آسیا امروز: هند می بیند از 10 ، 000 مورد جدید پیش از reopenings

دهلی نو (AP) — هند گزارش 9,971 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک ر

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

دهلی نو (AP) — هند گزارش 9,971 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز قبل از آن آماده بازگشایی مراکز خرید و هتل ها و اماکن مذهبی پس از 10 هفته مستند.

هند در حال حاضر پیشی گرفته اسپانیا به عنوان پنجمین سخت ترین-آمار کشور با 246,628 تایید موارد coronavirus از جمله 6,929 مرگ و میر.

دهلی نو بمبئی و احمدآباد در میان هند بدترین ضربه شهرستانها. شش کشور 28 متحده به حساب 73 درصد از کل موارد.

هند در حال حاضر بخشی از بازسازی قطار خدمات و پرواز های داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است. E-commerce شرکت شروع به تحویل کالا از جمله کسانی که در نظر گرفته شده غیر ضروری به مکان های خارج از مهار مناطق.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین اولین محلی عفونت در هفته: چین روز یکشنبه گزارش اول خود را غیر وارداتی مورد جدید کروناویروس در دو هفته فرد آلوده در جزیره هاینان سواحل جنوبی. ملی کمیسیون بهداشت گفت: همچنین پنج وارداتی در موارد قبلی دوره 24 ساعته آوردن ملت را در مجموع مورد تعداد به 83,036. چین تا حد زیادی متوقف گسترش ویروس در خانه اگر آن را همچنان به گاه به گاه موضعی شیوع است. I t است در محافظت در برابر وارداتی موارد آن را به عنوان شروع به سهولت محدودیت در پروازها و مردم از ورود از خارج از کشور. رسمی مرگ و میر در چین است 4,634.

— 57 موارد جدید در کره جنوبی: کره جنوبی گزارش 57 موارد جدیدی از کروناویروس در روز یکشنبه دوم آن راست بعد با بیش از 50 عفونت های جدید. این موارد جدید در زمان این کشور در مجموع به 11,776 از جمله 273 مرگ و میر. کره جنوبی caseload به اوج خود رسید و در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس هنگامی که آن را ثبت صدها مورد جدید در هر روز است. اما شیوع این بیماری به طور قابل توجهی کاسته میان تهاجمی ردیابی تست و درمان باعث مقامات به شل سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این موارد جدید در هفته های اخیر مرتبط شده اند به کاباره ها, تجارت الکترونیکی, انبار اجتماعات کلیسا و درب-به-درب فروشندگان در سئول در منطقه شهری.

— مالزی برای بلند تر محدودیت: مالزیایی را مجاز به سفر بین ایالتی دریافت خود را برش مو در سالن و بازدید از بازارهای خیابانی آغاز روز شنبه زمانی که بیشتر coronavirus مستند محدودیت برداشته می شوند. نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: بیشتر بخش های اقتصادی را بازگشایی مدارس و فعالیت های مذهبی را به تدریج از سر گرفته شود و مردم می توانند سفر برای تعطیلات داخلی پس از نزدیک به سه ماه از مستند. اما او گفت: برخی ممنوعیت ها باقی خواهد ماند به عنوان کشور وارد یک "بازیابی" فاز تا پایان ماه اوت.مالزی تایید کرده است فقط بیش از 8000 مورد از این ویروس از جمله 117 مرگ و میر.

— استرالیا امیدوار است هیچ عفونت از تظاهرات: استرالیا, وزیر بهداشت گرگ شکار گفت که او امیدوار است سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه که شکست COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین نمی خواهد منجر به موج جدیدی از عفونت. بیش از 20 ، 000 تن در سیدنی و جمعیت بسیج در ملبورن و بریزبین و آدلاید و منطقه ای برخی شهرستانها و شهرها با وجود بهداشت عمومی هشدار. "ما نمی دانیم که آیا مردم خواهد بود آلوده" شکار گفت: Australian Broadcasting Corp. رادیو. "اما اگر کسی وجود دارد که عفونی در میان جمعیت مانند آن است که می تواند یک تاثیر فاجعه بار." استرالیا تا به حال بیش از 7,250 تایید COVID-19 موارد با 102 مرگ و میر.

— چینی بازیکنان معلق: چینی فدراسیون فوتبال می گوید: شش نفر از اعضای ملی زیر 19 تیم ملی شده اند به حالت تعلیق به مدت شش ماه برای نقض coronavirus اقدامات کنترل با ترک اردوگاه های آموزشی در نیمه شب برای رفتن به نوشیدن. "این یک نقض شدید از این تیم اپیدمی کنترل مقررات و باعث اثرات منفی بر کل تیم" CFA به نقل از به نقل از این مقام Xinhua News Agency. این شش بازیکن را مجبور به نشستن در تمام مسابقات از طریق Nov. 30. آنها همچنین در صورت مجازات بیشتر از مربوطه خود باشگاه است. بازیکنان در چین هیچ سازمان رسمی به نمایندگی از منافع خود و آن روشن نیست اگر وجود دارد هر گونه راه برای تجدید نظر در ممنوعیت.

___

دنبال AP خبری از این بیماری همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب