L. A. می تواند کشیدن پول از صندوق به محاصره عضو شورای خوزه Huizar

لس آنجلس قانونگذاران می تواند تکان پول دور از یک صندوق که توسط دفتر کنترل عضو شورای خوزه Huizar شده است که مته

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

لس آنجلس قانونگذاران می تواند تکان پول دور از یک صندوق که توسط دفتر کنترل عضو شورای خوزه Huizar شده است که متهم توسط دادستان فدرال مشمول پرداخت-به-بازی, طرح سوخت رشوه.

در جلسه سه شنبه شورای کمیته حمایت از این حرکت شهردار توسط اریک Garcetti, توصیه که پول پیش بینی تحت توسعه معامله مجددا اخذ شود دیگر بودجه شهرستان. این تصمیم در حال حاضر سر به شورا برای تصویب.

Huizar که متوقف شده است توسط شورای دستگیر شد ماه گذشته و به اتهام اخاذی با تهدید در حال انجام فساد مورد. خود را وکیل می گویند او "در نظر دارد برای پاسخ به دولت اتهامات در دادگاه است."

در میان فدرال پروب Garcetti به دنبال عقب یک شهر تصمیم به Huizar, vetoing توسعه توافق برای منطقه مد پروژه به نام بازار شهرستان از لس آنجلس. تحت چنین موافقت نامه توسعه دهندگان موافق به ارائه مزایای جامعه در ازای حمایت های حقوقی برای پروژه های خود را.

تبلیغات

بازار شهرستان از لس آنجلس توافق برای ارائه به $9.8 میلیون دلار به صندوق اعتماد کنترل Huizar است — و می تواند نیاز به پرداخت بیشتر اگر نتواند برای ساخت یک تعداد خاصی از واحد است که در حال مقرون به صرفه برای افراد با درآمد متوسط. پول را به سمت خیابان زیباسازی حمل و نقل و یا مقرون به صرفه مسکن در منطقه, تحت این توافق نامه است.

Garcetti استدلال کرد که این پول باید به جای رفتن به بودجه اختصاص داده شده برای مقرون به صرفه مسکن بی خانمان خدمات بهداشتی و حمل و نقل عمومی و بهبود به عنوان شهر برنامه ریزی کمیسیون قبلا توصیه می شود. یک کمیته شورای رهبری Huizar اصلاح پیشنهاد معامله دو سال پیش برای هدایت پول به سمت منطقه خود صندوق.

شهردار ذکر نکرده فساد در توضیح خود برای خود حق وتو که در زمان قبل از محل Huizar دستگیر شد. اما تحقیقات فدرال طولانی شناخته شده بود و در جریان است که موجب نگرانی در مورد تصمیم گیری به Huizar. در ماه گذشته چندین و اعضای شورا خواستار ارزیابی مجدد مصوبات از پروژه های ذکر شده در پرونده.

تبلیغات

دادستان فدرال اند و نه نام پروژه املاک و مستغلات درگیر در فساد اگر چه چندین نفر دیگر شناسایی شده اند توسط تایمز و دیگر رسانه ها بر اساس جزئیات کلیدی شامل دادستان' براده. محققان نشده اند اطلاعات ارائه شده نشان می دهد که بازار شهرستان از لس آنجلس متهم از هر گونه تخلف در این مورد.

پیش از روز سه شنبه رای چند تماس گیرنده خواست کمیته برای رفتن دورتر از جابجایی پول و رد بازار شهر لس آنجلس پروژه به طور کامل با استناد به اتهامات علیه Huizar.

"شما بچه ها نیاز به ارسال یک پیام مهم امروز" در مرکز شهر ساکن پیتر Clune گفت.

اعضای شورای کمیته توافق برای بازگشت حق وتو و توصیه می شود تغییرات بدون بحث یا نظر.

تبلیغات

ادواردو سوریانو-Hewitt, رئیس کارکنان دفتر است که به نمایندگی از Huizar گفت: در بیانیه ای که حق وتو "تغییر نمی کند و یا تضعیف روح و قصد منافع عمومی است که مذاکره برای این پروژه است."

"ما از این اقدام که گرفته شد این بعد از ظهر" سوریانو-هویت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را "اطمینان حاصل شود که وجود خواهد داشت هدفمند بودجه برای بی خانمان خدمات و برنامه های توسعه مسکن مقرون به صرفه فرصت و کار و بهبود زیرساخت ها است." ساکنان شورای منطقه "بهره مند خواهند شد از این تصمیم."

بازار شهرستان از لس آنجلس است و نه مبارزه با تغییر یا: در نامه ای به اعضای شورای یک مشاور به نمایندگی از این شرکت گفت: این پشتیبانی از تخصیص بودجه "استفاده می کند که شهردار و شورا تعیین می شود مهم ترین و مفید" و خواست مسئولان شهرستان به سرعت تصویب و تجدید نظر قرارداد.

آن برنامه ریزی شده پروژه خواهد redevelop 10 هکتار سایت در منطقه مد با بیش از 900 واحد مسکن, بیش از 200 اتاق های هتل در فضای اداری مغازه ها و رستوران ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب