در کالیفرنیا " کاسه سالاد,' farmworkers جمعیت را در خانه پخش coronavirus

یک تخت پر می کند بسیاری از اتاق که Odilia لئون سهام با پنج فرزند. در یک گوشه, کمد و نشت بیش با لباس.برای این ا

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

یک تخت پر می کند بسیاری از اتاق که Odilia لئون سهام با پنج فرزند. در یک گوشه, کمد و نشت بیش با لباس.

برای این اتاق تنگ در یک واحد دو خوابه در پشت یک خانه در شرق سالیناس او می پردازد $1,050 یک ماه. آن چه او می توانیم به عنوان یک fieldworker چیدن توت فرنگی کار برای نه سال گذشته. یک زن و شوهر با سه فرزند اجاره اتاق دیگر. در همه 11 نفر به اشتراک گذاشتن یک اتاق نشیمن و آشپزخانه. یکی وجود دارد ،

هر روز لئون, 40, گریبانگیر است با ترس است که او می تواند صفحه اصلی را coronavirus آلوده فرزندان او و احتمالا گسترش آن به بقیه خانواده. زن و شوهر در اتاق دیگر نیز آثار خود را برای پوشش نیمی از اجاره بها, او گفت:.

"هر بار که من ترک خانه در صبح من نگرانی در مورد چگونه من می توانم دوباره و آغوش گرفتن بچه های من," او گفت: در یک پنج شنبه شب پس از ورود به خانه از محل کار.

تبلیغات

تبلیغات

اجتماعی فاصله چالش برانگیز است اگر نه غیر ممکن است در خانه مثل لئون و برای بسیاری از دیگر farmworkers در سالیناس شهر که در آن John Steinbeck متولد شد. از بعد از ظهر دوشنبه COVID-19 تا به حال آلوده گزارش 751 نفر در مونتری کانتی و بسیاری از موارد متمرکز در سمت شرق از سالیناس جایی که لئون زندگی می کند. این منطقه که دچار کمبود مسکن مقرون به صرفه با خانواده های کهنه به خانه و اجاره کردن هر چه فضای آنها می های حمام و سرویس بهداشتی, اتاق نشیمن و آشپزخانه.

Odilia Leon pays $1,050 a month for one room, where she sleeps with her five children.

Odilia لئون می پردازد $1,050 یک ماه برای یک اتاق که در آن او می خوابد با پنج فرزند.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

مقامات در دره سالیناس شناخته شده به عنوان "کاسه سالاد جهان" و رهبران در صنعت کشاورزی در حال آگاه از فقط چگونه به سرعت شما می توانید در میان farmworkers هر دو در خانه و در کار سایت. در مونتری کانتی کشاورزی کارگران را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از تایید COVID-19 موارد و لاتین را تشکیل می دهند نزدیک به 80 ٪ از آنها.

کارن اسمیت سخنگوی مونتری کانتی وزارت بهداشت گفت: او نمی داند که اگر مسکن یک عامل مستقیم اما "اگر شما مردم نزدیک به هم با یک ویروس است که یک ویروس تنفسی شما ملزم به ادامه مطلب مراجعه کنید."

دکتر ادوارد مورنو, شهرستان, بهداشت عمومی افسر گفته است که فرکانس کشاورزی کارگران تست مثبت است گره خورده با تست متمرکز شود در مکان هایی مانند سالیناس شهرستان پرجمعیت ترین شهرستان است.

مونتری کانتی مقامات اولین کسانی بودند که در دولت به دستور پوشش صورت در worksites و به درخواست شرکت های به عمل اجتماعی فاصله در اتوبوس ها استفاده می شود برای حمل و نقل کارگران است. شهرستان لابی دولت برای ماسک — دریافت 750,000 — و به دنبال جایگزین گزینه های مسکن برای farmworkers و افراد بی خانمان.

تبلیغات

Farmworkers, separated by newly installed vinyl curtains to help protect from the spread of the coronavirus

Farmworkers از هم جدا شده توسط تازگی نصب شده وینیل پرده برای کمک به محافظت از آنها را از گسترش coronavirus برش و بسته romaine قلب برای تازه برداشت در Chualar.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

اما دولت به عنوان ری استارت بخش های دیگر اقتصاد و کشاورزی و صنعت است که هرگز متوقف به دلیل آن است که در نظر گرفته شده ضروری است, همچنان به مبارزه با متوقف کردن گسترش ویروس. صنعت وابسته به دستمزد پایین نیروی کار افرادی که در زندگی به سر می برند مسکن و فقر است. برخی مانند لئون را به حال خود ساعت قطع با توجه به همه گیر.

Farmworkers اغلب فاقد وضعیت حقوقی آنها کمتر به احتمال زیاد به دنبال کمک از طریق کانال های رسمی گفت: مونتری کانتی کشاورزی کمیسر هنری گونزالس که مشغول به کار در زمینه هنگامی که او جوان تر بود به پرداخت برای کالج.

"زن و شوهر که با شلوغ مسکن — آن را در یک وضعیت بد و ما آن را می دانم" گونزالس گفت. "ما نمی توانیم آن جلوگیری می کند. هیچ راهی وجود دارد. اما آنچه که ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن آن است."

او تخمین می زند که وجود دارد 45,000 farmworkers که زندگی می کنند به طور دائم در شهرستان و جمعیت می تواند تورم را به 60,000 به عنوان کارگران مهمان می رسند برای تابستان برای کمک به انتخاب گل کلم, سالاد توت فرنگی و دیگر تولید کند.

A farmworker with a donation bag containing masks, gloves, food and a hygiene kit

یک کارگر با اهدای کیسه حاوی ماسک و دستکش و مواد غذایی و بهداشتی کیت تمام آیتم های جمع آوری شده از جامعه و دست توسط Alisal خانواده مرکز منابع در سالیناس.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Carissa Purnell, مدیر Alisal خانواده مرکز گفت: سازمان ارائه بارگیری در این هفته عرضه به farmworkers در طول ناهار خود را می شکند ارائه رایگان مواد غذایی, دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست, چرا که بسیاری نمی توانیم چنین موارد و یا بیش از حد مشغول کار آنها را به خرید زمانی که آنها در انبار.

"بسیاری از مردم درک نمی کنند آنچه در آن است," او گفت:, توصیف شرایطی که در آن چند خانواده تحت فشار به داخل یک خانه. "این فقط نژاد گسترش ویروس. هیچ راهی برای آن نمی توان گذشت در اطراف."

ازدحام بیش از حد در کارگر مسکن شدید در دره مرکزی. یک 2018 مطالعه انجام شده توسط موسسه کالیفرنیا برای مطالعات روستايی و کالیفرنیا ائتلاف برای مسکن روستایی یافت می شود که 45,560 واحد کارگر مسکن مورد نیاز در مونتری و سانتا کروز شهرستانهای استان است. خوابگاه به طور متوسط بیش از هفت نفر یا پنج نفر در هر یک "فوقالعاده بالا" نرخ گزارش یافت می شود.

تبلیغات

"بسیاری از overpaying برای مسکن خود را در زندگی کثیف عام, خانه و/یا دو برابر و سه برابر با دیگر خانواده ها در شرایط به سر می برند" این گزارش گفت:.

ماریا د لس آنجلس Jimenez, 29, که با این نسخهها کار در یک سالاد کارخانه بسته بندی آموخته است که چگونه به سرعت شما می توانید گسترش در مارس 1, زمانی که او پا شروع به درد. او آزمایش در روز بعد و در عرض چند ساعت یاد او مثبت برای COVID-19.

"من شروع به گریه چون من در آن انتظار نیست," او گفت:. او را به نام برادر خود را — که با این نسخهها کار در کارخانه های مختلف و زندگی با او در مورد گرفتن تست شده است. در نهایت او را برادر, مادر و یکی از دو پسر بیمار شد با COVID-19. همه آنها با هم زندگی می کنند و او سهام یک اتاق با فرزندان او گفت: آنها خواب در اتاق نشیمن زمانی که او بیمار شد.

برخی از شرکت های کشاورزی صرف چند سال گذشته ساخت مسکن برای کارگران مهمان آمده است که به کار تحت H-2A ویزا برنامه که نیاز به این شرکت ها برای ارائه مسکن. در برخی موارد آنها ساخته شده است مجتمع های اجاره ای در متل یا خرید امکانات برای کارکنان خانه برای چند ماه در آمریکا قبل از آن کارگران بازگشت جنوبی اغلب به مکزیک بازگشت.

A farmworker checks his temperature when entering and exiting Fresh Harvest's dormitories

Farmworkers خود را چک کنید دما قبل و بعد از کار در این زمینه در تازه برداشت را خوابگاه در Meyers کارگر مزرعه مسکن در شهرستان کینگ.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

After finishing work, farmworkers relax in the living space practicing social distancing

تمرین های اجتماعی فاصله, farmworkers آرامش در تازه برداشت را خوابگاه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

در کینگ سیتی کار پیمانکار تازه برداشت خانه های نزدیک به 300 کارگران مهمان در تبدیل کارخانه گوجه فرنگی. در هر خوابگاه 17 تا 24 کارگران در خواب تختخواب سفری تخت دراز کشیده سر-به-پا به ایجاد فاصله بیشتر لیندا رسی مدیر ارتباطات گفت.

روز پنج شنبه بعد از ظهر کارگران به پایان رسید برای روز شد فاصله در مقابل یک تلویزیون و یک نفر در هر کوچ همه با پوشیدن ماسک. برخی از رهبری به بخش دیگری از منطقه مشترک در یک خط نگه داشتن فضای بین آنها را. در منطقه ناهار خوری که در آن شرکت تحمیل کرده است یک فرد در هر جدول, سیاست, چند مرد نشسته هر کدام با یک جعبه پیتزا در مقابل او.

در نزدیکی در ورودی که در آن کارگران بار به اتوبوس و سر به مزارع آنها در حال حاضر مکث به درجه حرارت بدن خود را چک توسط یک اسکنر است که شبیه به یک تبلت کوچک بر روی یک پایه. گاهی اوقات آنها تکیه کردن و تا زمانی که آنها متهور: "درجه حرارت بدن شما طبیعی است" یک صدا تایید می کند.

کارگران دریافت چک دو بار در روز قبل از آنها سر به کار و زمانی که آنها بازگشت رسی گفت. در امتداد دیوار علامت در زبان اسپانیایی به یاد کارگران از علائم COVID-19 و دستورالعمل ها برای حفظ فاصله. تا کنون هیچ زمینه کارگران آزمایش مثبت برای ویروس رسی گفت.

تبلیغات

"آنها بسیار خوب در مورد نگه داشتن فضای خود را," او گفت:.

در اخیر هفته farmworkers برش همراه و بسته بندی romaine قلب در یک میدان در جنوب شرقی سالیناس. پلاستیک وینیل ورق از هم جدا ردیف کارگران برای ارائه یک مانع به گفته دیوید Scaroni, تازه برداشت است معاون رئیس جمهور از عملیات. خدمه نگهداری می شوند با هم در خوابگاه برای جلوگیری از گسترش گسترده ای از ویروس باید شیوع رخ می دهد.

پیت Maturino کشاورزی مدیر برای ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 5 گفت: برخی از شرکت های که در آن اعضای اتحادیه کار باید تنظیم شده در سایت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. اما برخی از اعضای آمده به او در مورد هشدارها نادیده گرفته می شود.

A farmworker loads boxes of harvested field pack romaine hearts for Fresh Harvest in Chuala.

یک کارگر بارهای جعبه romaine قلب برای تازه برداشت در Chuala.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"این مسائل چرا که فرد در حال رفتن به خانه و افراد دیگر را آلوده کند."

رشد-اهرم Assn. مرکزی کالیفرنیا محفوظ می باشد اتاق های هتل به خانه کارگران در مورد تبدیل شدن آنها به بیمار یا مشکوک به داشتن COVID-19 گفت: Christopher Valadez رئيس جمهور از گروه صنعتی. تا کنون 55 کارگران شده اند قرار دارد در اتاق یک شماره است که نوسان با توجه به زمانی که یک فرد پاک است به بازگشت به خانه, او گفت:.

مونتری کانتی در ماه مارس درخواست 100 تریلر از دولت دفتر خدمات اضطراری برای استفاده در جداسازی اما دریافت تنها 15. این شهرستان با هیئت ناظران فوری درخواست کرد که به دولت ارسال بقیه.

"در این شهرستان بسیار نگران آن است که ما قادر نخواهد بود به اندازه کافی آدرس COVID-19 همه گیر به ویژه در میان ما کارگر جامعه اگر از این بیشتر 85 تریلر ارائه شده است توسط دولت" ناظران نوشت: در این نامه است.

شهرستان سرپرست لوئیس آلجو گفت که ممکن است این درخواست تا به حال برآورده نشده است بنابراین در این شهرستان با استفاده از منابع خود برای پرداخت هزینه های اضافی مسکن برای آماده شدن برای بدترین سناریو. بیش از 150 نفر شده اند قرار دارد به تاریخ.

Brigida Rivero, a farmworker in the lettuce fields, with two bottles of bleach mixed with water

Brigida Rivero, که با این نسخهها کار در کاهو زمینه حمل بطری سفید مخلوط با آب برای ضد عفونی کردن خانه و محل کار.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

قبل از Brigida Rivero, 36, آغاز شده خانواده شوهرش او زندگی می کردند به تنهایی در یک خانه که در آن او اجاره یک اتاق و یک حمام با 10 نفر دیگر و مشغول به کار در این زمینه. آن را ناراحت کننده برای زندگی پس از نزدیک به دیگر مردم, او گفت:.

"و در حال حاضر با این بیماری" او گفت:, "من فکر می کنم آن را کمی بدتر است."

Rivero یک سالیناس resident که با این نسخهها کار در زمینه بسته بندی کاهو طول می کشد coronavirus جدی است. او با همسرش زندگی می کند و سه فرزند کوچک دو خوابه طبقه بالا آپارتمان. او حامل یک بطری اسپری مخلوطی از آب و Clorox به کار برای ضد عفونی کردن اقلام است. هنگامی که او وارد خانه او اسپری سفید دروازه و نردهء پلکان در امتداد راه پله که منجر به درب جلو. او تغییرات از لباس های خود را قبل از چیدن تا کودکان خود را از یک پرستار بچه.

"در حقیقت این ویروس چیزی است که هیچ کس می توانید ببینید," او گفت:. "شما هرگز نمی دانید."

برای لئون, ترس از ابتلا به این ویروس در محل کار ساخته شده است که او مضطرب است. او به تازگی آموخته است که کسی که با این نسخهها کار در زمینه بیمار شد اما آن نامشخص است اگر آن را به آنفولانزا یا ویروس, او گفت:.

اگر او بیمار شود او را با استفاده از شهرستان های جایگزین مسکن برای دور ماندن از کودکان خود را به آنها را امن نگه دارید.

"من می خواهم هر چیزی را به عقب بر گردیم به کودکان," او گفت:. "من مادر و پدر برای آنها. من به رفتن نگه دارید تا آنها را."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب