چهار نام باقی می ماند به عنوان رقیب به جای استاپلتون

پس از هفته اول رای گیری در یک نام جدید برای Stapleton, لیست نه فینالیست شده است محدود به فقط چهار: پارک مرکزی

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

پس از هفته اول رای گیری در یک نام جدید برای Stapleton, لیست نه فینالیست شده است محدود به فقط چهار: پارک مرکزی Mosley, Skyview و اجتماع.

وجود خواهد داشت بیش از دو دور رای گیری برای استاپلتون ساکنان قبل از نهایی جایگزینی اعلام شده است در تاریخ 1 اوت. محله ساخته شد در خانه سابق استاپلتون فرودگاه برای آن نامگذاری شد; در سال 1944 و پس فعال فرودگاه شد و تغییر نام داد و به عنوان یک ادای احترام به بن استاپلتون که برجسته عضو Ku Klux Klan زمانی که او برای اولین بار در انتخاب شهردار دنور در سال 1923.

در اینجا چهار فینالیست باقی مانده و توضيحات:

پارک مرکزی

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این استاپلتون محله در حال حاضر منطقه ای به نام پارک مرکزی و مرکزی بلوار پارک اجرا می شود در گذشته این پارک در غرب آن لبه. تغییر نام استاپلتون به عنوان پارک مرکزی مناسب خواهد بود و در خط با دیگر محله ها گرفته اند که نام خود را از پارک که دروغ در درون آنها مانند پارک شهر با توجه به اعضای این کمیته که با لیست نهایی اسامی ارسال شده به رای دهندگان. اما شاید بزرگترین نقطه فروش برای این نام این است چگونه امن آن خواهد بود. "نام و نام خانوادگی-تغییر موضوع شده است تفرقه برای جامعه ما در چند سال گذشته. این گاهی اوقات به ارمغان آورد بهترین و بدترین در آمریکا و ایجاد تنش میان همسایگان است. پارک مرکزی خواهد بود غیر قابل بحث و درام-کمتر از آن چیزی است که جامعه ما می تواند با استفاده از در حال حاضر" کمیته تنظیم توسط استاپلتون ایالات همسایه ها (خورشید) سازمان می گوید در آن شرح گزینه است. مرکزی پارک کردم بیشترین آرا در دور اول با توجه به نمودار تولید شده توسط خورشید است.

Mosley

این انتخاب خواهد پرداخت ادای احترام به جان Mosley یک تاسکیگی Airman و دنور بومی و ادنا Wilson-Mosley, همسرش, و برای اولین بار در بزرگ Aurora شورای شهر فرد از رنگ. زن و شوهر نوه جان کلود Futrell یک شفق قطبی ساکن شده است مبارزه برای استاپلتون ساکنان را انتخاب کنید Mosley به عنوان محله جدید نام مورد.

"ما واقعا در حال حاضر انجام شده و هدف ما این است که شده است در مورد باز کردن تاریخ غنی از دنور با همسایگان می گوید:" Futrell.

پس Mosley است تنها دو هجا کلمه آن خواهد بود "ارزان و کسب و کار پسند جایگزینی برای استاپلتون آسان برای آرم و علامت و به طور طبیعی تلفظ" با توجه به کمیته مشورتی.

علاوه بر این کمیته معتقد است که "Mosley آدرس بسیاری از دسته بندی های جامعه ابراز تمایل برای در یک نام جدید. آن است که حمل و نقل هوایی مربوط تاریخی مهم از لحاظ جغرافیایی متصل به زمان منطقه کسب و کار پسند و الهام بخش است. Mosley افتخارات یک خانواده نه فقط یک نفر." Mosley کردم دوم-بیشترین تعداد آرا را در دور اول رای گیری.

Skyview

اپیلاسیون شاعرانه کمیته مشورتی می نویسد: "آیا تماشای آتش بازی همراه طیف مقدم, تجربه یک ماه خون از سورتمه تپه و یا در یک غروب یا طلوع آفتاب مشاهده زیبایی آسمانی که ما را احاطه کرده تساوی ما با هم در هیبت. در بالا بردن سر ما تا به ما در آسمان مشاهده ما به یاد enormousness از جهان است."

نام Skyview را نیز تصرف این منطقه حمل و نقل هوایی میراث. "از اولین روز حمل و نقل هوایی, رویای شد به تسخیر آسمان گسترش مرزهای تلاش بشر به فراتر از ضرب المثل, 'آسمان را محدود است.' گرد هم آوردن نوستالژی تاریخی مسافرت هوایی و آرمان های کسانی که در اوایل هوانوردان می تواند ما را به یک نام است که در طلب آن صدا را به ارزش مانند تنوع پایداری و دسترسی. این اتصالات به یک نام که هدایت افکار ما به سمت بالا چه می شود" این کمیته می افزاید. Skyview در آمد سوم در رای گیری.

تلاقی چند خیابان یا جاده

به طور طبیعی فراخوانی تصاویر از داخل فرودگاه و محل اجتماع همه کاره است که می توانید آن را نیز به معنای "یک عمل یا فرایند آمدن با هم و ادغام" و "ملاقات تولید شده توسط داوطلبانه یا خود به خود با هم" با توجه به این کمیته ،

این کمیته نشان می دهد که انتخاب محل اجتماع است یک "فرصت دوباره اختراع کلمه مردم استفاده از آن و توصیف و فراتر از محله ما به یک آینده هم از مردم "است که در آن مسیرهای دیدار و بازسازی بازگشت به آنچه که در نظر گرفته شده بود در کتاب" هدایت کلنگی سند برای استاپلتون محله بود که اشعاری در 1990s. محل اجتماع و آمد در گذشته از چهار.

فعالان تحت فشار بوده اند در دهه های حذف استاپلتون نام از محله. اما در طول چند ماه گذشته به عنوان تظاهرات فوران در سراسر کشور بیش از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس حرکت به سرعت ساخته شده است برای تغییر.

در ژوئن 17, جامعه نمایندگان به استاد جامعه انجمن استاپلتون رای دادند در حمایت از تغییر نام که تنظیم کردن فرایند رسمی که اوج خواهد با اعلام نام جدید در تاریخ 1 اوت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب