DC رئیس پلیس تماس شورا defunding تلاش یک 'زانو حرکت تند و سریع واکنش'

رئیس پلیس پیتر Newsham در یک کنفرانس مطبوعاتی. در سمت چپ سی شهردار موریل Bowser خود. (AP Photo/Jacquelyn مارتی

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399
رئیس پلیس پیتر Newsham در یک کنفرانس مطبوعاتی. در سمت چپ سی شهردار موریل Bowser خود. (AP Photo/Jacquelyn مارتین)

سی رئیس پلیس صحبت منحصرا به fardia electronics گفت: این ایده از کاهش اندازه زور "به نظر نمی رسد به ایجاد حس مشترک" در دفاع از بیانیه اخیر است که افسران شده اند "به طور کامل رها شده" توسط d. C. شورای اسلامی و خواست عمومی برای پشتیبانی در این زمینه است.

در روز پنج شنبه شورای امنیت قضایی و امنیت عمومی کمیته دیدار خواهد کرد و علامت تا شهردار موریل Bowser پیشنهاد بودجه برای ایمنی برای سال مالی آینده.

رئیس پلیس پیتر Newsham ابراز ترس خود را روز دوشنبه در بخش بودجه در حال حاضر به دنبال در یک 7 میلیون دلار کاهش به دلیل این شهر هزینه و درآمد از دست رفته از coronavirus همه گیر خواهد رنج می برند کاهش بیشتر.

"آنچه به نظر نمی رسد به ایجاد حس مشترک به من است به منظور کاهش حجم از اداره پلیس. که در اثر آن چیزی است که رئیس قوه قضائیه کمیته توصیه است که ما انجام می دهیم. بنابراین من با آن مخالف موضع ... من فکر می کنم که افرادی که به همان اندازه باید نگران رسیدن و بیان دیدگاه های خود به شورای" Newsham گفت.

رئیس اتحاد butted سر در سال های اخیر جلسات با کمیته صندلی چارلز آلن (D-بخش 6) که می توانید تغییر دهید Bowser پیشنهاد امنیت عمومی و بودجه پیشنهاد کرده است یک آزادسازي بخش در حمایت از جابجایی منابع جایگزین جامعه برنامه های ایمنی.

شهردار بودجه در حال حاضر $714,000 میله میله برای خشونت وقفه و یکی دیگر از $610,000 اختصاص داده شده برای این شهرستان را اشتغال مسیر برنامه است.

"من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم با دقت و ملاحظه قبل از ما انجام صحیح سیاسی زانو حرکت تند و سریع واکنش به آنچه در دیگر نقاط کشور و ناگهان همه از یک کوچک به اندازه ما اداره پلیس. این که چگونه من احساس" Newsham گفت.

آلن پاسخ داد در بیانیه ای که گفت:, در بخش:

ما حرکت رو به جلو همراه با یک پاسخگو و مسئول بودجه و همچنان به جستجو برای راه هایی برای پایان دادن به نژاد پرستی و نژادی و بی عدالتی. این امر می تواند خوب به رئیس اداره پلیس شهری بود صدای در که گفتگو به نمایندگی از سوگند افسران او منجر می شود اما لازم نیست.

شهردار علنا خواسته سی شورا به عجله به اورژانس قانون دائمی و اجازه می دهد تا زمان را به شنیدن از کارشناسان و ذینفعان در مورد پتانسیل برای پیامدهای پیش بینی نشده در سازماندهی پلیس اصلاحات.

رئیس اتحادیه: 'ما pariahs'

"این اتحادیه و دیگر افرادی که در حمایت پلیس در حال مرتب کردن بر اساس از کوبیدن بر درب خود گفت:" صبر این کار را انجام نمی " آنها مدعی هستند این یک اورژانس و آن را به انجام حق دور. اما این تغییرات گسترده که در اثر موج دار شدن همه بیش از اجرای قانون در شهر ... و هیچ کس می خواهد به گوش دادن به ما به خاطر ما pariahs در این وضعیت گفت:" گرگوری Pemberton صندلی از سی پلیس اتحادیه.

اداره پلیس دارای یک مشکل اساسی در استخدام و حفظ افسران: این بخش معمولا از دست می دهد 100 تا 200 افسران از یک سال به شغل جدید و یا بازنشستگی. این سی پلیس و بودجه 7 میلیون دلار از دست داد به کروناویروس پاسخ بدان معنی است که این گروه نمی توانند برای استخدام در شش ماه اول از آن بودجه جدید چرخه Newsham گفت.

هفته گذشته پلیس اتحادیه انجام یک نظرسنجی که 71 درصد از 600 افسران نظرسنجی را ترک گروه اگر موقت قانون دائمی شد.

"شما در حال گرفتن یک نظرسنجی در حرارت لحظه ای هنگامی که شما بسیاری از سرخوردگی" Newsham گفت. "پلیس احساس کمی جنبهی نه تنها در اینجا بلکه در سراسر کشور است. پس از آن من جای تعجب نیست برای دیدن است که انسان که مرتکب شده اند جان خود را برای امنیت عمومی واکنش نشان می دهند با این نوع پاسخ."

"در حال حاضر یا نه که 71 درصد متورم است زیرا افسران عصبانی هستند و یا افسران ناراحت هستند با این شهر و این بود که راه خود را از نزنی من مطمئن هستم که تعداد ساخته شده است به وجود" Pemberton گفت. "اما اجازه دهید فقط می گویند آن را 71%; بیایید می گویند آن را 10% [از تقریبا 4000 عضو نیروی]. که 400 افسران که در حال خروج از اداره به منظور کوتاه. این تعداد خواهد انتقادی مانع توانایی ما برای انجام کار ما است."

برخی از اصلاحات در محل

کشتار مردم توسط ماموران پلیس اتحاد شوراهای شهر در سراسر کشور با توجه به اصلاحات به ادارات پلیس. Newsham گفت: بسیاری از آنها در حال حاضر سیاست در سی

منطقه فاقد تنها یکی از 8 نمی توانید صبر کنید کمپین استفاده-از-نیروی سیاست محدودیت این ادعا را کاهش می دهد, قتل توسط پلیس و موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

سی تنها هنوز به ممنوعیت افسران از تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه. این منطقه در حال حاضر ممنوعیت chokeholds نیاز د-تشدید نیاز به افسران هشدار می دهند قبل از تیراندازی نیاز به آنها اگزوز جایگزین قبل از تیراندازی و مکان یک وظیفه به دخالت. این استفاده از نیروی استمرار و گزارش جامع.

بسیاری از کسانی که اصلاحات قانون تبدیل شد با 2016 محله نامزدی دستیابی به نتایج متمم قانون تایید شده توسط Black Lives Matter, DC, توقف پلیس ترور پروژه DC و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ناحیه کلمبیا.

"ما شده است در برخورد با اصلاحات در این شهرستان به مدت 20 سال" Pemberton گفت. "ما سال نوری جلوتر از بسیاری از این سازمان های دیگر است که ما در حال حاضر گرفتن فشرده با, است که بسیار خسته کننده محل بود."

"این درست MPD ساخته شده اصلاحات بیش از 20 سال گذشته است که باید کمک کرد — بسیاری از کسانی که اصلاحات آمد از قوانین مصوب توسط این شورا و یا فدرال حکم. کار سخت به اصلاحات هرگز کامل به عنوان ما در تلاش برای عدالت نژادی," آلن در بیانیه ای گفت.

در هفته گذشته برخی از 500 نفر را امضا کردند تا به شهادت در مقابل آلن کمیته با حمایت از این ایده از کاهش نیروی پلیس در خط با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت.

"که تعداد زیادی, اما آن را به عنوان بزرگ به عنوان 750,000 فعلی جمعیت در منطقه" Pemberton گفت. "من فکر می کنم اگر ما در واقع توانایی رفتن از هر یک از آنها را من فکر می کنم شما می خواهم قریب به اتفاق تعداد افرادی که در حمایت پلیس به ویژه پلیس برخورد آنها با در محله خود."

"به طور کامل رها'

یک هفته پیش یک ویدئو از Newsham گفتن افسران که سی شورا "به طور کامل آنها را رها" شد ، او گفت fardia electronics او می ایستد پشت آن است.

"این یک بیانیه است که من ساخته شده به افسران پلیس. من می دانستم که چگونه آنها احساس. من احساس نبض. من شنیده ام چیزی که آنها می گفتند. و یکی از چیزهایی که شما نمی توانید به ما بگویید که چگونه ما احساس می کنیم. بنابراین اگر کسی صدمه دیده است و یا به احساسات کسی صدمه دیده است به دلیل راه ما احساس من برای آن عذرخواهی می کنیم. اما ما قصد داریم برای ادامه به ما J-O-B به دلیل این چیزی است که ما همیشه انجام" Newsham گفت.

هر چند Pemberton گفت: اتحادیه خوشحال بود برای دیدن رئیس را چنین موضع تهاجمی در دفاع از خود و گروه او به رسمیت شناخته شده است که Newsham یافت و "حمله" توسط اعضای شورا برای کلمات خود را. این بخشی از دلیل که چرا Pemberton گفت او انجام نظرسنجی اخیر که همچنین نشان داد که 98 درصد از کسانی که افسران توافق با رئیس ،

"من موافق رئیس نمی تواند بگوید که افسران او چگونه به احساس فقط تا آنجا که من می توانم بگویم سی ساکنان چگونه به احساس در مورد پلیس" آلن گفت: در بخشی از بیانیه خود در پاسخ به مصاحبه با Newsham.

"اما نظرات خود را نیست در مورد احساسات صدمه دیده و یا جرم; آنها در مورد اینکه آیا می تواند یکی از ملاقات یک لحظه که رهبری خواسته است. رهبری در مورد تنظیم یک مثال و همکاری برای پیشرفت. فرایند مداوم به تراز ما در اداره پلیس و ارزش های ما اتفاق نمی افتد فقط در یک بودجه یا با یک قانون" آلن گفت.

Newsham می خواهد به نگه داشتن خود را تقریبا 3,800 افسران در نیروی است که در خط با آنچه Bowser خود را اختصاص داده است.

در دو سال گذشته در این شهرستان سه برابر شده است اندازه آن پلیس کادت کلاس و Bowser خود در حال تنظیم یک هدف برای افزایش صفوف سی پلیس به 4000 تا سال 2021 با تمرکز بر افسران گشت بر دوچرخه.

هر کمیته به کاهش بودجه Newsham گفت و او نمی خواهد بود قادر به حفظ این حجم از نیروی او نیاز دارد.

"من می توانم بگویم به عنوان رئیس پلیس من راحت نیست در حال حاضر با تمام مسئولیت های ما را در اینجا در واشنگتن دی سی" Newsham گفت.

پرداختن به 600,000 تماس برای کمک, روزانه, تظاهرات خشونت آمیز و جنایت و رشد جمعیت یک نیروی پلیس است که نزدیک به 4000 افسران قوی با توجه به Newsham.

او گفت: شورای قضایی کمیته هفته گذشته این شهرستان دارای خشونت مشکل است.

قتل در حال حاضر در حال اجرا 10% بالاتر از سال گذشته در این زمان و خشونت با اسلحه است و تا 26 درصد با توجه به پلیس داده است. که گفت: جرم و جنایت خشونت آمیز به عنوان یک کل با توجه به گزارش موارد سوء استفاده جنسی, ضرب و جرح و سرقت های باقی مانده بیش از 10 درصد کمتر از سال گذشته بالغ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب