کشاورزی یک خانواده در باغچه مزرعه

سال گذشته زمانی که باغچه مزرعه خانواده عرضه ایستادن در اتحادیه ایستگاه کشاورزان' بازار اولین چیزی که مشتریان م

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

سال گذشته زمانی که باغچه مزرعه خانواده عرضه ایستادن در اتحادیه ایستگاه کشاورزان' بازار اولین چیزی که مشتریان متوجه شدند شسته و رفته در ردیف سبزیجات ریشه مخازن مختلف سالاد, قفسه, از پیاز و گیاهان و به طور کلی سازمان به آن همه است. راه اندازی در نگاه به خوبی به عنوان تولید و نمایش داده شده در آن است.

"رویای من برای خود یک مزرعه و مراقبت از زمین" می گوید استیو Cockroft که صاحب باغچه مزرعه خانواده در Kersey با همسرش میشل. "این یک خانواده واقعی و من واقعا نمی دانم که چقدر من لذت می برد در حال رشد چیزهایی که تا زمانی که من آن را انجام داد."

Michelle Cockroft with her daughter Hanna and son Andrew at the Croft Family Farm stand.گسترش

میشل Cockroft با دخترش هانا و پسر اندرو در باغچه مزرعه خانواده ایستاده است.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

هر دو میشل و استیو خانواده ها باید دست در مزارع برای نسل های. اما بر خلاف او عموزاده و میشل پدر و مادر Cockroft تا به حال به کار برای بازگشت به زمین پس از پدر خود آن را داد تا به مطالعه موسیقی است. چون پدر خود را در مسیر Cockroft رشد عمدتا در میشیگان آینده به کلرادو پس از او ملاقات میشل در 1980s. دو سقوط در عشق به سرعت او را به این منطقه در مدت کوتاهی پس از آنها ازدواج کردم در سال 1988.

یک بار در کلرادو Cockcroft مشغول به کار در ساختمان حمل و نقل کسب و کار در حالی که او و میشل اضافه شده هفت بچه به خانواده خود را. اما او هرگز احساس خود را حرفه ای انتخاب شده بود و او مدت زمان طولانی تر به یک مزرعه و انتخاب کنید تا جایی که پدر بزرگ خود را به سمت چپ خاموش. در نهایت در سال 2011 او خریداری زمین در Kersey و شروع به مزرعه همراه با جوانترین آنها بود و فقط یک سال در زمان. آنها آن را به نام باغچه مزرعه خانواده کوتاه Cockroft به چیزی آسان تر برای گفتن و به یاد داشته باشید.

One of the Cockrofts' sons, Jake, on a tractor on the farm.گسترش

یکی از Cockrofts' پسران جیک در تراکتور در مزرعه.

چاق, لیس زدن Covinton

یکی از دلایل اصلی که Cockroft می خواستم برای شروع کشاورزی بود برای ارائه به مشتریان با کل طبیعی و سالم مواد غذایی. الهام بخش برای این مسیر بود که جیسون پسر ارشد او که مبتلا به اوتیسم است.

"ما در سفر خود را برای کمک به پسر ما رهبری ما در اینجا می گوید:" Cockroft که تا به حال تحقیق چگونه رژیم غذایی و غذاهای خالص کمک می کند و نه فقط افراد معلول اما هر کس دیگری ، "وضعیت خود را به رهبری ما را برای جستجو کردن پاسخ ما در بر داشت که در امور غذایی و که آن را بسیار با ارزش در راه های بسیاری."

Andrew Cockroft shows off his family's sweet corn.گسترش

اندرو Cockroft نشان می دهد خانواده اش ذرت شیرین.

چاق, لیس زدن Covinton

در حال حاضر خانواده مزارع بیست هکتار جایی که آنها رشد ذرت, سالاد کلم و کرفس شلغم مارچوبه و پیاز و هویج و خیلی بیشتر. دختر Alissa رشد می کند گل برای حوادث و بازار و خانواده و همچنین حفظ یک ردیف از گلخانه در نزدیکی هر یک پر از آرایه ای از ترکه گوجه فرنگی و خیار و لوبیا در میان دیگر سبزیجات. دورتر پشت در مزرعه حدود 700 مرغ زنده در یک متحرک خانه مرغ همه تخم مرغ-تخمگذار بانوان که خوردن سویا و رژیم غذایی فاقد گلوتن. تمام گفته ها وجود دارد به اندازه کافی مواد غذایی تولید شده در مزرعه به خوراک 300 به 500 خانوار در سال Cockroft توضیح می دهد.

"من متوجه شدم به نام به انجام این کار می گوید:" Cockroft. "پس واقعا سخت فصل و هشتاد و نود و یک ساعت کار در هفته که در پایان آن شما در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد سال آینده و سپس شما می دانم که این درست است."

One of the growing beds at Croft Family Farm.گسترش

یکی از رو تخت در باغچه مزرعه خانواده.

چاق, لیس زدن Covinton

بر خلاف بسیاری از خانواده اش در گذشته و حال Cockroft باور نمی با استفاده از آفت کش ها GMO دانه و یا هر چیزی که رقیق ارزش غذایی سبزیجات. او قبلا رفته از طریق سردرد از کاغذ بازی تهاجمی بازجویی و مراحل دیگر به مزرعه ارگانیک گواهی شده اما دیگر هر چند که روشهای پرورش تغییر نکرده.

"شعار من است, واقعی, خورشید, واقعی دانه های واقعی خاک می گوید:" Cockroft به عنوان او جوانترین پسر اندرو نشان دادن مزرعه خود را. "من باور نمی کنم در مواد شیمیایی; همه چیز در دست weeded, دست, کشت, دست برداشت و دست و طبقه بندی شده اند."

Croft Family Farm grows heirloom tomatoes.گسترش

باغچه مزرعه خانواده رشد می کند موروثی گوجه فرنگی.

چاق, لیس زدن Covinton

از آن آسان است برای دیدن عشق Cockroft قرار می دهد به خود را تولید کند. راه او مذاکرات در مورد موروثی گوجه فرنگی باعث می شود که شما می خواهید را به یک نیش میوه درست کردن انگور. خیلی از کشاورزی آغاز شده و با آزمون و خطا بدست میآورد اطلاعات و مشاوره از دیگر کشاورزان و اعضای خانواده و تحقیق در مورد بهترین شیوه. او اختصاص داده شده است به چوب با non-GMO بذر و کاشت در با کیفیت بالا و خاک به کمک گیاهان برای دریافت به عنوان بسیاری از مواد مغذی به عنوان امکان پذیر است.

"اگر شما ارزش واقعی مواد غذایی شما به اون متصل به یک کشاورز می گوید:" Cockroft. "اگر مردم نمی ارزش واقعی مواد غذایی که در آن ما خواهد بود در پنج سال؟"

There are over 700 chickens at Croft Family Farm.گسترش

وجود دارد بیش از 700 جوجه در باغچه مزرعه خانواده.

چاق, لیس زدن Covinton

آشپز خانه و سرآشپزها حرفه ای به طور یکسان با بیحوصلگی حرف زدن در مورد باغچه مزرعه خانواده تخم مرغ در بازار کشاورزان و گوجه فرنگی,آیا صاف و گرد یا ناصاف و پر از دست انداز هستند برخی از بهترین در اطراف. اما در سال 2019 Cockroft تنها یک مهمان اسلات در مرکز شهر دنور بازار مطمئن نیستید اگر او خواهد آمد فصل بعد.

اما خانواده بازگشت و در این سال با وجود همه گیر و عدم قطعیت در اطراف فضاهای عمومی و خرید. حتی پس از Cockroft می گوید رویای خود را برای فروش تولید خود را به طور مستقیم به مصرف کننده. بنابراین خانواده راه اندازی یک فروشگاه آنلاین در باغچه مزرعه خانواده وب سایت که در آن خریداران می توانند جهت آن گوجه فرنگی و تخم مرغ و غذاهای دیگر هر زمان که آنها در فصل.

Croft Family Farm sells some nice-looking summer squash.گسترش

باغچه مزرعه خانواده به فروش می رساند برخی از خوب به دنبال اسکواش تابستان.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Asparagus grows between greenhouses.گسترش

مارچوبه رشد می کند بین گلخانه.

چاق, لیس زدن Covinton

Inside one of the greenhouses at Croft Family Farm.گسترش

داخل یکی از گلخانه ها در باغچه مزرعه خانواده.

چاق, لیس زدن Covinton

Onions growing at Croft Family Farm.گسترش

پیاز در حال رشد در باغچه مزرعه خانواده.

چاق, لیس زدن Covintontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن