24 ساعت تناسب اندام در 4800 غرب خیابان 38 هیجان زده شد که شاخه ای اجازه داده شد برای بازگشایی پس از اقامت در خانه سفارش در کلرادو برداشته شد. اما شور و هیجان خود را بیش از به کار کردن دوباره در یکی از مکان های مورد علاقه به سرعت جایگزین اضطراب بیش از آنچه که او را دیدم به عنوان یک محیط نا امن. وزن اتاق در طبقه دوم این مرکز به طور جدی به سر می برند او فکر کرد که با آنچه که او تخمین زده می شود که نزدیک به یک صد نفر ورزش بسیار نزدیک تر از شش فوت جدا از یکدیگر — بسیاری از آنها شانه به شانه او متوجه شده — با چند پوشیدن ماسک.

اما کسی به این وضعیت ثابت می شود سخت تر از یک سری از چمباتمه زدن میله برای مشتری که ما نمی نامگذاری در صورت درخواست. او می گوید او می خواهم ساخته شده چندین شکایت به شهر اما بخش مسئول نظارت بر بدنسازی ایمنی تا به حال هیچ سابقه ای از آنها در هنگام تماس با Westword. در ضمن 24 ساعت تناسب اندام اصرار دارد که آن را از نزدیک زیر تمام الزامات ایمنی در دنور است که متفاوت از آن تحمیل شده بر دولت به عنوان یک کل — هر چند هر دو مجموعه از قوانین و مقررات اجازه می دهد تا ورزشگاه را برانگیخت برای رفتن ماسک-رایگان هنگامی که پمپاژ آهن است.

ایالتی کلرادو مشترک مرکز اطلاعات است که دست زدن به ارتباطات برای گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در طول همه گیر تشریح فرایند است که مردم باید در استفاده از زمانی که افزایش نگرانی های بهداشتی در مورد شیوه های کسب و کار در طول بیماری همه گیر. "توصیه ما این است که ساکنان باید تماس خود را محلی بهداشت عمومی آژانس برای گزارش هر گونه بالقوه نقض سفارش" یک سخنگوی یادداشت ها.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مقررات مربوط به ورزشگاه در دولت آخرین بهداشت عمومی منظور می خواند: "سالن های ورزشی و مراکز تفریحی و استخرهای سرپوشیده و ممکن است در 25 درصد ظرفیت به بیش از 50 مراجعان هر کدام که کمتر است, در هر اتاق نگهداری شش پا فاصله. های تجهیزات دلسرد و تجهیزات باید تمیز و ضد عفونی بین استفاده می کند." در ضمن CDPHE شخصی-تفریح و سرگرمی ارشاد توصیه می کند "بسته کردن یک سری از قالبهای برای ترویج فیزیکی فاصله و کاهش تجمعات در دستشویی و دوش و رختکن" و همچنین تشویق "کارکنان و مراجعان [به] سایش پوشش صورت زمانی که آنها می توانید انجام دهید تا با خیال راحت."

همه چیز کمی متفاوت در مسیر بالا شهر, یادداشت تمی افروزی یک متخصص ارتباطات برای دنور بهداشت عمومی و محیط زیست است. از طریق ایمیل به شب زنده داری اشاره می کند که "این شهرستان و شهرستان دنور اعطا شد واریانس برای فضاهای داخلی از جمله ورزشگاه. برای تمام فضاهای داخلی به منظور رسیدن به شش فوت فاصله از حد مجاز است که 50 درصد از ارسال شده اشغال کد حصول اطمینان از حداقل 28 فوت مربع برای هر نفر به بیش از بیش از پنجاه نفر جمع آوری شده در یک محدود فضای سرپوشیده در هر زمان داده شده. این اجازه می دهد برای به ورزشگاه 50 درصد ظرفیت به جای 25 درصد ظرفیت است." او اضافه می کند که "کاربران ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها به طور فعال در حال کار کردن: ورود و خروج از ساختمان با استفاده از دستشویی در حال حرکت از یک تمرین به منطقه دیگر و از زمانی که در مناطق رایج است."

در حال حاضر به ظلم آشکار DDPHE دریافت بین 90 و 100 شکایت در هر هفته در مورد ایمنی در کسب و کارهای مختلف در دنور. هفده کارکنان و پاسخگویی به شکایات در طول دوره از یک هفته و با وجود حجم بالای شکایت از جمله چهارده به طور خاص مربوط به ورزشگاه پس از ژوئن 1 پاسخ بار تغییر کرده است. در کلمات "این تیم قادر به شروع فرآیند پاسخ در عرض 24 ساعت پس از دریافت شکایت."

با این حال او اشاره می کند "ما نه دریافت هر گونه شکایت در مورد 24 ساعت تناسب اندام در 4600 غرب 38th خیابان. ما محقق که وارد این اطلاعات خواهد بود که فرد به دنبال این و او می گوید او صحبت نمی کنم به کسی مربوط این مرکز است. بنابراین او کمی بهت زده در مورد کسی که این اقامت به صحبت کرد."

پاسخ این است که یک کارمند در دنور 311 مرکز کمک. مشتری ارائه Westword با دریافت از مرکز مستند اولین تماس در ژوئن 22, و او می گوید: او ساخته شده دو اضافی تماس — اما هر بار تلاش ساخته شده بود به او انتقال به مناسب بخش خط مشغول بود باعث او را به نگرانی که از او شکایت شده و از درجه اعتبار ساقط است که قطعا به نظر می رسد در این مورد.

او همچنین خطاب به کارکنان در ورزشگاه در مورد نگرانی های خود را و ارائه تفسیر به 24 ساعت تناسب اندام از طریق آن مشتری آنلاین-خدمات پورتال. پاسخ او را دریافت و به اشتراک گذاشته شده با Westword از دومی است boilerplate بیانیه درخواست اگر او می خواهم برای لغو عضویت خود.

ما کمی خوشبخت. کارن Bakula ارشد مدیریت روابط عمومی به صورت 24 ساعته تناسب اندام در سطح شرکت ها نشان می دهد از طریق ایمیل است که "شاید وجود unfamiliarity محلی بهداشت عمومی آژانس دستورالعمل ها و حکم. ... شهرستان دنور یک ماسک را نگاه نمی کند نیاز به در حالی که کار کردن. ... علاوه بر این, the Denver County آژانس بهداشت عمومی اغلب پرسیده شده سوال میگوید: "صاحب کسب و کار مسئول است برای دیدن که دنور منظور مشاهده شده است در محل کسب و کار اگر چه یک صاحب کسب و کار به طور مستقیم مسئول رعایت و یا اجرای فراتر از آن است.'"

Bakula مدعی است که "همه اعضای تیم ما در باشگاه های ما مطابق با سفارش به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در علاوه بر این به درخواست اعضای باشگاه انجام این کار نیز هست. با توجه به تایید ما اسناد و مدارک در باشگاه فعالیت از جمله باغ کوهستانی باشگاه ما در حال پیوستن به تمام آژانس بهداشت عمومی دستورالعمل. ... باشگاه ما عضو سیستم رزرو و بهداشت و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی برای تجدید باشگاه تجربه اطمینان می دهم که ما به ملاقات و تجاوز (دومی در اکثر موارد) محلی بهداشت عمومی آژانس دستورالعمل و حکم برای تناسب اندام صنعت کسب و کار. تمرین باشگاه, عضو, نتایج نظر سنجی به ما 4.5 از 5 علائم برای بیش از در باشگاه سلامت و ایمنی و استانداردهای بهداشت و ایجاد یک تجربه استقبال برای اعضای."

هیچ یک از این اطمینان جلب رضایت مشتری است. در حالی که او فکر می کند این امکان وجود دارد که ورزشگاه محدود کردن ظرفیت به 100 نفر او می گوید که در طول سفرهای اخیر تنها تعداد انگشت شماری از مردم در سطح پایین تر که در آن تردمیل قرار دارد, قرار دادن کنون بیش از پنجاه نفر در طبقه بالا اتاق وزن, جایی که آنها در مجاورت بسیار نزدیک. او امیدوار است کسی که با شهر متوقف می شود برای دیدن آنچه که او بدان معنی است.

اگر پیام خود را همیشه در حال فرار از برزخ است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن