پنج چیز را در دنور هنگامی که آن را (تقریبا) مرده

این Crested Butte Wildflower جشنواره یکی از کلرادو بسیار ویژه سالانه حوادث یک هفته جشن و گل و جانوران و مواد غ

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

این Crested Butte Wildflower جشنواره یکی از کلرادو بسیار ویژه سالانه حوادث یک هفته جشن و گل و جانوران و مواد غذایی است که همیشه تعداد زیادی از سرگرم کننده است. و تا زمانی که در هفته گذشته از آن نگاه مانند جشنواره خیاط ساخته شده برای اجتماعی فاصله در خارج از منزل بزرگ که قرار بود به اتفاق می افتد — اما در 5 جولای برگزار شده بود به جلو و پلاگین پنج روز قبل از شروع برنامه ریزی شده.

اما در حالی که شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن گل در طول رسمی تورهای در Crested Butte این آخر هفته شما قطعا می توانید ببینید که آنها را در خود. و شما لازم نیست برای رفتن تا آنجا که Crested Butte برای لذت بردن از خارج از منزل بزرگ یا مترو منطقه امکانات ویژه برخی از تازه هوا رویدادهای این هفته وجود دارد و مجازی جدید گزینه های بیش از حد. به افتخار این فیلم در اینجا پنج چیز را در دنور هنگامی که آن را (تقریبا) مرده:

باستان شناسی پیاده روی
چهار شنبه, جولای 10, 5:30 p. m.
چروکی انزال سدالیا
در این 2.5 مایل باستان شناسی پیاده روی شما می توانید به کاوش در تاریخ غنی از چروکی در مرتع پرورش احشام از جمله سایت حفاری در چروکی کوه که در آن شما می توانید به دانشمندان و مشاهده میدانی و معدن باستانی که در آن بومی ابزار مجسمه سازی از سنگ های محلی. خود را به ارمغان بیاورد شام پیک نیک و لذت بردن از نمایش با شکوه و غروب خورشید در بالای چروکی کوه. متوسط افزایش است بین یک تا سه مایل و به طور معمول به شرح زیر بدوی مسیرهای پیاده روی های با ارتفاع محدود دستاوردهای آن را مناسب برای بسیاری از افراد در شرایط فیزیکی خوبی. بلیط ها $20; توانید آنها را در اینجا.

از دست تابستان راه اندازی
چهار شنبه, جولای 10, 6 p. m.
Zeppelin ایستگاه 3501 Wazee خیابان

را برای زمان از دست رفته در این تابستان با Zeppelin ایستگاه جدید تمدید پاسیو فعال سازی: از دست تابستان است. ضرب و شتم گرما در اجتماعی فاصله تحت پوشش جداول پیک نیک و یا در خصوصی گنبد متشکل از سطوح هندسی برای گروه شش تا هشت. مواد غذایی و نوشیدنی از سراسر جهان در دسترس خواهد بود (از جمله ماورا-esque, slushies) و پیرمرد G. G. خواهد بود سرگرم کننده در این اولین شب است. پس از امشب از دست داد تابستان خواهد بود و باز از 11 صبح تا 10 شب جمعه و شنبه ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه از طریق پنج شنبه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

حیاط خلوت سری کنسرت
چهار شنبه, جولای 10, 6:30 تا 8 بعد از ظهر
مجازی

این Anythink, حیاط خلوت, کنسرت, سری بازده در تاریخ 10 ژوئیه با لئون و احیای یک دنور مبتنی بر soul و R&B band. لحن در Facebook و YouTube به ارتباط برقرار کردن با گروه Anythink کتابخانه و با یکدیگر — از آسایش در منزل. این رویداد رایگان است; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

ضربت درایو در
چهار شنبه, جولای 11, 7:30 p. m.
بولدر فرودگاه شهری بولدر

این تخته سنگ در جشنواره بین المللی میزبان, خود, کمدی, کوتاه, برنامه, از جمله بهترین و سبک ترین و جالب ترین فیلم های کوتاه از گذشته BIFFs (بدون زیرنویس!). به عنوان یک جایزه ویژه, ضربت خواهد شد در حال حاضر نوازندگان محلی جیل چای و اندی Ard آکوستیک اواز یا موسیقی دو در سنت نیلی دختران و Simon & Garfunkel. چای است که از بنیانگذاران و مدیر صدای سنگ دنور سنگ اصلی گروه کر; Ard است که برنده جایزه ترانه سرا و مدیر گروه برای صدای سنگ. ببخشید این نشان می دهد در حال حاضر به فروش می رسد اما پیدا کردن در مورد در دسترس بودن و آینده برنامه های در اینجا.

عکاسی رخبروق را از مناظر و گل
یکشنبه, جولای 12, 9:30 صبح تا 12:30 p. m.
رخبروق پارک دولت, Littleton,

پیوستن به طبیعت باب Rabito برنده جایزه, عکاس, برای یک روز آموزش, ورزش و الهام بخش است. این برنامه شروع می شود با یک سخنرانی در رخبروق سالن به یاد بگیرند که چگونه به تجسم افراد خود را به عنوان یک عکاس را و بحث در مورد تکنیک های مختلف مانند برداشت ترکیب نور و پس زمینه. و سپس بیرون رفتن و استفاده از همه خود را تازه کشف دانش عکسبرداری گل های زیبا و مناظر رخبروق. اما شما باید پرداخت $8 پارک هزینه و رزرو از طریق Eventbrite.

می دانم که از رویدادهای دیگر در اطراف شهر است که ارزش برخی از توجه ؟ اطلاعات به ایمیل editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب