فدرال فعال کردن تروریسم نیروی کار به بعد از "خشونت آشوبگران"

در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که "ایالات متحده آمریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به ع

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که "ایالات متحده آمریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی" دادستان فدرال اعلام کرد که کلرادو مشترک با تروریسم نیروی کار خواهد شد "مستقر می شود به دستگیری و اتهام خشونت آشوبگران ربودن تظاهرات مسالمت آمیز و جذاب در نقض قانون فدرال" در دنور.

"چند روز گذشته دیده می شود تظاهرات در دنور ربوده شده توسط عناصر جنایی که تبدیل این اعتراضات به شورش های خشونت آمیز در جامعه خود ما. در حالی که ما می توانیم و باید مسالمت آمیز مدافع اعتقادات ما هیچ کس ممکن است در برانگیختن شورش شروع یک آتش سوزی یا آسیب دیگر مردم در این روند" Jason دونن ایالات متحده وکیل برای منطقه کلرادو گفت: در 31 مه بیانیه.

وزارت دادگستری فعال کرده دیگر مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه در سراسر کشور به منظور بررسی "خشونت آشوبگران" در اعتراض به مرگ جورج فلوید که پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس در مه 25.

"خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس" William بر آمریکا دادستان کل گفت: در بیانیه ای اعلام فعال سازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت برای برجسته کردن فعالیت های جنایی از برخی از معترضان و پیوند آنها با تلاش سازمان یافته برای ایجاد هرج و مرج در شهرستانها عمده ایالات متحده منطبق بر تلاش های اخیر از مشخصات بالا جمهوریخواهان و محافظه کار اجتماعی شخصیت های رسانه ای برای تغییر توجه عمومی را از دلیل اولیه برای اعتراض و به تمرکز تنها بر کسانی که خرابگری و مبارزه با پلیس است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ضد افترا لیگ تعریف antifa که مخفف ضد فاشیستی به عنوان یک "مجموعه ای از گروه شبکه و افرادی که بر این باورند در, فعال, تهاجمی مخالفان به مراتب جناح راست جنبش است."

که توضیحات در ADL سایت ادامه داد "antifa که بسیاری از ضد پلیس آنارشیست ها در صفوف خود نیز هدف اجرای قانون با هر دو کلامی و فیزیکی ضرب و جرح زیرا آنها بر این باورند که پلیس در حال ارائه پوشش برای سفید supremacists. آنها گاهی اوقات شعار علیه فاشیسم و در برابر اجرای قانون در همان نفس است."

اما در حالی که افرادی که خود را شناسایی به عنوان antifa ممکن است گاهی اوقات دسترسی به ارتکاب جنایات هنگامی که اعتراض دولت فدرال نمی تواند به سادگی اعلام antifa به یک سازمان تروریستی به گفته کارشناسان. "زمان سابق و مقامات دولتی می گویند این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی برای دولت آمریکا به proscribe متمم اول قانون اساسی-فعالیت های حفاظت شده در داخل ایالات متحده بر اساس ساده ایدئولوژی" به گفته های اخیر سی ان ان قطعه.

"این است که بیانیه ای که سازمان های تروریستی درگیر هستند بلکه این است که ما با استفاده از نیروی کار به عنوان یک منبع است که به طور معمول در غیر این صورت تمرکز بر تروریسم فعالیت می گوید:" جف Dorschner, یک spokesperon دان. "وظیفه نیروی led توسط FBI با هر گونه پیگرد قانونی رهبری توسط دفتر ما. ما آمادگی برای مقابله با هر گونه تهدید تروریسم داخلی اگر شناخته شده است."

محلی FBI سخنگوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در کلرادو مشترک با تروریسم نیروی کار "متشکل از بسیار آموزش دیده و ماموران اف بی آی و محققان از فدرال و سازمان های اجرای قانون محلی از جمله نیروی کار ماموران از دنور اداره پلیس" با توجه به دان ،

دنور اداره پلیس انگلیس برای تایید اینکه آیا آن است که در نیروی کار. "دنور اداره پلیس می کند پشتیبانی از هر دو فدرال و سازمان های دیگر با نیروهای وظیفه اما تا آنجا که جزئیات آنهایی که حمایت ما است که هر گونه اطلاعات است که ما در واقع می قرار داده می گوید:" DPD سخنگوی کورت بارنس.

این تظاهرات در مرکز شهر دنور که آغاز شده در مارس 28 و ادامه داد: روزانه شده اند مشخص می شود هر دو بزرگ و مسالمت آمیز تظاهرات و تنش و درگیری بین برخی از مردم در خیابان ها و اجرای قانون است. دنور افسران پلیس شده اند استقرار گاز اشک آور و شلیک فلفل اسپری توپ و فوم کپسول در اعتراض به دریافت آنها برای پراکنده کردن. این اقدامات گرفته به عنوان یک پاسخ به معترضان با پرتاب بطری و سنگ در افسران با توجه به دنور رئیس پلیس پل Pazen.

"متاسفانه چند تعدادی از آشوبگران در حال تحریک به خشونت و باعث تخریب در جامعه ما" Pazen گفت: در مارس 30 کنفرانس مطبوعاتی.

برخی از معترضان شرکت کننده در تظاهرات این ادعا که افسران پلیس در حال افزایش درگیری بین دو طرف است.

هر دو افسر پلیس و تظاهرکنندگان بوده است صدمه دیده است. طی چند شب کسب و کار و ساختمان های دولتی تخریب شده است با استفاده از ویندوز شکست و برخی از مغازه ها غارت شده.

8 بعد از ظهر حکومت نظامی که شهردار مایکل Hancock نهاد در 30 مه در نیروی باقی خواهد ماند ژوئن 1.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب