دنور COVID-19 پاسخ حرکت NoCo کنف نمایشگاه تا 2021

دنور بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 دهکدهای را به عقب رانده NoCo کنف نمایشگاه یکی از بزرگترین کشور سالانه کن

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

دنور بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 دهکدهای را به عقب رانده NoCo کنف نمایشگاه یکی از بزرگترین کشور سالانه کنف نمايشگاه برای سال آینده.

در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 26 طریق 28 مارس در ملی غربی مجتمع 2020 نمایشگاه بود initiaully به تعویق افتاد تا ماه اوت به عنوان COVID-19 موارد شروع به افزایش در کلرادو و بزرگ و مجامع عمومی ممنوع شد فرماندار Jared پلیس.

در حال حاضر سه ماه بعد پلیس می گوید که داخل سالن کنوانسیون خواهد بود قادر به بازگشت در تابستان امسال — تحت سخت مقررات ایمنی و ظرفیت محدودیت. اما ملی غربی پیچیده است که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک سرپناه برای بی خانمان مردان در طول همه گیر و موقت تبدیل تمدید شد به حداقل اواسط ماه جولای در شهر دنور در اوایل این هفته.

امکان ملی غربی پیچیده هنوز هم در خدمت به عنوان یک پناهگاه توسط موکول نمایشگاه افتتاحیه تاریخ 6 اوت شد فقط خطر بیش از حد بزرگ می گوید: نمایشگاه سازمان موریس Beegle — به اندازه نمایشگاه بسته بندی شده فروشنده سالن انتظار به رسم 400 کنف فروشندگان و 20000 شرکت کنندگان.

"ما به احتمال زیاد رفتن به فشار آن را به عقب به هر حال. NoCo است که در مورد بسیاری از مردم مقدار زیادی از انرژی و vibes خوب. فقط هیچ راهی وجود دارد به جلو که در حال حاضر" او توضیح می دهد. "اما دنور اساسا تصمیم برای ما است."

بنابراین نمایشگاه جست و خیز 2020 می شود و در کشور های غربی مرکز مارس آینده با همان تعداد از حامیان و فروشندگان Beegle می گوید و اضافه کرد که بلیط به 2020 نمایشگاه مسترد می شود و یا بازخرید برای 2021 edition.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ضمن به عنوان COVID-19 همچنان به فشار به عقب و لغو زیادی رویدادهای این نمایشگاه را برگزار رفته آنلاین, میزبانی, مجازی, همایش بحث و فروشنده سالن بر روی زمین بعد و در اوایل این هفته به عنوان بخشی از یک سه روز کنف Summer Solstice برنامه. مشابه رویداد مجازی برای کنف دوستداران برگزار خواهد شد در نوامبر 10, 11 و 12, Beegle یادداشت ها.

"ما می دانیم که این یک رویداد زندگی می کنند اما ما در حال انجام بهترین ما می توانیم. من فکر می کنم ما ایجاد یک محیط که جذاب تر از هر چیزی من دیده ام آنلاین, در این نقطه," او می گوید. "مجازی نمایشگاه سالن بسیار سرد به طور کلی, و ما می تواند جمع آوری تجزیه و تحلیل ترافیک از بازدید کنندگان است."

آیا علت این است که دولت دستور یا اجتماعی hesitance, اگر بزرگ اجتماعات همچنان به تعویق انداختن یا لغو طریق بقیه سال و به 2021 "است که واقعا در رفتن به ظروف سرباز یا مسافر تا چیز" برای سازمان دهندگان این رویداد Beegle نگرانی.

"ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در طول عمر ما," او می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب