Fauquier Co. کلانتر معاون شارژ با ساخت 'حمله'

معاون جیک پرستون دولی از مارشال, ویرجینیا شد متهم با مانع عدالت و دروغ احضار اجرای قانون پس از کارآگاهان مشخص

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399
معاون جیک پرستون دولی از مارشال, ویرجینیا شد متهم با مانع عدالت و دروغ احضار اجرای قانون پس از کارآگاهان مشخص شد که او ساخته شده یک گزارش حمله خود را در روز جمعه. (حسن نیت ارائه میدهد Fauquier County Sheriff دفتر)

این Fauquier County Sheriff دفتر معاون یافت ناخودآگاه در کنار جاده در ورنتن در شب جمعه پس از یک اتهام حمله متهم شده است با ساخت یک گزارش نادرست.

در ابتدا معاون جیک پرستون دولی از مارشال, ویرجینیا ادعا کرد او زده شد و در سر با یک شی با کسی که در یک SUV در جاده واترلو در تقاطع با ویلسون جاده غرب Warrenton شب جمعه است. کسی که گذشت در بر داشت دولی دروغ گفتن رو به پایین و به نام 911.

کارآگاهان به بررسی این حادثه و مشخص شد که دولی ساخته شده تا حمله.

در انتشار اخبار در وزارت Facebook صفحه کلانتر Robert P. Mosier گفت: او می خواهم به رسمیت شناختن این کار توسط خود افسران پلیس برای دریافت اصل گزارش را بسیار به سرعت در حالی که هنوز بررسی دولی را با خود ندارد.

او همچنین اذعان کرد که حمایت از این بخش دریافت از ساکنان و دیگر نهادهای محلی.

"گاهی اوقات چیزهای بد اتفاق می افتد به خوبی سازمان" Mosier گفت.

"ما واقعا متاسفم که این اتفاق افتاده است اما پیدا کردن مقدار زیادی از راحتی در دانش است که ما در جامعه می داند و پشتیبانی از اجرای قانون در Fauquier."

جیمز هارتمن سخنگوی Fauquier County Sheriff ادامه داد دولی منتشر شد از یک محلی اورژانس پس از حادثه به اتهام شنبه صبح.

او به اتهام مانع عدالت و دروغ احضار اجرای قانون است. دولی منتشر شد در $10,000 نا امن bond اما حمل و نقل به یک مرکز منطقه ای برای سلامت روانی ارزیابی است.

یک نقشه که در آن ادعا حادثه اتفاق افتاده است زیر.

map
(حسن نیت ارائه میدهد Fauquier County Sheriff را از طریق Facebook)

Fardia electronics توماس رابرتسون کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب