سابق نیواورلئان شماس, 85, می میرد در انتظار تجاوز به عنف محاکمه

سابق کاتولیک رومی شماس انتظار محاکمه به اتهام تجاوز به عنف در نیواورلئان کرده و خود را وکیل مدافع روز سه شنبه

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

سابق کاتولیک رومی شماس انتظار محاکمه به اتهام تجاوز به عنف در نیواورلئان کرده و خود را وکیل مدافع روز سه شنبه گفت.

George F. Brignac, 85 شده بود متهم به سوء استفاده جنسی کودکان در سال های قبل از حذف شدن از وزارت در سال 1988.

او متهم بود در سال گذشته با درجه تجاوز به عنف پس از یک سابق پسر محراب پلیس گفت Brignac تا به حال بارها و بارها مورد تجاوز او ابتدا در اواخر 1970s. پلیس گفت: سوء استفاده از زمانی شروع شد که این پسر بچه 7 ساله و ادامه داد: تا زمانی که او بود 11.

Brignac شده بود در سلامت کاهش پس از درد و رنج پاییز در زندان محلی است که "شکست پشت خود" وکیل مدافع مارتین ریگان گفت. او شده بود و به قید وثیقه و درگذشت دوشنبه ساعت پس از بستری.

"این وحشتناک است ناامیدی" ریگان گفت: آسوشیتد پرس. "او به طور کامل انتظار می رود تبرئه در این مورد بود و او به دنبال به جلو به رفتن به دادگاه برای پاک کردن نام خود را."

Brignac را شاکیان ابراز مشابه ناامیدی حتی در حالی که آنها اذعان به چالش دادستان رو در آوردن قدیمی دهه مورد. کمی وجود دارد شواهد فیزیکی در برابر Brignac گذشته از مجموعه ای از یادداشت ها عشق و کارت پستال او فرستاده سابق پسر محراب زمانی که او یک پسر جوان بود.

کوین بورژوازی محلی داوطلب رهبر بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش گفت که او غمگین برای "نمرات از مردانی که شدند, را تکذیب کرد, خود را در دادگاه به دیدن دادگستری خدمت کرده است."

"امروز جهان است که از شر یک هیولا است که تمام بسیاری از کودکان بی گناه," سابق پسر محراب در حال حاضر 48 در بیانیه ای گفت:.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان حل و فصل دعاوی مختلف علیه Brignac یک دیرین و شامل او در میان بیش از 50 نام روحانیت برداشته شده از این وزارتخانه به دلیل "معتبر اتهام" سوء استفاده جنسی.

دادخواهی مربوط به Brignac تبدیل شده تا هزاران نفر از ایمیل های مستند پشت صحنه روابط عمومی کار می کنند که پرستاران نیواورلئان مدیران را برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم در سال 2018 و 2019 شامل خرید اینترنتی از روحانیت سوء استفاده رسوایی. پرستاران به تازگی به دادگاه رفت و در تلاش برای نگه داشتن ایمیل محرمانه است.

کلیسا مقامات حذف Brignac از وزارت در سال 1988 پس از 7 سال او را متهم کرد از نوازش کردن او را در یک مهمانی کریسمس. که اتهام در آمد بالای قبلی ادعا می کند که او آزار پسران دیگر از جمله یکی که منجر به تبرئه در سال 1978 در سه فقره از رفتار زشت با یک نوجوان.

اما او همچنان یک غیر روحانی وزیر در کلیسا و حتی حفظ دسترسی به کودکان تا 2018 زمانی که گزارش های خبری در مورد گذشته خود را وادار کلیسا به بار خدمات خود را.

New Orleans اسقف اعظم گرگوری Aymond به نام Brignac را ادامه داده و خدمات "رسوایی" و عذرخواهی به محله های کشیش نشین.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان به تازگی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت دلیل افزایش هزینه های قانونی مربوط به سوء استفاده جنسی توسط کشیش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب