Jefferson Davis مجسمه پاره کردن در ریچموند, ویرجینیا,

RICHMOND, Va. (AP) — مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis پاره کردن همراه ریچموند, ویرجینیا, مشهو

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

RICHMOND, Va. (AP) — مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis پاره کردن همراه ریچموند, ویرجینیا, مشهور بنای تاریخی خیابان در شب چهارشنبه توسط معترضان.

مجسمه در پایتخت سابق کنفدراسیون سرنگون شد و مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب بود و در روی زمین در وسط تقاطع رسانه های خبری گزارش شده است.

ریچموند پلیس در صحنه است.

حدود 80 مایل (130 کیلومتر) دور معترضان در پورتسموث سر بریده و سپس پایین کشیده چهار مجسمه که بخشی از یک Confederate monument روز چهارشنبه با توجه به رسانه ها.

تلاش برای پارگی یکی از مجسمه های پایین آغاز شد و حدود 8:20 p. m., اما طناب آنها استفاده شد جامعی, The Virginian-خلبان گزارش شده است.

جمعیت بود نا امید شده توسط پورتسموث شهرستان شورای تصمیم به قرار دادن خاموش در حال حرکت بنای تاریخی است. آنها روشن به پرتاب آجر از پست برگزار شد که پلاک آنها کشیده بود پایین به عنوان آنها در ابتدا کار برای پایین آوردن مجسمه.

خلبان گزارش می دهد که آنها پس از آن شروع به از بین بردن بنای یک قطعه در یک زمان به عنوان یک گروه راهپیمایی در خیابان ها و دیگر معترضان رقصید.

یک پرچم به بنای تاریخی روشن شد در آتش و شعله های آتش سوخته به طور خلاصه در پایه یکی از مجسمه ها.

اقدامات آمده میان ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و پس از آن مستغرق به یک دریاچه در سه شنبه. رسانه های خبری گزارش کلمبوس مجسمه سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار برای این مجسمه را به پایین گرفته شود.

مرگ فلوید بود که سیاه باعث شده است تا شبیه Confederate monument حذف در سراسر کشور. برخی از مردم می گویند که تجلیل و قدردانی نامناسب جلال افرادی که رهبری شورش است که به دنبال حمایت از برده داری. دیگران می گویند خود را حذف مقادیر به پاک کردن تاریخچه.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هفته گذشته دستور حذف از یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee است که چهار بلوک دورتر از جایی که دیویس مجسمه ایستاده بود. یک قاضی روز دوشنبه با صدور دستور جلوگیری مقامات از بین بردن آثار تاریخی برای 10 روز آینده.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن