خانه مطالبات coronavirus اطلاعات وام از خزانه بانک

واشنگتن (AP) — خانه کمیته فرعی بررسی میلیاردها دلار در coronavirus کمک است و خواستار آن است که مغلوب ساختن پیش

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — خانه کمیته فرعی بررسی میلیاردها دلار در coronavirus کمک است و خواستار آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ملت بزرگترین بانک ها به نوبه خود بیش از اطلاعات دقیق در مورد شرکت هایی که اعمال می شود و برای دریافت وام های فدرال در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک.

درخواست پنج شنبه پس از, خزانه داری, منشی, Stephen Mnuchin کنگره گفت هفته گذشته که اسامی دریافت کنندگان وام و مبالغ پرداخت شده به عنوان بخشی از 600 میلیارد دلار به علاوه چک حفاظت از برنامه "اطلاعات اختصاصی" و لازم نیست ساخته شده است. دموکرات ها می گویند هیچ چیز اختصاصی و یا محرمانه در مورد کسب و کار دریافت میلیون ها دلار مالیات دهندگان.

نامه از بانک ها و وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک برای یک لیست کامل از متقاضیان وام, آیا آنها مورد تایید قرار گرفت و جزئیات در هدایت خزانه صادر کرده است. کمیته فرعی نیز درخواست برای ارتباطات بین دولت و بانک ها.

دموکرات ها می گویند که آنها در حال دریافت اطلاعات کافی در مورد پرداخت وام و ترس وزارت خزانه داری را مورد علاقه, زیادی, همچنین بودجه شرکت بیش از کسب و کارهای کوچک در جوامع محروم. در نامه دموکرات ها در خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران است که درخواست بانک "اقدامات فوری برای اطمینان حاصل شود که باقی مانده PPP بودجه اختصاص داده شده به کسانی که کسب و کار واقعا نیاز دارند."

در نامه ای به Mnuchin کسب و کار کوچک و مدیر Jovita Carranza دموکرات ها خواستار شفافیت بیشتر "بنابراین مالیات دهندگان آمریکایی می توانند درک کنند که آیا بودجه فدرال در حال کمک به آسیب پذیر کسب و کار و صرفه جویی در شغل یا در حال منحرف با توجه به زباله های تقلب و سوء استفاده است."

این کمیته که به ریاست نماینده کنگره جیمز Clyburn D-S. C. ارسال نامه به مدیران برخی از بزرگترین وام دهندگان در این برنامه از جمله جی پی مورگان چیس, ولز فارگو, U. s. Bancorp بانک مرکزی آمریکا, بانک PNC و سیتی گروپ.

فلوریدا ایالت مارکو روبیو جمهوریخواه که ریاست این کسب و کار کوچک پنل تحت فشار قرار دادند و برای ایجاد برنامه وام روز دوشنبه گفت که او صحبت کرده است به Mnuchin و آنها "کار را از طریق" یک راه برای اطمینان حاصل شود که نام برخی از وام گیرندگان در حال ساخته شده است.

"وجود خواهد داشت افشای" روبیو گفت. "این فقط یک سوال که آیا وجود دارد تمایز بین 100.000 دلار وام و $5 میلیون وام."

بسیاری از کسب و کارهای کوچک "نگران در مورد آنچه (وام افشای) ممکن است آشکار خود را در مورد مدل کسب و کار" روبیو گفت: امیدوار است که با وام برای شرکت های بزرگتر. "این چیزی است که مردم واقعا در مورد مراقبت از," او گفت:. "اگر شما یک وام بزرگ شما می دانید وجود دارد اجتناب از آن است. ما در حال رفتن به نیاز به می دانم که شما. "

در 10 هفته پس از چک حفاظت از برنامه راه اندازی شد ، SBA می گوید آن را پردازش 4.5 میلیون وام به ارزش $511 میلیارد دلار است. اما هنوز برای فاش کردن دریافت کنندگان مالیات دهندگان کمک. آژانس تنها ارائه اطلاعات کلی مانند مقدار کل وام های اعطا شده در مدت زمان داده شده.

این وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار استفاده از پول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و یا rehire کارگران که گذاشته شده.

سخنگوی ولز فارگو می گوید: San Francisco-بر اساس بانک "همچنان به کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای آماده سازی و ارائه چک حفاظت از برنامه های کاربردی از ما مشتریان کسب و کار کوچک به U. s. اداره کسب و کار کوچک."

در مه 31, 168,000 PPP برنامه های کاربردی را دریافت SBA guaranties از طریق ولز فارگو جمعا به مبلغ 10.2 میلیارد سخنگوی جنیفر دونن گفت. بیش از 80 درصد از بودجه برای شرکت های با کمتر از 10 نفر از کارکنان و بیش از نیمی از وام برای $25,000 یا کمتر, او گفت:.

لوئیزیانا تشکر. استیو Scalise های شماره 2 خانه جمهوریخواه و عضو ارشد جمهوریخواه عضو در coronavirus فرعی گفت: دموکرات ها بودند "پرسیدن سوالاتی که قبلا پاسخ داده شده است" و در تلاش است که "شبیه واقعی نظارت به صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت در انتخابات سال است."

قانونگذاران در حال حاضر می دانیم که موسسات مالی قادر به پردازش برنامه های کاربردی از مشتریان موجود با سرعت بیشتری از مشتریان جدید به دلیل بررسی صلاحیت مورد نیاز موجود قانون Scalise گفت. صنعت بانکداری هشدار داد کنگره این اتفاق می افتد قبل از برنامه تصویب شد ،

درخواست ویژه نظارت کمیته به دنبال یک درخواست توسط سه دموکراتیک خانه صندلی های تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتشار نام کسب و کار است که دریافت PPP وام.

"حداقل ما مدیون مردم آمریکا که اطلاعات" نوشت: مظنونان حمله به دانشگاه ریچارد نیل ماساچوست, Maxine آب های کالیفرنیا و Nydia ولاسکز از نیویورک است. نیل صندلی مالیات-نوشتن راه و روش کمیته آبهای آگهی خدمات مالی و ولاسکز سر کسب و کار کوچک.

سخنگوی Scalise به نام دموکرات درخواست غلط.

"به عطف به ماسبق بازگشت در حال حاضر و شروع به نامگذاری بشود و کسب و کار به طور کامل معکوس به این برنامه قصد" گفت: سخنگوی لورن خوب است.

Scalise در بیانیه ای روز شنبه گفت: PPP در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده: "آن را طراحی شده برای به دست آوردن پول از در بیرون و به حقوق کارگران به سرعت و آنچه در آن انجام شده است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده شیرین کن در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب