Douglas County روابط Tri-County Health شده اند و چیز ساییده شده برای سال

زمانی که این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد که دستور ماسک های سراسر, Arapahoe, داگلاس آدامز و شهرس

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

زمانی که این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد که دستور ماسک های سراسر, Arapahoe, داگلاس آدامز و شهرستانهای شروع جولای 24, Douglas County تا به حال به اندازه کافی بود: در جولای 10, آن وکیل گفت: سه شهرستان که شهرستان داگلاس در نظر گرفته شده برای خروج از این بخش بعد از بیش از پنجاه سال مورد نیاز یک سال متوجه.

در حالی که این حرکت غافلگیری بسیاری از Douglas County روابط به Tri-County Health Department شده بود کشف کرده است.

قریب الوقوع طلاق برای آشتی تفاوت را علامت پایان یک رابطه می رود که به دهه 1960 است. زمانی که جنوب Platte River سیل ویران نقاط کم جمعیت شهرستان داگلاس در ژوئن سال 1965 داگلاس هیئت مدیره شهرستان کمیسیون تصمیم گرفت برای پیوستن به بزرگ وزارت بهداشت که تحت پوشش شهرستانهای مجاور و به طور رسمی عضو Tri-County سلامت در سال 1966.

وزارت بهداشت و درمان که شامل Adams, Arapahoe, و, Jefferson, شهرستانهای هنگامی که آن را تشکیل در سال 1948 تا به حال یکی از شهرستان: در سال 1958 به سرعت در حال رشد Jefferson County چپ خود را برای ایجاد بخش بهداشت و درمان.

در دهه های پس از داگلاس کانتی پیوست بخش جمعیت آن خدمت ادامه به منفجر شود. امروز سه شهرستان ارائه عمومی خدمات بهداشتی و درمانی به صورت یک نوار کلرادو که در حال حاضر دارای بیش از 1.5 میلیون نفر از ساکنان. Douglas County رفته از جمعیت کمتر از 5000 نفر در سال 1960 به بیش از 350.000 امروز.

با رشد فزاینده ای به چالش می کشد...و اختلافات.

"من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که وجود داشته اند که اختلافات پدید آمده اند, واقعا, بیش دهه, از, Douglas County خروج از وزارت بهداشت می گوید:" جان داگلاس مدیر اجرایی Tri-County است. او اشاره می کند که در حالی که رشد جمعیت یک عامل وجود داشته است دیگر تفرقه مسائل.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"بیش از سه یا چهار سال آن را تبدیل به صراحت بیشتر سیاسی و نه بی شباهت به ملی تعصب," داگلاس توضیح می دهد. "به آنها بگو: هی ما خیلی محافظه کار شهرستان ما بسیار جمهوریخواه در یک آرایش با استان ها که کمتر محافظه کار و ما موضوع را به همان نه نفر هیئت مدیره بهداشت و درمان است.'"

ترین, کلرادو, شهرستان خود را سلامت بخش است. برخی مانند شهرستان در گوشه شمال شرقی ایالت باند به شکل منطقه ای در بخش بهداشت و درمان. مزایای قطعی وجود دارد به بخش های منطقه ای از جمله اقتصاد مقیاس است که کمک به نگه داشتن هزینه های پایین است. حرکت نزولی حداقل با توجه به مقامات منتخب در شهرستان داگلاس است که منطقه ای سلامت بخش می توانید رقیق محلی کنترل بهداشت عمومی تصمیم گیری.

شانزده سال پیش Douglas County کردم جدی مورد بررسی طلاق از Tri-County, حتی راه اندازی یک کمیته برای بررسی این احتمال است.

"در تحلیل نهایی آنها احساس کردند که آنها مقدار فوق العاده ای از خدمات در یک بازی فوق العاده کم هزینه, می گوید:" ریچارد Vogt وزارت بهداشت اجرایی مدیر از سال 2001 تا 2013. "آنچه را که آنها در بر داشت در این مطالعه خاص در سال 2004 است که اگر آنها برای ایجاد خود را خود وزارت بهداشت آن را هزینه آنها سه بار به عنوان مقدار پول و همچنین به این معنی است که آنها را مجبور به redevelop کل وزارت بهداشت از ابتدا که می تواند سال ها طول بکشد."

2020 Tri-County Health Department بودجه خواستار پرداخت $2,515,693 از Douglas County است. این رقم محاسبه شده است با ضرب یک سرانه هزینه $7.10 توسط شهرستان جمعیت. Douglas County هزینه حدود 5.5 درصد از این گروه در مجموع 44 میلیون دلاری بودجه در سال 2020 است.

داگلاس هیئت مدیره شهرستان کمیسیون که آغاز روند خروج می گوید که آن را به شماره در چه مقدار از آن هزینه خواهد شد برای فرم جدید وزارت بهداشت در پایان هفته.

"این شهرستان در حال حاضر می پردازد برای فضای اداری در شهرستان داگلاس برای Tri-County, سلامت" لرا توماس ریاست جمهوری در شهرستان کمیسر گفت: در 630 KHOW را راس Kaminsky صبح در تاریخ 10 ژوئیه. "ما در حال حاضر پرداخت بیش از $2 میلیون نفر است."

با توجه به Vogt هر چند فضای اداری نبود یک عامل بزرگ در سال 2004 برآورد جداگانه county health department سه برابر هزینه. "این می توانست خود را سه برابر هزینه های عملیاتی و اساسا آنها را به rehire افراد — افرادی که در حال حاضر بسیار کمیاب در حال حاضر" او اشاره می کند. "اپیدیولوژی بهداشت عمومی و مقامات. این زمانی است که بهداشت عمومی کشیده بودن است به محدود می کند."

داگلاس سر گروه می گوید که Douglas County خوب ارزش در حال حاضر از سه شهرستان. "به عنوان یک قاعده کلی وجود دارد به احتمال زیاد به اندازه کافی بازده است که در آن همه چیز را گران تر برای آنها را" او می گوید.

اما آبه Laydon دیگر Douglas County کمیسر می بیند صرفه جویی بالقوه است. در جولای 14 هیئت شهرستان جلسه کمیسیون گفت که از بین بردن تکراری خدمات ارائه شده توسط هر دو شهرستان و وزارت بهداشت می تواند "یک فرصت فوق العاده برای صرفه جویی در برخی از پول است."

در این نشست ده ساکنان این شهرستان گفت در مقابل تقسیم کردن از Tri-County است. "اکتشاف به عنوان مقرون به صرفه ترین اقدامات در واقع ادامه به صورت" Laydon به آنها اطمینان داد. "تفاوت بزرگ از دیدگاه من یک پیشنهاد قوی مبتنی بر علم است که من اصرار و یک دستور است که می تواند موضوع شهروندان ما به جریمه و یا جرم آنها است."

حتی اگر راه اندازی خود را در بخش هزینه می تواند برای Douglas County, مقامات منتخب ارزش استقلال این حرکت را بیش از بهداشت عمومی تصمیم گیری.

در ماه مارس پس از Tri-County بهداشت با صدور یک "پناهگاه در محل" منظور مبارزه با گسترش COVID-19 جمهوریخواه قانونگذاران ایالتی از شهرستان داگلاس پرسید: هیئت شهرستان کمیسیون به قطع روابط با Tri-County است.

"این است که درک ما که حداقل دو نفر از شما مخالف این دست سنگین استفاده از قدرت دولتی" به نمایندگان مجلس نوشت. "به کسانی که در مخالفت با این اقدام با تشکر از شما برای ایستادن برای قانون اساسی و با اکثر ترکیبات خود را در اینجا در شهرستان داگلاس. از نظر ما غیر قابل قبول است که یک قرارداد آژانس بهداشت می تواند به نوعی نادیده گرفتن اراده اکثریت ما منتخب و پاسخگو Douglas County کمیسیون."

که شورش شد و به طور موقت quelled زمانی که فرماندار Jared پلیس صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. اما حتی پلیس که ماسک اجباری — هر چند او قطعا توصیه می شود آنها را به شدت — و هنگامی که Tri-County ماسک دستور آمد در اوایل این ماه بود که نهایی کلش برای Douglas County کمیسیون.

جالب اینجاست که داگلاس توصیه کرده بود به Tri-County هیئت مدیره بهداشت که Douglas County, شامل, ماسک, دستور تنها در صورتی که Douglas County هیئت کمیسیون تصمیم به انتخاب کردن در آنجا آدامز و Arapahoe, شهرستانهای تا به حال به مراتب بیشتر COVID-19 موارد است.

"وجود دارد یک تمایز" داگلاس اذعان دارد. اما توصیه او باطل توسط هیئت مدیره بهداشت و درمان که در جولای 9 رای دادند 5 به 4 به نفع یک ماسک حکم برای همه سه شهرستان با unincorporated بخش هایی از استان ها و شهرداری های فردی با داشتن گزینه ای برای انتخاب کردن.

به جای همه Douglas County است انصراف به نفع از رفتن در راه خود را.

"این [Tri-County] هیئت مدیره بهداشت به ما گفته است که آنها اهمیتی نمی دهند چه نیازهای ما هستند. بنابراین ما می رویم به ایجاد Douglas County هیئت مدیره بهداشت و درمان است که در پاسخ به نیازهای شهروندان ما" توماس گفت: Kaminsky در رادیو نشان می دهد. "شهروندان ما می دانیم که چگونه به مراقبت از خود را در شهرستان داگلاس."

و در حال حاضر Douglas County هیئت کمیسیون به نظر می رسد مجموعه ای در مراقبت از آن دسته از شهروندان که از طریق وزارت بهداشت و درمان.

نه هر شهروند موافق در این دوره است. اتان نی یک هفده ساله ارشد در افسانه دبیرستان در پارکر به تازگی شروع یک درخواست برای دریافت داگلاس کانتی به ماندن با Tri-County Health.

"من فقط شخصا معتقدم آنها نیست تا این ویروس به طور جدی و خطرات آن," نی توضیح می دهد. "من معتقدم که اقدامات خود را در حال قرار دادن زندگی ما و جامعه در خطر است."

Tri-شهرستان داگلاس نگران است بیش از حد. "من به خصوص نا امید که آنها تصمیم به این تصمیم واقعا بدون هیچ گونه اطلاع قبلی در وسط یک بیماری همه گیر بدترین بحران بهداشت عمومی در هر یک از زندگی ما حافظه" او آمده است. "آن را به وضوح به تلاش زیادی به کار کردن با معنی گذار. و ما لازم نیست که مقدار زیادی از پهنای باند اضافی به کار بر روی آن در حال حاضر."

داگلاس هیئت مدیره شهرستان کمیسیون میزبان مجازی تاون هال در 4:30 بعد از ظهر امروز 15 ژوئیه به بحث در مورد این تصمیم به خروج از Tri-County Health Department. جان داگلاس مدیر اجرایی وزارت بهداشت و درمان نیز شرکت کنند. اطلاعات بیشتر در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن