'این بدتر امروز بیش از آن در آن زمان': تماشای مینیاپولیس برخی از Angelenos به یاد بیاورید رادنی کینگ

برای میلیون ها نفر که تماشا کرده ام آن از شنبه, جورج فلوید را به اعدام مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر به اته

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

برای میلیون ها نفر که تماشا کرده ام آن از شنبه, جورج فلوید را به اعدام مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر به اتهام قتل او شد اکو از اریک گارنر در حال مرگ عبارت: "من نمی توانم نفس بکشم."

برای دومین بار در شش سال, کسانی که کلمات را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان در سراسر کشور از جمله صدها نفر در لس آنجلس که در آن تظاهر کنندگان را متوقف ترافیک در 101 اتوبان در شب چهارشنبه و دوباره در روز جمعه.

اما برای برخی از Angelenos, فیلم فلوید را در کشتار و ناآرامی های مدنی است که به دنبال در مینیاپولیس نیز یادآوری دردناک از یک مقدار بزرگتر نوار. نزدیک به 30 سال بعد از پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ خشم و ناامیدی باقی می ماند آشنا — اما امید برای عدالت زوال یافت.

"من احساس می کنم بهتر است و این مشکلات به من می گویند که" سعید کرمان, Maddox عمومی امور مشاور که زندگی در نزدیکی کانون قیام در سال 1992 و تحت پوشش شورش به عنوان یک خبرنگار در جنوب L. A. "این بدتر امروز بیش از آن در آن زمان."

تبلیغات

نگران کننده آن را به عنوان بود Maddox گفت: رادنی کینگ نوار احساس کرده بود به طور خلاصه الهامی — در گذشته او و دیگران بر این باور سفید آمریکایی ها خواهد بود مجبور به مقابله با چگونه پلیس تحت درمان مردان سیاه و سفید.

"اولین واکنش من بود و در نهایت کسی را در نوار ویدئویی" مادوکس گفت. "برخی از ما شده بود قربانی که خودمان, اما وجود دارد هرگز یک دوربین است. ما فکر می کردیم در نهایت ما در حال رفتن به عدالت به دلیل روشن آنچه در آن است به عنوان روشن بینی بر روی صورت خود."

حتی پس از یک Simi دره داوران یافت افسران گناه نیست Maddox دلداری خود را که شورش را چنین خشونت پلیس منحصر به فرد است.

"هنگامی که شما را دیدم تخریب پس از شما مردم فکر کردم این پیام و این هرگز دوباره اتفاق می افتد," مادوکس گفت. "اما آن اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از دوباره و هیچ چیز به نظر می رسد تغییر دهید. هیچ چیز به نظر می رسد بهتر است."

تبلیغات

تماشای ناآرامی های مدنی در مینیاپولیس, او گفت که او احساس درد همان درد و خشم به عنوان زمانی که محله خود را پاره پاره شد جدا از هم در اطراف او در سال 1992. اما به عنوان پدر یک پسر نوجوان که خشم در حال حاضر از طریق ضربه با ترور.

"سپس آنها استفاده می شود به ضرب و شتم تلخه از ما, اما آنها نمی کشتن ما," او گفت:. "در حال حاضر زمانی که من 13 ساله پسر به پارک می رود من نگران ... کسی که قصد تماس با پلیس را در او؟"

در کنگره ایالات متحده کارن باس (D-لس آنجلس) بود در حال حاضر در پلیس سوء رفتار از طریق ائتلاف انجمن های جنوب L. A. عدالت اجتماعی سازمان هنگامی که تصویری از رادنی کینگ بودن مورد ضرب و شتم ظاهر. در مصاحبه روز شنبه او به یاد می آورد گسترده امیدوارم که نوار را یک نقطه عطف برای جوامع مانند او.

"من به یاد داشته باشید احساس که احشایی" این کنگره گفت. "با اختراع دوربین ما مطمئن شوید که ما را در نهایت به عدالت است. پس از آن وجود دارد من نمی دانم که چگونه بسیاری از فیلم های ضبط شده از مردم سیاه و سفید بودن به ضرب گلوله در پشت شات زمانی که آنها در حال اجرا هستند. در اکثریت قریب به اتفاق موارد افسران یا متهم و یا محکوم نشده."

تبلیغات

روز جمعه سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه در ارتباط با فلوید را کشتن. اما فیلم از این حادثه به نظر می رسد برای نشان دادن چند افسر ایستاده به عنوان چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن و باس گفت: آنها بیش از حد باید دستگیر و مسئول برگزار می شود.

"این ماموران ایستاده بود و کمک در ارتکاب جرم آنها سزاوار به بازداشت بیش از حد" باس گفت:.

در ضمن او خواست ترکیبات خود را به از دست دادن امید است.

"با وجود چگونه ما احساس می کنیم ما باید به سرباز در," او گفت:. "من می خواهم برای دیدن ابراز ناامیدی در عمل است که حرکت می کند همه چیز رو به جلو است."

تبلیغات

این پیامی است که دومینیک DiPrima تاکید کرد به تماس گیرنده این هفته در صبح زود بحث های رادیویی نشان می دهد در KJLH. قدیمی Angeleno شد و هنوز هم در زندگی بومی منطقه خلیج زمانی که حکم صادره در سال 1992 اما او به خاطر اعتراض در خیابان های سان فرانسیسکو.

او گفت: خشونت پلیس بوده است "ثابت مکالمه" در کار او.

"آنچه من از شنیدن بیشتر است نا امیدی مثل زمانی که این قصد را متوقف کند؟" DiPrima گفت: از تماس های اخیر به او نشان می دهد. "من تا به حال برخی از مردم می گویند که ما شروع کردیم به تیراندازی به. و من تا به حال مردم گفت: آنها را."

هر چند او گفت: وظیفه اصلاحات احساس Sisyphean او اشاره کرد که تظاهرات اخیر آورده اند و بتن را تغییر دهید.

تبلیغات

"هنگامی که مردم بر روی گوشی و می گویند همه ما این است که اعتراض من می گویند [دولت Assemblywoman] شرلی وبر تصویب یک لایحه که تغییرات هنگامی که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار" DiPrima گفت. "ما در حال حاضر یک کلانتر نظارت کمیته با حکم قدرت — که اتفاق نمی افتد بدون سیاه زندگی مهم است."

او گفت که پیشرفت آمده بود در یک, هزینه هر دو در زندگی از دست داده و کسانی که وزن پایین با مبارزه برای برگزاری اجرای قانون پاسخگو باشد.

"چند سال قبل از مرگ او فرصت کردم به مصاحبه با رادنی کینگ در KJLH و آن را واقعا بسیار فراموش نشدنی" DiPrima گفت. "از آنجا که شما می توانید ببینید وزن است که: نه تنها این حادثه و ضرب و شتم قرار گرفت اما وزن حمل است که برای ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de